• Neki tip
    19k
    ma niš se ne radi.. bar ne za stadion. Pa nema ni projekta ni ugovora ni dogovora, ničeg.

    Do čega smo stigli.. stadion će nam se počet priviđati i kad susjeda vidimo da diže kat kuće. :worry: :lol:
  • xavier
    11.1k
    Upravo krenuo pisati, ali @Neki tip sa Zapada me preduhitrio.

    Nakon godina i godina raznih obećanja, projekata i početaka gradnji koje su se sve pokazale kao mazanje očiju javnosti, sad netko misli da se krenulo graditi u tajnosti :rofl:
  • Kwedi
    3.8k
    stadion je gradski.

    obuhvaća veliku površinu.

    samim time, u nekoj normalnoj državi i normalnom gradu prvo bi se objavili uvjeti natječaja, struka bi dala blagoslov dal ima smisla, javna tribina da se osjeti puls navijača, zatim bi stigle ponude koje bi bile javne, nakon tog bi se donijela odluka i naravno uz definiranu financijsku konstrukciju.

    ovaj odvoz zemlje možda voze na savski nasip da zasipaju onaj sloj koji su ostrugali za fantastičan projekt ljeto na savi
  • reziser
    6.2k


    Neozbiljni ste :joke:
    Rekoh da se nešto radi. Naravno da nije riječ o stadionu niti ičem sličnom... :halo:
  • Neki tip
    19k
    a gle, neš se radi i tu kod mene u susjedstvu, ali to onda nije tema "Stadion Maksimir" :joke:
  • reziser
    6.2k

    a možda grade stadion bez natječaja u tajnosti :rofl: :rofl: . Pripremaju teren :nerd:
  • Hipo
    406
    zadnjih tjedan dana su bageri na Sveticamajosipbbb

    Svetice su bandićev teren, nemaju veze s dinamom.

    Maksimir je dinamov problem i bit će još jako dugo.
  • deda
    27.6k
    Imam najnoviju i najoriginalniju ideju u vezi stadiona posto sam jutros dobro raspoložen. Nama stadion uopće ne treba. Treba napraviti pravi kamp. Sve HNL utakmice igrati u gostima jer nam tak i tak dođe više ljudi nego u Zagrebu na Maksimiru. Europske domaće rasporedit na Varaždin, Osijek, Rijeku.
  • BluePhone67
    3.2k
    Hitrec Kacijan prima 5000 mjesta i to nam je dovoljno za pocetak, ako ce se godisnjaci bunit napravimo montaznu tribinu za jos tih 3000 na jednoj od slobodnih strana
  • deda
    27.6k
    Stavi realnu cijenu godišnjih pa ćeš vidjet koliko ćemo imat pretplatnika
  • BluePhone67
    3.2k
    Koja je to realna cijena po tribinama u odnosu na danasnje cijene i ponudu..

    CIJENE GOLD ULAZNICA:

    - Tribina sjever dolje 500 kuna (za članove kluba 400 kuna)

    - Tribina istok 650 kuna (za članove kluba 520 kuna)

    - Tribina zapad dolje 800 kuna (za članove kluba 640 kuna)


    CIJENE BLUE ULAZNICA:

    - Tribina sjever dolje 300 kuna (za članove kluba 240 kuna)

    - Tribina istok 450 kuna (za članove kluba 360 kuna)

    - Tribina zapad dolje 600 kuna (za članove kluba 480 kuna)
  • Infinity
    15.2k
    Realna cijena bi bila nekih 60% od ukupne cijene svih ulaznica u toku sezone. To je tesko procjeniti s obzirom da ne znamo koliko ce biti europskih utakmica. To se moze rijesiti na nacin da godisnja vrijedi samo za HNL i Kup, a vlasnici godisnjih imaju pravo prvokupa ulaznica za eurotakmicenja uz popust 30-40%.

    Problem je i sto sam klub na pocetku sezone nema pojma kakve ce biti pojedinacne cijene za HNL ulaznice. Treba kategorizirat protivnike. 1. Hajduk, 2. Rijeka i Osijek, 3. ostali i na pocetku sezone odmah objaviti cijene i da ljudi sebi racunaju koliko im se isplati. Ovako se ulaznice kupuju na slijepo i to mi malo nije OK.
  • deda
    27.6k
    Npr. istok 50kn puta 18 tekmi je 900 kn.. 20% na godišnju i 20% na članstvo. To ti je 540kn HNL. Kup i Europu isto imaš 40% uz prioritet kupnje.
  • The Undertaker
    4k
    Realna cijena godišnje je da popunite barem 60% mjesta. S obzirom na posjetu, realna cijena HNL karte za Dinamo je 10 kuna a godišnje 100 kuna. Za EL/CL je druga priča. Podizanje cijene za proizvod koji se ne prodaje je originalan pristup.
  • deda
    27.6k
    Zato i kažem da nam trebavstadion od 8 iljada
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.