• Mr Blue
    3.4k
    3) Dinamo želi dobiti u vlastništvo stadion da bi sam mogao investiratiSAS1987

    Ako je istina, to bi bilo vrhunski i jedino ispravno.
    Ali s obzirom da bi to predstavljalo nikad veći zaokret u načinu funkcioniranja i razmišljanja kluba i klupske politike - vrlo sam skeptičan.
  • deda
    28k
    Slažem se, Dinamov stadion u vlasništvu kluba je jedino dugoročno rješenje, pa makar imao 10.000 mjesta. Problem je cijela okolina koja to neće dozvoliti ili barem ne na način koji bi bio zadovoljavajući.

    S druge strane drago mi je da već mjesec dana nitko ništa ne priča, jer mi idu na živce. Ili radite ili šutite.
  • deda
    28k
    Vau, imaju prigovor i na stadion obnovljen prije 10 godina. :lol:
  • reziser
    6.4k
    opet malo tema stadion....
    znači sad kao čekamo 12 mjesec i skupštinu da nam vrate stadion? je da....

    hoću novi stadion.... bilo bi idealno na maksimiru, ali bi bio zadovoljan i s drugom lokacijom, samo da je novi, navijački, bez tartan staze, natkriven bar 70%... tribine do igrališta
    eto, nisam zahtjevan :D :D
  • deda
    28k
    Nažalost Barišićeva izjava ukazuje jedino na činjenicu da se zadnjih mjeseci dok je trajala cijela halabuka nisu pomakli ni centa u dogovorima i realizaciji ikakvog plana.
  • reziser
    6.4k
    a fali samo pečat :vomit:
  • Markelo
    2.5k
    Meni je dobro da se o temi stadiona prica da znamo kako sve stoji. I sad znamo da se sve ovo vrijeme nije nista pokrenulo. Grad pravit stadion nece to je jasno, a ne vjerujem ni da ce vlasnistvo nad stadionom vratit Dinamu.
  • reziser
    6.4k
    sve je to lijepo , priča se, mi pričamo
    a konkretno od onih koji odlučuju - nema ništa
  • deda
    28k
    GRAD ZAGREB
    URED GRADONAČELNIKA
    Služba za informiranje

    24. listopad 2019.


    PRIOPĆENJE ZA MEDIJE


    NOGOMETNI STADION MAKSIMIR



    Nogometni stadion u Maksimiru gradski je sportski objekt, kao i drugi sportski objekti širom grada koji su Odlukom o preuzimanju športskih objekata u društvenom vlasništvu na području Grada Zagreba u vlasništvo Grada Zagreba prešli u gradsko vlasništvo.
    Predmetnu odluku donijela je Gradska skupština Grada Zagreba 29. lipnja 1993.
    Danas Grad Zagreb upravlja sa 163 sportska objekta te o njima skrbi, održava ih i financira.
    Obnova stadiona u Maksimiru dugogodišnji je problem jer je od samoga početka, negdje krajem 1997. godine, sve krenulo krivo.

    Grad Zagreb, odnosno Gradonačelnik, će ovih dana nakon još jednog sastanka s predstavnicima GNK Dinamo, a svakako do 1. studenoga, izaći sa cjelovitom informacijom o planovima Grada i pravcu kojim će se konačno krenuti u realizaciju ovoga projekta; poštujući mišljenje navijača, Zagrepčana i GNK Dinama, te poštujući veliku nogometnu tradiciju i memoriju koja se veže uz ovo kultno mjesto zagrebačkog i hrvatskog nogometa.
  • reziser
    6.4k
    Aj da se nekaj pokrene konačnoooo
  • puxigadjurdja
    1.4k
    Sad i mi navijači i stanovnici ZG-a koji novi stadion smatramo potrebnim trebamo na neki način izvršiti pritisak na Grad i sve moguće odgovorne osobe vezane za moguću gradnju.
    Aktivizam na najjače, jedan dio borbe preusmjeriti i tamo, možda prosvjed neki kod gradske skupštine, ne znam. Ima nas tu sigurno s puno ideja kako iskorisititi masu ljudi koji bi možda htjeli napraviti nešto za pokretanje slučaja "MAKSIMIR". iT'S NOW OR NEVER
  • Markelo
    2.5k
    Ma ne treba prosvjed. Nek se samo nakon tog sastanka izide sa rjesenjem. Ako grad hoce pravit stadion i ima love, ok onda nek krene sa rjesavanjem papira i rusenjm Maksimira. Ako grad nece pravit onda nek prebaci vlasnistvo na Dinamo pa nek Dinamo sam krene u proces izgradnje novog Maksimira. Jer brate sad ne mogu lagat da nemaju love. Zaradilo se od Europe s tim da mozes doci jos love ako se prode skupina tu su jos transferi Olma i jos mozda Orsica ili Petkovica, tako da para za stadion kao sto je u u Becu ili cak neki bolji
  • Infinity
    15.2k
    Imam zelju za stadionom od oko 18.000 na Maksimiru, cisto nogometni, spojene tribine i da se tu stvara uzavrela atmosfera, moderno Bilino polje.

    Nakon godina brukanja na postojecem zdanju, zelja je ostala, ali bi bio zadovoljan da u Ivanicu naprave atletski stadion od 75.000 na cetiri etaze. Nije bitno, samo da se ne sramotimo vise.
  • davidinamo
    351
    Ja se nadam stadionu od 25.000 :grin:
    Isti ko u beću samo plav.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.