• OsamŠest
    2.5k
    Michaela Edwardsa lijepo platit dok još nema klub, pa nek nas kroz koju godinu odvede na krov Europe predvođeni Vrbančićem :grin:
  • Mihaljević
    7.9k
    Ma koji Ivanović ove sezone u HNL-u ima 2 gola , jedan Istri i jedan Rudešu...
  • San Lorenzo
    11k
    Ivan Mance za SD ako je mogao od Rijeke koja nema za papar napraviti momčad da osvoji HNL sta bi tek sa proračunom Dinama napravioDudu9

    O tom Manceu svako malo netko nešto napiše, a lik u drugoj turskoj ligi prodaje pamet.
  • Orc123
    5k
    Evo iz Kluba opovrgnuli da su bili u kontaktu sa ovim iz Rijeke. Ne cudim se, ne traze oni nikakvo rjesenje za poziciju SD kak se meni cini....
  • Dudu9
    421
    Mance radi za Šolaka koji je u 3 kluba Southampton,Valenciennes i Göztepe iz Turske di je poslan za direktora tamo.
  • Tongo Doumbia
    2.2k
    Jel moguće na takvo mjesto i funkciju dovesti stranca i dobro ga platiti? Po mogućnosti da stranac nije Mr. Football ( slučajno sam danas upratio pet minuta njihovog pressa i oni definitivno imaju shizofreniju) .
  • Droljo
    4.7k
    Oformit tim stručnjaka. Ivanković Branko, Jurčić Kruno i Čačić Ante. I nek obnašaju funkcije trenera i sportskog direktora u isto vrijeme. Poznaju mentalitet, hnl rasturaju a neki i žive blizu stadiona. Bilo bih ih dosta da se sve to stigne..
  • Armagedon13
    958
    I Peternaca obavezno za pomoćnika
  • San Lorenzo
    11k
    I Peternaca obavezno za pomoćnikaArmagedon13

    Otkad je Peternac potjeran, to je sve i otišlo u kurac.
    #aleneimalobismisla
  • Droljo
    4.7k
    Alene vrime je. Čoek bio prva škemba stručnog stožera
  • Svi na Sjever
    1.9k
    O tom Manceu svako malo netko nešto napiše, a lik u drugoj turskoj ligi prodaje pametSan Lorenzo

    Meni isto nije jasan hype oko Mancea,šta smo toliko očajni postali da se lovimo za bilo kakav uspjeh i to na uzorku Rijeke.

    Slična prica kao i sa Jakirom,ne kazem da decko nebi uspio u Dinamu,nama treba puno jaci i iskusniji igrac i ne vidim neko naše ime ni blizu.
  • Dinaminjo
    497
    Jel Mance onaj primitivac koji je svaku tekmu prptov nas dobio crveni?
  • Maximo
    273


    Pa da ,ali to neki smatraju talentom...

    A ove fore, menađer engleskog tipa...su kao što ime kaže za engleze tipa wenger koji je 20 godina u klubu.

    S našom fluktuacijom trenera svakih pol godine to stvarno nema smisla...
  • DiddyGuela
    818
    Menađri engleskog tipa su proslost cak i u engleskoj. Klubovi sve vise angaziraju sportskog direktora koji vodi transfer politiku u dogovoru sa glavnim trenerom.

    Tako je npr. Arsenal nedavno angazrao bivseg igraca Edua za prvog SDa u povijesti kluba. Primjera je mnogo u zadnjih nekoliko godina. Doba "one man show" tipa Ferguson ili Wenger su proslost.
  • Šteco
    530
    pa se Simic pobere ko zadnja pizdaFacke

    Uspjeli su, točno to su htjeli da se sve tako odigra. Udri po Šimiću, nesposoban, zazivaj njegov odlazak. Sve je sjebao. Pa i represtaciju je sjebao. A onda kad sam podnese ostavku, eto, pobrao se ko pizda.

    ponasaju se ko maminjo nekad. Za razliku da je on znal svoj posel kojega ovi neznajuFacke

    Aha, da, sad mi je jasno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.