• Georg Koch
    3.5k
    Svaka cast Horkasu i svemu, ali ako ce biti tako, ovo mi izgleda kao nastavak kupovine halilovica kulenovica i slicnih. A to onda nije zaokret i kupovina igraca koji su instant pojacanja za dinamo. A to jedino trebamo.
    Bog nek nam je na pomocj
  • Orc123
    5.1k
    ma on ne izgleda ko profesionalni nogometas vise...njegove su reakcije toliko usporene fa je tesko za gledati. I njega i Kuleta bi se rijesio na zimu. Problem je sto dolazi i Brodic na zimu i opet i bez ova dva imas 3 napadaca a samo jednog pravog. Tko ce naci pravog napadaca? Jakir? Bilbiju?
    Od Hrv. Napadaca jedino sto nama moze biti pojacanje je Krama a to je nerealno. Naravno Beljo, Simic i ti neki koji imaju prrspektivu nama nisu dostupni. Znaci treba nam kvalitetan stranac...tko ce ga nac? Zasto se za krilo ne uzme Grull iz Rapida koji ima jos 6mj ugovor...zar su toliko nesposobni?!
  • San Lorenzo
    11.3k

    Na ljeto odlazi, ali ćemo ga vjerojatno vratiti u 10. mjesecu kao veliko pojačanje.
  • Mlađi referent
    10.5k
    Ademi ili ostaje u Kini, ili ide u Trabzon. To je to.sanjinlego

    :chin:
  • Droljo
    5k
    jedno od retardiranijih dolazaka ikad u vidu BrodicaOrc123

    Za ovo netko treba odgovarati
  • Orc123
    5.1k

    A kome ce odgovarati? Nema ni glasa od ljudi koji vode klub! Jesu se oglasili navijacima? Koja je vizija i strategija naseg kluba? Tko su ljudi koji vode klub, sportsku politiku? Ma mi pojma nemamo o nicem ...
  • Facke
    2k
    Cijenica je , da smo bez sportskuga direktora u kurcu.
    Svaki trener ima drugu ideju. Potpune sme u kaosu a to se vidi na terenu. De je problem dopeljati sportskuga direktora? Gde? Jebo vas da vas jebo vise. Liziguzice mamiceve. Puna mi je kapa toga lutanja vec 2-3 godine. Puna. Kulike su nesposobni. Jebo ih ja i njihove ja sam za Mamica ja sam protiv ja sam ove ja sam one. Jedini interes im mora biti uspjeh kluba. I kraj. A ne onda posle Mamica se v klubu pojavi onaj smrad od Antolica. Blokeraju se transferi itd. Onda dojde Simic. Pa se on i Vlatka jebeju oko transferi pa se Simic pobere ko zadnja pizda. Puna mi je kapa toga sranja. Eto. Nemrem te lutanje vise trpeti ni gledeti na terenu. Zgledame ko da svaki igra za sebe. A kulke Jakirovic "super" dela pokazuje se i na Mohe. Pod Biscanem najbolji bek, pod Jakirovicem opet pocel lutati. Kulike sam srdit.....A more se o Vlatkice srati kulke se oce , zenska je v takvem danasnjem nogometnem svetu. Kaj ocekivati? Cas je dobra s Simicen, cas je dobra s gospodu v Medugorju.
    A ak se ne resi sportski direktor, zaboravite na nekakav jaki Dinamo dok bu svaki trener sebe se sam odlucival. I gotove. Kaj bu on jos moral i pregovore voditi kak i brko Cacic ili? Nek odjebeju od kluba. Ali ne , ponasaju se ko maminjo nekad. Za razliku da je on znal svoj posel kojega ovi neznaju, same koj je lopuv.
  • Mihaljević
    8k
    Hoxha je igračina.
  • Mlađi referent
    10.5k
    Mi smo ozbiljno retardirani ako je ovo istina

    Doduše, kaj i ja očekujem od SD Jakira osim par HNL polovnjaka sa 6 i pol golova u karijeri, to nam i jest nekakva realnost
  • Captain America
    13.7k
    Vratili smo se 13 godina u prošlost kad nam je Mehmet Alispahić bio bomba pojačanje prijelaznog roka.

    Ispravit ću se, imamo gore vodstvo i od Rudeša, a i od nekoliko drugoligaša.

    Edit:

    S obzirom na stanje stopera i ako je normalna cijena (do milijun), bolje s Borasom probati.
  • Mihaljević
    8k
    Ma Hoxha je najbolje lijevo krilo HNL-a i ima šutinu i iskustvo igranja u HNL-u , za 0.5/1M teško da možemo bolje izvući.
  • Nino Bule
    11.4k
    Sta ce nam jos jedan igrac od milje eura, po cemu ce on donjet vise od spikica, emrelija, menala, kaneka
  • austrijanac
    2.7k
    Dajte ljudi, kakav Hoxha. Ovo nije Slaven Belupo gdje se ceka igra na kontru i jurnjava.
    Mi igramo na bunker i postavljenu obranu.

    Mislim da je ovo cisto pumpanje cijene, nista drugo
  • Captain America
    13.7k
    Ma Hoxha je najbolje lijevo krilo HNL-a i ima šutinu i iskustvo igranja u HNL-uPlavaSlavonija86d

    Zamijeni Hoxha sa Špikić i desno krilo s lijevo krilo i dobit ćeš što se govorilo prije 3 godine. S razlogom je s 25 godina još u HNLu i to u Belupu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.