• Crusades1986
    9.8k
    Pa evo savladao sam, Grad neće graditi, nego će riješiti imovinsko-pravne i administraciju?Ali

    Bravo, +1
  • Dudu9
    447
    Mislim da pitanja u vezi Maksimir morate obratiti vladi RH jer oni vode pregovore oko rijesavanja zemljišta bez 1/1 nema niceg
  • Ali
    1.9k
    Ček sad, Nino i Crusades ?
    Tek sam savladao prvu lekciju. A sada ispada da ni taj dio oko imovinsko pravnog i administracije neće raditi Grad ?

    Možda dođemo do toga da se Grad nebi štel mješati u izgradnji/obnovu sportske infrastrukture u koju je dosad uložena znatna količina vlastitih novčanih jedinica.
    To se u nekim razvijenim zemljama zove nebriga o vlastitoj imovini. I čak i podliježe negdje sudskom progonu jer se može tumačiti i kao pogodovanje kod smanjenja vrijednosti imovine. Ako je namjerno, tada je to kazneni zakon, a kada je iz neznanja onda se može teretiilti za nanošenje materijalne štete vlasniki iz neznanja ili nestručnosti. Ali kod nas je to normalno.
  • Nino Bule
    11.5k
    Boze moj budi u pomoci, ne znam zasto uopce povirim na ovoj temi, nikad nista pametno .
  • Crusades1986
    9.8k
    Sutra je na Maksimiru prijateljska utakmica između Kostarike i UAE. Bez gledatelja i novinara.
  • Patak
    2.2k
    To za zonu ništa ne znači. Imamo mi Miru, našeg teren insajdera pa će nam javiti što se događalo.
  • Dinaminjo
    513

    Ako se svidi UAE igrati tu, mozda uplate koji euro..
  • Infinity
    15.3k
    Treba im 'slucajno' pokazati neku maketu, pa mozda nikne neka Emirates Arena.
  • rupke
    52

    Što se tiče maketa, imaju pravi švedski stol.
  • Mali Zeus
    9.8k
    Korlaet o stadionu:

    Da bi se napravio veliki stadion, moramo napraviti mali, dok se veliki ruši i gradi novi, reprezentacija, Dinamo i svi ostali klubovi moraju negdje igrati u gradu Zagrebu. Za tu svrhu je Kranjčevićev stadion, danas dolaze delegati UEFA-e koji će pogledati taj projekt i evaluirati je li on u skladu s pravilnikom UEFA-e za stadione 4. ranga jer mora zadovoljiti te kriterije kako bi se mogle igrati međunarodne utakmice.

    Za Dinamo i Maksimir ćemo provesti veliki međunarodni urbanističko-arhitektonski natječaj dvostupanjski, prvo ćemo ispitati gdje će biti stadion, i dodatni sadržaji poput hotela i poslovnih prostora, a u drugom stupnju će ići dizajn i sve što ide u arhitekturi
  • ZGBhoy
    1.7k
    prvo ćemo ispitati gdje će biti stadionMali Zeus

    Pali mi se Alarm u Glavi
  • NitkoBitan
    12.3k
    Odlicnoo, jos je ostao jedan manji problemcic. Tko ce to financirat :lol:
  • Mali Zeus
    9.8k
    Pali mi se Alarm u GlaviZGBhoy

    To je i meni odmah zapelo za oko.
  • Mali dioničar
    14.3k
    prvo ćemo ispitati gdje će biti stadion
    — Mali Zeus

    Pali mi se Alarm u Glavi
    ZGBhoy

    Meni je iz konteksta razumljivo da će stadion biti na trenutnoj lokaciji, vjerojatno se radi o tome gdje će točno biti pozicioniran s obzirom na to da ima prostora na Sveticama, a može ostati i gdje je što je po meni najbolje riješenje.
  • Dudu9
    447

    Mislim da je to za poziciju stadiona na Maksimiru jer ga planiraju prema jugu vise opet ovisi kako ce planirat di ce hotel, soping centar pa parking treba sve to tamo izgraditi
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.