• Papastrumf
    9.9k

    Zato što to očito nije dovoljno za potrebe kluba, lumenu.
  • The Undertaker
    4.1k
    Mislim da je Vlatka Peras o tome govorila u svom interviewu. HNS i Dinamo konkuriraju za prostore NK Zagreba kad ovi izađu iz najma.
  • Ludovic IX
    5.5k
    Rujevica i kranjceviceva nemaju nist zajednicko. Rujevica je izgrađena privatnim novcem i dana hnk rijeci na 50 godina.

    Kranjceviceva se radi gradskim novcem.

    Kantrida sw ne radi jer privatni investitor nema interesa za to. Maksimir sw neće raditi gradskim novcem tako da Grad Zagreb nema interesa spriječiti gradnju ako će bit za dobrobit grada. A kako je u dinamu situacija kakva je, nebi im ni ja dao zemljište bwz da riješe upravljanje klubom na normalan način.
  • Ali
    1.9k


    Kaj im nije dovoljno za skolu nogometa 70.000 plus jos toliko neiskorestenog na sveticama?
    Pa je rjesenje dio skole poslati na drugi kraj grada?

    Kakvo je to rješenje?

    Jeste kad bili na veslačkoj to je premalo i za klub poput lokse, oni imaju na kajzerice skoro duplo vise kvadrata na raspolaganju.

    A kad sam vec "lumen" pa kaj nikom nije palo na pamet kampus borongaj , tamo ima samo u dijelu za sport cca 160.000m2, toliko nema ni milanello.
    Ak već pričamo o selidbi dijela skole kaj nije ligučno da imaš sve na jednom mjestu nego kaj da do pinira radi na velsackoj u koju isto treba ulupati ozbiljnu lovu a od kadeta na dalje u maksimiru. A od M128 do terena u kampusu imas 5minuta hoda.
    To je inace po meni top lokacija za cijeli novi sportski kompleks imas stanicu vlaka za danas sutra doci od kud god zelis... i nije crkva upisana ;)

    I ja sam "lumen" kaj mi nije to logično a Peras je genijalna vizionarka i svi kaj misle da je to izvrstan potez..


    Borongajka, ili kampus kak se danas zove je idealna copy/paste Highbury - Emirates stadion priča, kak je napravio Arsenal, na staroj lokaciji napravio 750 luksuznih stanova sa parkom i hrpom zelenila a 10min pjesice dalje na cistini napravio novi komforni stadion.
  • miro
    3.2k
    pa kaj nikom nije palo na pamet kampus borongaj , tamo ima samo u dijelu za sport cca 160.000m2, toliko nema ni milanelloAli

    Apsolutno se slažem, pogotovo jer znam kakvo je stanje objekata i prostora unutar kampusa
  • Patak
    2.2k
    Tam na Borongaju je NK Devetka, odličan klub za klince
    Tereni neki jesu uređeni ali ne svi, ali velik prostor, da...
  • Facke
    2k
    Kaj mi taj Senf na zivce ide. Kurca bu on resil i napravil. Do kad mu mandat ide? Iduce izbore ode on "la papa". Nije vu stanju da sredi to da se smetje v Zagrebu otpelja a on bu resil stadione. Ha ha.
  • nemapredaje
    2k


    Offtopic- al reci mi iskreno, tko je druga opcija? Ne kažem da on dobro radi svoj posao, al ne vidim tko ga u ovom trenutku može pobjediti na izborima
  • Facke
    2k


    Se bude neste pojavil. Tak kak se i on iz nicega pojavil.
  • PlavacZRima
    273
    Ima puno boljih opcija,ali njih se ne gura kroz medije i to je problem jer prosiječnom glasacu se neda provesti ni 2 min svog vremena da malo pregleda životopise i reference kandidata koji će im voditi grad/državu naredni period. Danas barem ima milijardu emisija/novina/podcasta/društvenih mreža... di možeš pratiti rad tih ljudi koji se kandidiraju. Al ljudi će rađe pogledati neku lošu seriju na Netflixu ili neku zatupljujuću emisiju na našim programima nego se malo informirati o nečemu o čemu im ovisi svakodnevni život. I onda glasaju po tome dal su desno/ljevo bez obzira kaj njihov kandidat nema 1 dana radnog staža u realnom sektoru ,što se guraju neke debilne agende umjesto konretnih programa,kaj su studirali 18 godina,kaj su kupili diplome u Mostaru,kaj ne znaju složiti dve poštene. I onda se samo žale kako im je loše u životu kako je za sve kriv sustav HDZ/SDP,sudstvo... a sami su ih birali.
    Al očito smo takav narod,vidim po frendovima kad odemo na kavu/pivu. Uvjeravao sam ove neke da su ovi iz NEMOŽMO jebivjetri i da će samo neke kvazi agende gurat,al su svejedno glasali za njih jer su bili najviše po medijima i kao jel su "pokazali Bandiću", i sad mi svaki dan plaču kak im smrdi smeće ispred zgrade,kak ih jebu alergije jer trava nije pokošena. "kako siješ, tako ćeš i žeti"-narodna
  • Dudu9
    447
    Ne moze ni jedan kandidat bez potpore medija bit pobjednik imas HDZ SDP koji imaju svoju vojsku glasaca i ako se ostali glasovi raspodjele na ostale imas tipa ko bandic sa HDZ interesni dogovor podjele fotelja samo da imaju vlast
  • Patak
    2.2k
    Penzioneri odlučuju a oni gledaju Acu i nedjeljom u dva, a Aco za gosta ima šest puta picoustog. It' s that simple. Kad se Acu (on kao primjer, ali vrijedi za sve medije) natjera da vrijeme ravnomjerno podijele na sve kandidate onda će se pojaviti novi ljudi. Ovako nam Aca bira gradonačelnika.
  • PlavacZRima
    273
    Nije problem u Aci,problem je u ljudima jer se ponašaju kao botovi i vjeruju samo HRT-u i sličnima,odvoji malo svog vremena i prouči kandidate. Pa kad vidiš da kandidat za gradonačelnika nema dan radnog staža,zapitat ćeš se jer bi htio da ti je takav šef na poslu. Zaključci će usljedit sami,ako i dalje budeš glasal za njega,sam si zaslužio kaj će ti biti loše u životu.
  • Captain America
    14k
    Pa kad vidiš da kandidat za gradonačelnika nema dan radnog stažaPlavacZRima

    Godina dana saborovanja be like:

    giphy.gif
  • Dudu9
    447
    Otisla tema totalno do stadiona tako da treba se prebaciti na drugu temu nema smisla o politici ovdje
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.