• NitkoBitan
    13k
    Nemamo. Taj klub je nestao sa osudom Mamića.The Undertaker

    I neka je. Boli me ona stvar za koliko smo prodali kojeg igraca. Tada u "Europi" ne da nisu rezultati postojali, nego smo se vjecno zabilljezili u knjigu rekorda. To nemre oprat niti jedan dobar transfer. A da ne govorim o odnosu prema vlastitim navijacima.
  • The Undertaker
    4.3k
    Ne govorim o tome. Govorim da novi ljudi tek trebaju pokazati da znaju zaraditi novac potreban za funkcioniranje kluba i za vraćanje kredita. Što je bilo, bilo je. Jedna era je završila i počinje druga.
  • Jurki
    9.1k
    Govorim da novi ljudi tek trebajuThe Undertaker

    Koji to novi ljudi? Nosacica koverti u Bosnu, kucka Vlatka Peras? Mumija? Oni teletabisi iz Lana grupe i Ban toursa? To su novi ljudi?
    Ljudi su isti.. uprava je skoro pa ista.. nist se nije u globalu promijenilo.

    Novi su Šimic i Podnar koji su baceni na margine.. nebum rekel da su se dobro uhljebili jer se to jos ne zna.
  • The Undertaker
    4.3k
    Isti su ljudi ali nove su uloge. Do sada su bili samo izvršioci dok je mozak bio u Hercegovini. Sad trebaju sami nešto stvoriti i zaraditi.
  • Jurki
    9.1k
    oni rade isto kaj su radili pocevsi od zimskog prijelaznog roka 2018. Mi smo od onda skurili 30ak milja eura na razne antitalente. Dovodili se raznorazni igraci koji ne mogu biti ni rotacija u Dinamu.
    Kak su sposobni govore samo dva podatka kupnja Krdzalica (das mu osmicu) znaci bit ce tu negde oko prve ekipe..rotacija, gurat ce ga se.. a ti ga spizdis na posudbu u Loksu.
    Kulen.. velis mu da si trazi klub.. hoces ga se rijesiti posto poto.. pa ga posaljes u Loksu i za 2 tjedna (14 dana) vratis natrag.
    Prodaja Livija za kikiriki.. umjesto da se s covjekom sjelo i dalo mu milju i 300 i da potpise novi ugovor.
    Ivanusec imao ugovor jos 3 jebene sezone ti ga prodas za 8,5 milja..
    jer je zaduzio klub.

    E jebo me pas ako je to odraz sposobnosti..
    Kak sam napisal nakon Sparte..nek si ta sposobna uprava kolektivno jebe mater.
  • Jaro
    5.9k
    bojim se ja da su oni vrlo sposobni...
  • Jurki
    9.1k
    jesu.. za mrknut lovu.
  • Aggro
    602
    zaradili su oni za svoj džep i za vrijeme tajkuna na vlasti.
    Zato ih prije svega treba skinuti. Postoje financijski instrumenti koji se mogu koristiti za izgradnju stadiona. Postoji partnerstvo s gradom, partnerstvo s državom. Čak s ulagačima u određenom prihvatljivom omjeru poslovanja... Pa zar živimo u đamahiriji? Stvar je u tome da nitko s ovom garniturom ljudi i nitko s ovim načinom funkcioniranja ne želi voditi ozbiljan i odgovoran biznis... Tome je dodatni problem i uređenje klubova u HR. Ima tu problema koliko hoćeš, ali sve za nas počinje sa izborima i novim statutom. Transparentnim i odgovornim poslovanjem. I onda će doći i krediti i ulagači i stadioni...do tada možeš raditi s gaspromom i sličnim tajkunima s drugim adresama...
  • Ali
    2k
    Nažalost nemamo još radi ograničenja mogućnost objaviti slike. Juče na hondlovoj, dakle cca 500m udaljenosti od Stadiona kojeg će kako @Bule i društvo kaže izgraditi TT i njegova škvadra i da im moramo reći hvala, stoji jedna hrpa suhog lišća i potrganih grana na cca 7-10 m2, na raskrižju. Eto prošlo je više od 50 dana netko nije u mogućnosti odpeljati granje iz parkića. Pa daj mi reci koliko bi toj ekipi trebalo da sagradi stadion za 20.000 stanovnika i prije toga sruši stari, ak jedan kamiončić granja na 500m od tog stafiona nemogu sakupit i odpeljat?
  • Crusades1986
    10k
    jel se namjerno praviš glup i ograničen ili slučajno zaboravljaš činjenicu da je gradska vlast izjavila da ona NE namjerava gradit stadion sama?

    Ja kolko pratim i znam, njihov dio oko stadiona je rješavanje administracije i imovinsko-pravnih odnosa sa zemljištem.
  • Ali
    2k

    I kad sam glup daj mi reci jesu li riješili administraciju i imovinsko pravne odnose?
  • Crusades1986
    10k
    kreni od početka priče i izjave da Grad neće graditi stadion pa kad to savladaš onda ću ti odgovorit
  • mali M
    3.6k
    Mislim da se previše međusobno napadamo. Neki su uvjereni da sve ide po planu i da svaki sudionik ima pravo na svoje uvjete i svoj dio odgovornosti, neki (kao i ja) mislim da je sve to igranje politike. Totalno nebitno tko je na vlasti, jednako bi nam bilo sa svakom strankom. Problem je kako god ispadne loš će ispast Dinamo, a dobra gradska vlast. Ako sagrade stadion, plješćemo im, ako ne sagrade stadion jer su moralni borci za pravdu i pravednost u klubu, opet im plješćemo.. To se zove manipulacija. ali ok, moramo prestat mi među sobom ratovati, fakat je bedasto. Rađe se dogovorimo u okladu kao ja i Boss. Svi mi koji mislimo da ništ od stadiona do 2025 ćemo vama platit rundu na Kranjči kad se sagradio, jednako vrijedi i vama za nas.. bilo gdje jer se do onda možda maksimir i uruši...
  • Ali
    2k

    Pa evo savladao sam, Grad neće graditi, nego će riješiti imovinsko-pravne i administraciju?

    Ovi koji bi trebali graditi su druga karika i dok ovi prvi ne riješe ovi drugi nemogu započeti. Kada će prvi u lancu, tj. Grad riješiti svoj dio?

    Danas su negdje na 800 dana od stupanja na funkciju, ili cca 500 radnih dana. Tko je osoba koja vodi "predmet" i pregovore i kada će se završiti?

    I što će biti "smokvin list" kad se donese Statut?
  • Nino Bule
    11.7k
    Pregovore s crkvom je vodila drzava
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.