• Eduardo
    17.3k
    Atiemwen je inače rasturao do sada, posebno na desnom krilu...
  • Ludovic IX
    5.2k
    Previše negativnog oko Dinama u dva dana..olmo sr. plače po novinama. Bjelicu se od strane "navijača" naziva kukavicom, Ademi javno ljubi Mamića a stvarno neznam što mu to treba..i sad čujem 99% olmo odlazi al jedino ovdje to čitam. Odakle to?
  • deda
    27.7k
    Nemoj čitat, ja ne čitam
  • Jaki
    100
    Ni ja ne citam nase medije ozbiljno sve sto citam u vezi Dinama je ovdje jer nasi mediji su protiv Dinama ako to nekome nije jasno nek otvori par ovih glavnih svi clanci su o hajdukovoj pobjedi ne jedan nego 5 clanaka ali idemo dalje u nove pobjede jedan poraz nista ne znaci.
  • platini
    230
    Jebiga vrucih glava nakon poraza se svasta napise
  • Ludovic IX
    5.2k
    Možda se netko samnom neće složiti, ali ako je istina da je toliko veliki talent, trebalo bi istrpiti gjiru u hnl-u..neće postati igrač igrajući sa slabijima od sebe
  • Sporko
    5
    ima li istine u vezi olma da ide ca?
  • Mali dioničar
    14k
    trebalo bi istrpiti gjiru u hnl-u..neće postati igrač igrajući sa slabijima od sebeLudovic IX

    Dečko igra zadnjeg veznog, igrao dvije utakmice druge lige i u obje zamijenjen, ali si uspio zaključiti da igra sa slabijima od sebe.
  • 000
    941
    Igrao je Djira u Zapresicu. Ne znam da li je bio impresioniran, bilo je to dosta skromno izdanje.
    Ne vidim ga uopce na poziciji na koju ga guraju.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    dobro ne možemo sad baš ocjenjivat igrača od 19 godina prema njegovoj prvoj tekmi koju je starto u HNL-u
  • Mali dioničar
    14k


    Prvenstvo je krenulo, Dinamo je drugi s utakmicom manje i to utakmicom u Rijeci.

    A mi pričamo da Gjira treba igrati HNL kao da je do kraja 5 kola, a Dinamo ima 16 bodova prednosti.
  • Krizy
    35.5k

    Još malo i saznati ćemo jeli ostaje ili odlazi :cheer:
    Glupo je ako njegov otac forsira odlazak kako se čini, no dobro ako toliko i Dani želi ići onda...
  • 000
    941

    Gledao sam ga dosta proslu sezonu, i onako, znao je imati bljeskove, ali oscilacije su stvarno goleme, sto je i normalno za mladog igraca.
    Djira bi mozda trebao putem Djuraseka, Cuzea i ostalih, posudba u neku Istru, Olimpiju. Iluzorno ga je ovaj cas spominjati u kontekstu prve ekipe Dinama.
  • BBB Rakovica
    1
    Bjelica je vrhunski trener, ali mora razviti mehanizme za ovaj antinogomet koji se dopušta u HNLu, pogotovo projektu iz Splita u Splitu. Koliko god to smiješno zvučalo velika je razlika igrati utakmice za LP u kojima bude grešaka, ali ko igrač se nekako osjećaš zaštićeno na terenu. Kod nas se pokušaj lomljenja noge nagrađuje pljeskom.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.