• BluePhone67
    3.3k
    2b15a8dpq0f8kdnh.jpg
    bohbqyprsi29zh7a.jpg
    65l8pfdcobeq1eaa.jpg
    vdapov63d4gb1os4.jpg
    wawoj55p226932lu.jpg
    fsn1safyizhgwo2u.jpg

    Sn 31.08.2019
  • Beowulf112
    301
    Steta sto je mutno dosta.Iako uglavnom citam naslove nekad me zaintrigira neka tema.
  • BluePhone67
    3.3k
    Steta sto je mutno dosta.Iako uglavnom citam naslove nekad me zaintrigira neka tema.Beowulf112

    Klkni na sliku i uvecat ce se i slika i slova, ako ti tako nije dovoljno veliko, onda tako povecano ili preuzmes sliku ili otvoris u novoj kartici i uvecavas kako hoces. Probaj pa javi, jel ima nesto sto ne vidis procitat
  • BlauDivision
    463
    k2lizocgjwnj4c8i.jpg
    Kćer jugooficira, jugo droca u naletu lijevo-liberalnog ludila šiklja vatru pod krinkom takozvani ljudski prava i staje u obranu slabiji ali samo kada su u pitanju srcu joj najmiliji barbari sa druge strane Dunava.Sto je najžalosnije među nama postoji još onih koji vjeruju u njenu iskrenost kada piše u vezi stanja u Dinamu i hrvatskom nogometu i koji se vode njenim riječima i slični kao što je ovaj anacionalni isprdak.
  • Tradicija bunta
    5.5k
    Isto tako postoje i oni koji i dalje vjeruju u politicke motive i pozadinu onih na koje se doticna opasno namjerila, pa tako i u ovoj objavi.

    Nema potrebe nazivati Deu pogrdnim imenima radi spola, da je ovakva ili onakva. Ona samo koristi taj tracerski, klevetnicki portal za obracune na osobnoj razini.

    Nema ovo veze ni s tenkovima ni traktorima, ili njenom ideologijom...iskljucivo osobna razina je to.
  • BlauDivision
    463
    Osobe kao sto je ona, čiji je modus operandi crvene boje ne mogu imati imati nikakve dobre i iskrene namjere za promjene ovog društva na bolje, tako i Dinama.Jer kao što kažeš kako je ovo na osobnoj razini, tako i sve ono za što se takvi zalažu je na osobnoj razini njih i uski grupa koji se nalaze oko njih.Briga za sve opće dobro nije njihov cilj.
  • BluePhone67
    3.3k
    https://www.google.com/amp/s/amp.index.hr/article/2064303/ministre-kako-su-vam-huligani-koji-prijete-klanjem-uopce-izasli-iz-zemlje

    Slučajno, ministre, znam i ja, iz prve ruke: tukli su me, bacali na pod, prebili mi kolege, počupali kosu, pratili me, pljucali, prijetili da će mi prerezati vrat. Više puta. Uvijek istih deset budala kojih se niste u stanju riješiti već deset godina.

    Za one koji su zaboravili na njen tekst iz Plzena, dali su tekstovi osobni ili ne.
  • Jaki
    100
    Dea Redzic odvratna nakaza
  • marcio amoroso
    32.5k
    Tko god piše protiv Dinama ili Boysa za mene je kreten i nakaza. Klinac me boli za namjere i jel na osobnoj razini.
    Naravno da i mi pišemo protiv nakaza u upravi ili plaćenika i naravno da se protiv njih i treba i mora pisati. I nikada nije loš momenat za to.
    Ali u Boyse i u Svetinju mi ne diraj.
  • Tradicija bunta
    5.5k
    Dea bi klevetala, pljuvala, gadila ljudima ono za sta su se odricali i sto im je sveto... a kad nekome padne roleta onda je kuku lele, kako zasto.
    Mislila je valjda da ce nekolicina antimamicevskih tekstova pokrit sva ona odvratna klevetanja prije toga.
  • davidinamo
    351
    Neću nikad razumit kako neka osoba koja nije jugofasist može čitati index smeće
  • Infinity
    15.3k
    Neću nikad razumit kako neka osoba koja nije jugofasist može čitati index smećedavidinamo

    Kod nas ljudi pate od mazohizma, pa je mozda to odgovor na tvoje pitanje. Al mazohizam je citanje bilo kakvih portala kod nas, ne samo indexa, svi su oni na neki nacin 'isti'.
  • Baneki
    731
    Taj portal je prvi koji sam prestao čitati i držim se toga već godinama.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.