• Dragon1Warrior123
    2.9k
    sa City-em imamo jedino šanse doma jer loše igraju u gostima. Plus nadajmo se da će nas podcijenit jer smo inače najebali. Sa ovih dvoje možemo se borit, ali moglo je lakše definitivno. Nemogu reć da sam zadovoljan, ali moglo je i gore tako da ajde.
  • Morales7
    184
    stari moj bez uvrede ali s cityem nemamo šanse ni da se na Marsu igra. Sve osim petarde po meni čudo protiv njih
  • reziser
    6.3k
    City vrijedi 1,27 milijardi eura...
    Ne igraju novci,...sanse nam nisu tu velike. Mozda se prestrase nasrg lijepog stadiona i ako nas podcijene....imamo sanse oko 20%
  • Neki tip
    19.3k
    sa City-em imamo jedino šanse doma jer loše igraju u gostimaDragon1Warrior123

    Ajd reci da se zajebavaš malo, trolas nas.. :) fakat cijenim optimizam, i sam vjerujem.da nikome ne treba cestitati prije nego sto tekma zavrsi, ali daj.. loše igraju u gostima?? City igra izvanredno, uvijek, svugdje, jedna od ekipa koja se NE posklizuju na "malima". A nisam Guardiolin fan..
  • platini
    230
    Da vidimo kako ce Aguero i De Bruyne reagirati na miris maksimirskog urina i dima
  • reziser
    6.3k

    Mozda im se maksimir toliko zgadi pa nam pomognu izgraditi novi.
    Ili arapi kupe dinamo
    Ne sumnjam da ce stadion za svakku tekmu biti rasprodan.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    da se objasnim da nisam lud xD

    prošle sezone Lyon City 2:2 Hoffenheim City 1:2 Jedino je Šahtjar nastrado 0:3, ali su sezonu ranije dobili 2:1 doma (zadnja tekma kad je sve bilo riješeno tako da bi nam tu mogla bit šansa). Shalke 2:3 doma. I izgubli protiv Tottenhama 1:0 u gostima. Naravno daleko od toga da igraju loše u gostima, ali se može igrati bar s njima, za razliku od doma xD
  • Neki tip
    19.3k
    ma kuzim sta si htio rec, i jesu ekipa kod koje postoji doma-gosti razlika (kod malo koje ne postoji), ali ne bih bas isticao neke sanse na temelju toga.. :smile: predobri su da bi im se naglasavala losija igra u gostima. Odnosno da bi donosila neke bitne sanse. Kako god, ni drugi protiv njih nemaju nista bitno vece sanse od nas. :smile:

    1 izrazen favorit i 3 ekipe koje ce se potuc za 2 mjesta..
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    ma nisam ni ja reko da ih budemo dobili, nego da možda izvučemo x nekako. Ne vjerujem da išta bolje možemo tu. A za ostale me ne brine jer vjerujem u našu kvalitetu i nadam se da možemo pobjediti sve! :D (osim možda Barce, City-a i Liverpoola, i Borussije iz drugog pota)
  • Neki tip
    19.3k
    ti si fakat klasa optimist :) neka, draze mi je to nego spustanje stita prije nego sto je pocelo
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    a gle, samo vjerom u pobjedu možeš pobjedit xD Realno imamo momčad koja bi bila top 5 u mnogim liga peticama. Plus prošla sezona mi daje razlog za optimizam. Ako je mogla hrvatska možemo i mi do finala :rofl:
  • Neki tip
    19.3k
    a gle, samo vjerom u pobjedu možeš pobjeditDragon1Warrior123

    S ovime se potpuno slazem
  • Eduardo
    17.5k
    Realno imamo momčad koja bi bila top 5 u mnogim liga peticama.Dragon1Warrior123

    Koliko je to mnogo od 5?

    Možemo raspravljati koliko je to realno. Po meni baš i ne. Nije to 6 utakmica, treba izgurati 38 kola u takvoj konkurenciji.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    ja bi reko svugdje osim u Engleskoj ligi. Ne znam možda sam lud, ali ni jedna druga liga nema više od 3-4 kluba koji su baš bolji od nas. Vjerojatno nikad ne budemo to znali, ali to je moje mišljenje :) Mišljenje vječnog optimista nakon prošle sezone haha
  • Hipo
    406
    Realno imamo momčad koja bi bila top 5 u mnogim liga peticamaDragon1Warrior123

    Realno, vjerojatno ni u jednoj.

    Hnl i pretkola nisu mjerilo.

    Benfica u prošloj sezoni je, bili smo odlični.
    Ispali zbog krađe sudaca u lisabonu i promašenih zicera.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.