• deda
    28k
    Isto kao i Baneki ja to ne otvaram, tako da skoro ni ne znam tko je ta žena. Samo iz priča ovako u kuloarima. Jedino što otvaram kod njih je kad mi neko linka članak Vice Karina.
  • BluePhone67
    3.3k
    lkzjdc18tmbut614.jpg
    p0cyzpkgghph6mrg.jpg
    esa2bh65b4s4nzzf.jpg
    noqcph4i884dbm6j.jpg

    Sn 01.09.2019
  • BluePhone67
    3.3k
    vf76kxkb3tqw5z89.jpg
    wsn3w74ar7yzip4e.jpg
    o8y1bqjq9ggtqio8.jpg
    hony3gneiuoifugf.jpg

    VL 01.09.2019
  • BluePhone67
    3.3k
    1mf3lt7nbxibx1l8.jpg

    JL 01.09.2019
  • Morales7
    184
    Kažu, sad koliko je njima vjerovat ( stranica na instagramu, šta zna imat intervjue s igračima i to) da Olmo dns završava transfer u Amsterdam
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Jao kako je ovaj intervju starog od Olma glup. Znači lik govori da je Olmo 3 godine najbolji igrač Dinama?!? Da ne kuži zašto nije igro čim je došo u prvoj ekipi i LP. Šta je on mislio da dolaze u Istru da će ovaj odma bit najbolji igrač ikad? Meni se sve čini da ako Olmo ode da će to biti iskljućivo zbog starog jer Olmu se očito ne ide, ali stari ga nabrkava i on je taj koji nije zadovoljan Dinamom jer mu je očito Dinamo "premali" klub za njegovog sina...
  • platini
    230
    Ma nek ide vise, pun mi je kufer podcjenjivackih clanaka o Dinamu od strane obitelji Olmo. Svaki drugi dan citam njihove izjave kako je Dani prerastao Dinamo, kako je vrijeme za korak vise i slicno...pa napravite taj korak vec jednom kad ste prerasli klub. Ovo nema nigdje - da igrac kluba pod ugovorom i njegova obitelj tjednima govore kako je taj klub stepenica nize u odnosu na neke druge klubove. Pa to igraci NK Rudesa ne govore o Rudesu iz respekta prema klubu.
  • deda
    28k
    Pretjerujete. Ljudi imaju svoj put i ne srame ga se priznati. I zasad je taj put bio ispravan. Novinari malo dodaju soli pa članci postaju iritantni.

    A što se Danija tiče koliko ja čujem, stvar je 99% sigurna.
  • SAS1987
    13.5k
    A što se Danija tiče koliko ja čujem, stvar je 99% sigurna.deda

    Nadam se da nije prodan na silu pod cijenu.
  • EastsideZg
    173
    Dinamo osim Olma i Majera nema pravog ofenzivnog veznjaka. Prvo polivrijeme dominirali, ali bez ijedne prave prilike, perfektan primjer jalovosti.
  • Jaki
    100
    A sta onda reci za defenzivnog veznog jedino Ademija imamo ako mislimo nesto napravit u lp hitno kupiti klasicnog zadnjeg veznog neznam sta se cekalo odmah nakon Sunjica je trebao bit doveden da se uigra tu je po meni najveca greska ako misle sa Morom napadat lp bit ce veselo.
  • EastsideZg
    173
    Sve stoji, ali fali i krilo desno. Onaj mali Čolina...pa Stojanović ga je prolazio kako je htio. Da imamo kvalitetno krilo, samo s te strane je trebalo bit kreirano bar 5 dobrih prilika. Jako loše je sve to u napadu ove godine. Bez Olma užas.
  • Jaki
    100
    Pa to neznam sta je Gojak radio na desnom krilu Atiemwen bi ubio ovog Colinu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.