• BluePhone67
    3.3k
    zi2yoacsumeva2zk.jpg
    09x6lc9cmnsfwgjl.jpg

    Sn 03.09.2019
  • Hipo
    406
    Dolazak kulenovića znači da andrić više ne bi trebao odigrat ni minutu za dinamo.

    Dobro je i da lazar više nije u pričama.
  • xavier
    11.1k
    Dolazak kulenovića znači da andrić više ne bi trebao odigrat ni minutu za dinamo.

    Dobro je i da lazar više nije u pričama.
    Hipo

    Što znači da smo bacili milijun eura jer teško da ćemo ga nekom prodati.

    Mislim da Lazar nikad nije ni bio ozbiljna priča.
  • Draž
    1.1k
    Što znači da smo bacili milijun eura.xavier
    Nismo bacili milijun eura, nego smo spasili prijateljski susjedni klub od ispadanja i propadanja prošle sezone.
  • Infinity
    15.3k
    Ja sam valjda jedini koji i dalje misli da ce od Andrica nesto biti, al mozda zato jer ja njega gledam kao trecu opciju koja ce rijesiti Istre, Intere, Slavene i slicne, a ne da igra Europu.

    Sto se Lazara tice. U kakvoj je formi Izet, danas bih opet pozelio da ovaj dodje. Ako nista da barem Izeta malo probudi.
  • xavier
    11.1k
    Nismo bacili milijun eura, nego smo spasili prijateljski susjedni klub od ispadanja i propadanja prošle sezone.Draž

    :smile:

    Ja sam valjda jedini koji i dalje misli da ce od Andrica nesto biti, al mozda zato jer ja njega gledam kao trecu opciju koja ce rijesiti Istre, Intere, Slavene i slicne, a ne da igra Europu.

    Sto se Lazara tice. U kakvoj je formi Izet, danas bih opet pozelio da ovaj dodje. Ako nista da barem Izeta malo probudi.
    Infinity

    A kako "nešto može biti"? Igramo s jednim napadačem što znači da dok su zdravi nema kartona, Petković i Gavranović uzimaju većinu minuta, a upravo smo kupili još jednog napadača za 2 milijuna eura. Kad bi Andrić uopće trebao dobiti minute?

    Mislim da je Lazar ipak "malo" preskup da bi samo "poticao" Izeta na zalaganje, a pitanje je u kakvoj bi on uopće bio formi. Da se razumijemo, Hajrović trenutno ne postoji na terenu, ali imamo igrače s kojima to možeš zakrpati (ne kažem da je idealno, ali možeš). Problem je zadnji vezni.
  • Krizy
    36.5k
    Sve se više čini da bi mogao Olmo početi na desnom krilu u LP, jer je to igrao i na EP U21. A u sredini Ademi, Gojak i Moro možda kako bi pokušali s motoričnijim igračima i zgusnutom sredinom konkurirati kad već nema uz Ademija pravog def.veznog.. al dobro budemo vidjeli još.
  • xavier
    11.1k
    Sve se više čini da bi mogao Olmo početi na desnom krilu u LPMaliVesad

    Mislim da je ovo, ako se Izet u međuvremenu ne "pronađe", sasvim izgledno.

    Slažem se i za ostatak. I meni se čini da će Bjelica u LP pokušati dodatno zgusnuti sredinu i napadati kontrama preko krila.
  • marcio amoroso
    32.5k
    I ja mislim da će Olmo na krilo, posebno u ovim najtežim utakmicama.
  • Ludovic IX
    5.5k
    atalanta je ultra napadačka ekipa..nekak sumnjam da mi možemo drugačije protiv njih nego zgusnut sredinu i lopte slat na petkovića da spušta olmu i oršiću i nadat se da ćemo uspjet zabit barem jednu, dvije od tri.četri prilike koje ćemo sto posto napraviti.
  • Krizy
    36.5k
    Torino ih je dobio s manje posjeda i puno manje udaraca :yum:
  • The Undertaker
    4.1k
    Netko je već napisao, slabi su na prekide (zato su vjerovatno i kupili stopera). Ono što je po nas loše, Zapata ubija po lijevoj strani što znači opet Stojanović na vjetrometini.
  • xavier
    11.1k


    Ako Pinto ni do tad ne istisne Stojanovića iz prvih 11, onda se bojim da smo s njim promašili. Ista je stvar s Moubandjeom na drugoj strani.
  • The Undertaker
    4.1k

    Problem je što do tada nemaš gdje i kada testirati Pinta. Sad je reprezentativna pauza, nakon toga imaš Istru doma i ide Atalanta.
  • xavier
    11.1k


    Pa nije da je došao prije tjedan dana. Već 2 mjeseca je tu, prošao je pripreme i sve. Do utakmice s Atalantom biti će već više od 2 i pol mjeseca u klubu. Ako to nije dovoljno za uloviti formu, onda nešto opasno nije u redu s njim.

    Mi tu pričamo o pojačanjima zadnjeg dana prijelaznog roka, kad bi se onda tek oni uklopili? Na proljeće?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.