• marcio amoroso
    31.9k

    Samo da momčad izgleda konkurentno i ja zadovoljan.
    Ako to bude dovoljno za 5 bodova i zadnje mjesto od mene im je palac gore.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    nema sad zadnje mjesto, došli smo osvojit LP :cool:
  • Eduardo
    17.2k
    Ako to bude dovoljno za 5 bodova i zadnje mjesto od mene im je palac gore.marcio amoroso

    Dosta je zadnjih mjesta u LP. Imamo ih 5 od 6 nastupa. Makar treće ove sezone.
  • deda
    27.5k
    Bjelica na drugom
  • Bosna86
    11.5k
    Dovoljno bi bilo da odrzavaju topic prijedlozi i pitanja... Ako bude pravomocna, vrlo brzo ce misevi okretati strane i tako neko simbolicno otvaranje prema navijacima mi i ne izgleda kao nemoguca misija
    A stoji to da bi doslo svakakvih likova, ali zato postoji opcija ban... Vjerujem da bi teme kao sto su nostalgija i slicne bile boom, jer ima dosta ljudi kojima se zivo jebe i za mamice i za oporbu, pa po defaultu pisu na gnk stranicama
  • Hipo
    406
    Apsolutno podržavam, ali čisto sumnjam da bi moglo doć do toga.
  • BluePhone67
    3.2k
    Bilo bi lijepo kad bi GNK napravio jednu sekciju kao sto su BBB i DTSM i da ju oni odrzavaju aktivnom.. Jedan njihov share na fb i Zona bi eksplodirala... Bar sto se mene osobno tice ne bi imao nista protiv da se napravi unutar Zone dogovor da ih se na tom dijelu ne vrijedja, znamo i mi i oni sta mislimo o njimaBosna86

    A gle, citaju i neka nam se jave ako zele, sto se nas tice mogu sve objave sto stavljaju po svojim platformama stavljat na jedno mjesto kod nas, mi to ne stizemo sve popratit vjeruj mi, jel isto imamo face, instagram, you tube, forum i brdo drugih stvari, plus privatno obitelji i sve ostalo, na njima je dali zele, mi smo njih pitali da se ukljuce u nagradnu igru "predictor" sa bilo cime nisu niti nam odgovorili kao niti za sva gostovanja prosle godine za foto akreditaciju, ali eto sada smo dobili godisnju za Maks i bilo u Norveskoj.

    Ma rastemo mi i napredujemo i bez njih.
    Evo odobrili su nam godišnje akreditacije za fotografe i već je to od njih dosta :lol:
    marcio amoroso

    Ovo je sto mene boli, sada kada je ovo izaslo van da smo dobili godisnje foto akreditacije cu reci da smo mogli komotno imati i novinarske da netko pise za nas sve, znaci imas besplatan ulaz u ovom trenutku na Ligu prvaka i pises neki svoj tekst sa najvecim svjetskim novinarima ako recimo izvuces Real, Man Utd , Barcu, Juve itd. I mi to nismo iskoristili, ne da nemamo novinara koji pise na dnevnoj bazi, tjednoj ili neki presjek mjeseca, mi nazalost zato sto nitko nema volje, zelje i hrabrosti, a moram reci i entuzijazma jer mi nista ne placamo pa to mora odradit iz gusta, volonerstva, dokazivanja sebi i ostalima, skupljanjenjem iskustva za buduci posao mi sutra nemamo novinara ni za najvecu nogometnu klupsku scenu.
  • Infinity
    15.2k
    Ja bih ulogu tog novinara rado odradio, ali... kilometri...

    Zamisli, prvi red na stadionu, krov nad glavom, besplatan ulaz, pises svoje misljenje koje cita 10.000 ljudi. Mislim da bi mnogi to pozeljeli, ali se jako tesko organizirati.
  • SAS1987
    13.3k
    Ja bi volio Real i Modrića u grupi. Tek toliko da mu jebemo sve po spisku.
  • Bosna86
    11.5k
    Ista stvar je i sa podcastom, neki opskurni podcast bi se mogao praviti, ali isti problemi bi se pojavljivali
  • BluePhone67
    3.2k
    Ljudi recimo ne znaju da face ZD dnevno cita od 4000- 8000 ljudi u prosjeku za nekog mladca koji krece u pisanje je to jako dobar pocetak da ga netko primjeti ako je kvalitetan i dobar.
  • deda
    27.5k
    Nas par koji smo ovo pokrenuli, potrošilo je abnormalne količine svog vremena pa i para da projekt Zona Dinamo zaživi. Više manje smo na rubu svojih kapaciteta. Pozivamo svakog tko može na bilo koji način pomoći na volonterskoj bazi da nam se obrati.

    Ovaj forum, te fb, instagram, youtube kanal nastali su iz ljubavi i jedino to će ih održati. Većina ljudi u životu stvari uzima zdravo za gotovo i misle da padaju s Marsa, nije tako. Bez truda, energije, volje i ljubavi nema ničega.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Ja bi volio Real i Modrića u grupi. Tek toliko da mu jebemo sve po spisku.SAS1987

    nema smisla zaboravio bi isti dan :lol:
  • Draž
    1.1k
    @BluePhone67 ujutro sam na putu od ranog jutra pa ak možeš objavi presliku Sporckih.
    Fala
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.