• marcio amoroso
    32.3k

    Pazi da te policajac ne zaustavi :cool:
  • Jaki
    100
    Predsjednik Zvezde oce Dinamo da pokaze ko je najbolji u regiji on tvrdi da je Zvezda bilo bi lijepo da mu se zelja ispuni da pokazemo ko je gazda.
  • BluePhone67
    3.2k
    Zona je forum gdje sve pocinje i zavrsava iskljucivo sa Dinamom, Zona je otvorena za svakog Dinamovca ako ima kakvu ideju, Zona okuplja sve strukture navijace ovog kluba i uze obitelji, Zona je neovisna o nikome i pripada svim Dinamovcima ovdje i kao takva je drugacija od ostale konkurencije, na svu srecu ljudi to i prepoznaju. Toliko o Snetu i ostalima.
  • BluePhone67
    3.2k
    Malo o statistici, na Zoni se pise na svim temama cca od 15-20 stranica dnevno u prosjeku, Zonu citaju i otvaraju samo sto se aktivnih clanova tice po satu od 30-60 ljudi, cisto informativno od proslog mog upisa prije 20 minuta je pogledalo vec sada vise od 25 ljudi, nazalost ne mozemo statisticki pogledati one koji citaju inkognito, a ta brojka je vjerojatno jos duplo ili troduplo veca.
  • marcio amoroso
    32.3k
    https://draw.inker.one/#/cl/gs

    Okušajte sreću.
    Meni je izbacilo City, Napoli, Dinamo, Leipzig :yikes:
  • deda
    27.9k
    Group A
    Paris
    Dortmund
    Valencia
    Lokomotiv
    Group B
    Barcelona
    Tottenham
    Internazionale
    Slavia
    Group C
    Juventus
    Benfica
    Salzburg
    Leipzig
    Group D
    Liverpool
    Shakhtar
    Dinamo Zagreb
    Genk
    Group E
    Bayern
    Real Madrid
    Olympiacos
    Galatasaray
    Group F
    Zenit
    Ajax
    Lyon
    Atalanta
    Group G
    Chelsea
    Atlético
    Club Brugge
    Lille
    Group H
    Man City
    Napoli
    Leverkusen
    Crvena zvezda
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Paris
    Napoli
    Dinamo Zagreb
    Leipzig

    ne sviđa mi se što smo dobili i Napoli i Leipzig obojica :fear:
  • marcio amoroso
    32.3k

    To znaci da ih nećemo izvući sto posto :lol:
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    nadajmo se, najgori izbor za 4 pot, Napoli nije nešto prestrašan trenutno prema mom mišljenju samo
  • marcio amoroso
    32.3k

    Gle, svatko može imati loš dan pa da mu se otkine neki bod. Generalno smo svakom klubu iz drugih potova želja baš mi, to je realno.
    Uvjeren sam da nećemo baš biti kanta za nabijanje ali sam isto tako uvjeren da će nam biti vrlo, vrlo teško.
  • Infinity
    15.2k
    Group D
    Liverpool
    Shakhtar
    Dinamo Zagreb
    Genk
    deda

    Evo moze. Jos je grupa D, vjecno smo u grupi D :rofl:
  • Bosna86
    11.6k
    Bilo bi lijepo kad bi GNK napravio jednu sekciju kao sto su BBB i DTSM i da ju oni odrzavaju aktivnom.. Jedan njihov share na fb i Zona bi eksplodirala... Bar sto se mene osobno tice ne bi imao nista protiv da se napravi unutar Zone dogovor da ih se na tom dijelu ne vrijedja, znamo i mi i oni sta mislimo o njima
  • marcio amoroso
    32.3k

    Ma rastemo mi i napredujemo i bez njih.
    Evo odobrili su nam godišnje akreditacije za fotografe i već je to od njih dosta :lol:
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    ma ja se iskreno nadam ok skupini pa da se borimo za drugo mjesto kao što je Bjelica najavio, vjerujem da možemo se potuć i ja se iskreno nadam da bi možda mogli i prezimit u LP jer smo u EL već bili hehe
  • Hipo
    406
    Bosna zaboravi na to.
    Sjeti se napada po komentarima fejsa nakon što su zona i dtsm najavili novi podforum.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.