• Eduardo
    17.5k
    DRUGU godinu zaredom Crvena zvezda igrat će u Ligi prvaka. Srpski prvak ispisao je povijest tog natjecanja i postao prvi klub koji je drugi put stigao iz prvog kola kvalifikacija do grupne faze.

    "Ostvarili smo veliki uspjeh, treću godinu zaredom igramo grupnu fazu europskih natjecanja. Kada pogledamo gdje smo bili prije pet godina, mogu reći da je ovo nezabilježeno u povijesti momčadskog sporta u Srbiji. Od kluba pred gašenjem postali smo klub koji igra s europskim velikanima", rekao je direktor Zvezde Zvezdan Terzić.

    Na ždrijebu u četvrtak Zvezda će biti u najslabijoj jakosnoj skupini i može izvući Dinamo koji je smješten u treći pot.

    "Nemamo želje, ali bih volio izvući Dinamo samo da bismo pokazali na terenu tko je bolji. Zvezda je najbolji i najveći klub u regiji. Ta utakmica bi izazvala stvari izvan terena koje nemaju veze sa sportom i koje bih volio izbjeći."

    Čelnik Zvezde uz Dinamo želi izvući velikane.

    "Želim najjače klubove. Mislim i da navijači žele gledati Bayern, Juventus, Real. Narod je željan velikih utakmica, a mi smo već pokazali protiv Napolija i Liverpoola da možemo igrati s najvećima."

    I Zvezda poput Dinama želi novi stadion.

    "Marakana je izgrađena radnom akcijom i ne ispunjava uvjete FIFA-e i UEFA-e 50 godina kasnije. Razgovarao sam s predsjednikom Srbije i poručio mi je da će država investirati u stadione Zvezde i Partizana."
  • marcio amoroso
    32.3k

    Tamo je teška psihijatrija :gasp:
  • Bosna86
    11.6k
    Bas sam htio pitati to pitanje.. Zasto ljudi jos uvijek tamo pisu kraj Zone.. S obzirom kakve se gluposti pisu, vjerovatno se boje ismijavanja, ne vidim drugi razlog
  • deda
    27.9k
    Mislim da većina koja piše, a zna za Zonu, to radi zbog dokazivanja tko ima veći pimpek, mi ili tovari.
  • reziser
    6.2k

    Snet nogomet više ni ne gledam....
  • Dudu
    2.6k
    Ja sam valjda jedini koji dosao na Zonu, a da nisam znao ni da postoji ovaj sportnet haha
  • deda
    27.9k
    Nisi, nisi. Ne boj se. :rofl:
  • Bosna86
    11.6k
    Nisi ne brini, ja sam preko FHR saznao npr
  • LovroZG
    1.3k
    Snet je super mjesto za one koji ne prate sam Dinamo i nogomet, al naša tema je u kurcu baš zato jer je pol ljudi ošlo ovdje. :lol:
  • Infinity
    15.2k
    Mislim da većina koja piše, a zna za Zonu, to radi zbog dokazivanja tko ima veći pimpek, mi ili tovari.
    8m
    deda

    Ja tamo citam uglavnom zbog ostatka lige. Ne citam temu Hajduka, a od ostalih prvoligasa najmanje citam Dinamovu. Rijetko sta napisem, a stvar koju nikad nisam shvacao je to dokazivanje preko interneta.

    Ljude boli sto je na snetu vise tovara nego nas, veseli ih sto imamo vise godisnjih nego oni i slicne stvari koje ne znaci skoro pa nista. Jedina stvar oko koje mi je muka je to sto imaju bolju posjetu od nas. Al oko tog se nitko ne zamara, lakse je ratovati preko neta nego doci na utakmicu i tako 'pobjediti'.
  • Hipo
    406
    Zasto ljudi jos uvijek tamo pisu kraj Zone.. S obzirom kakve se gluposti pisu, vjerovatno se boje ismijavanja, ne vidim drugi razlogBosna86

    Ni meni nije jasno kako tema na snetu opstaje.
    Riječ je mahom o nekolicini forumaša koji tamo pišu.

    Mada ne pišu svi ovdje s istim nickom sa sportneta, rijetki su zapravo koji su i ovdje uzeli isti nick (xavier, marcio, bk5b, markoli, vesad...)
  • Neki tip
    19.3k
    nipošto nisi sam, ja sam išao guglat kad sam ovdje vidio "Snet". :lol: trebalo mi je malo da polovim o čemu pričaju..
  • Majki2111
    2.6k
    Ima par korisnika koji su u redu tamo po meni. Al dobro. Ak mislik da mogu pridonjeti forumu ili raspravi objavit ću nešto, tako i ovdje.
  • Krizy
    35.9k
    I ja rijetko pišem na snetu, ponekad ali ovdje je punoooo kvalitetnije. Iako i ovdje sam malo smanjio bio zbog posla no od sutra sam aktivniji opet s vama divnim Dinamovcima hehehe :love: :lol:
  • deda
    27.9k
    @Malivesad stavio sam onu statistiku o kojoj smo pričali.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.