• nkdz
    829

    nije ni bilo nekog javnijeg poziva osim na njihovoj fejs stranici
  • Mr Anderson
    5.4k
    Bayern, Napoli, Dinamo i Lille mi ispalo. Bilo bi to teško.
  • vjeko1701
    5.9k
    Moje grupe xD
    Capture2.png

    A ovo je od jučer sa xscores...what's wrong with this picture?
    Capture.png
  • Krizy
    36.2k
    zadnja kazna mi je bila u Bugojnu baš :lol:

    Deda super, vidio sam baš
  • BluePhone67
    3.3k
    zf1nphqixkbyxdxj.jpg
    sy2gew5qz1i5g8pw.jpg
    bdn601i7a8bhlyp2.jpg
    zp27ol6g1po6duce.jpg
    3oqy8jdkx90nuqhq.jpg
    nr0zxwakhz3t1egs.jpg
    1q2oz3m7plloxnly.jpg

    Sn 29.08.2019
  • Guinness
    2k
    meni izbacilo liverpool, benficu i zvijezdu
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    ne znam jel ste gledali jučer Bjelicu na emisiji prije LP, ali ne sviđa mi se jedna stvar. Kao Cvita je srao da je Hajro plemeniti igrač ovo ono pa je zato igro, a Bjelica kaže da nije htio žrtvovat Olma na krilu. A Kadzior ne postoji? Nije ga ni spomenuo kao alternativu kad Hajro ne igra dobro i ja se iskreno nadam ako mu već ne vjeruje da ga prodaju i dovedu zamjenu jer ovo ne funkcionira očito pošto Hajrović nema nikakvu konkurenciju...
  • Draž
    1.1k
    Sporcke pišu da jedan veznjak "mora" otići. Nekak mi se čini da će to biti baš poljak
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    ja se nadam jer nitko od ovih ostalih ne do bog da ode, eventualno Gjira ili po meni Gojak ako se dovodi šestica. (jbg mislim da i Majer i Moro i Ivanušec imaju bolji potencijal, makar sam mu oprostio za promašaje nakon onog gola)
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    ali mene je strah jer ne znam koga mogu dovest u dva dana... (a da je stvarno pojačanje)
  • xavier
    11.1k


    Svaka čast Kadzioru, ali realno stvarno nije za ovu razinu. Na stranu sad što Hajrović opet nije postojao na terenu, ali Poljak nema što tražiti u ovakvoj utakmici. Kako samo jednom napisao, bilo bi idealno kad bi u nogometu mogao raditi izmjene kao u nekim drugim sportovima pa da ga uvodiš samo za prekide :smile:

    Ako Hajrovića stvarno ne "digne" ni LP, a nadam se da hoće, onda će Bjelica morati pronaći neko rješenje za to krilo. Olmo to može odigrati, ali i meni bi ga bilo žao koristiti na taj način jer time puno gubiš u sredini terena gdje je Dani još opasniji.
  • marcio amoroso
    32.4k

    Mene je u toj emisiji najviše nerviralo što su Bjelicu primili kao da smo izgubili 4-0 i ispali. Na Nenadu se vidjelo da je i njega to nerviralo.
    Što se tiče Hajrovica njemu Bjelica vjeruje i to je ok. Jednostavno imamo tih nekih 15 ili 16 kvalitetnih igrača. Mi njih imamo 27 ali realno ti Kadziori, Andrici i tako to nisu razina LP.
    Livaković, Stojanović, Pinto, Theo, Perić, Dilaver, Leovac, Moubandje, Ademi, Moro, Gojak, Olmo, Ivanušec, Hajrović, Oršić, Petković, Gavranović.
    To su igrači za rotaciju u LP po Bjelici.
    Majer i Beli možda možda. Svi ostali će ligu prvaka gledati sa tribina ili u najboljem slučaju s klupe.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    vidjelo se definitivno, pogotovo što je Cvita srao malo sa onim greškama. Bjelica samo gleda i kaže da pogriješili su i šta onda? Nejasno mi je da se idu raspravljat individualne greške sa trenerom umjesto puno bitnijih stvari al nebitno.

    no u svakom slučaju treba nam tu još jedno krilo da daje motivaciju Izetu jer očito je nema lik... ne trebamo imat 25 igrača za LP jer to nitko nema, ali treba nam barem potencijalna alternativa za igrače koji igraju na li la. Jer recimo Kadzior nije bio kvaliteta za EL kamoli će onda biti za LP.
  • xavier
    11.1k
    no u svakom slučaju treba nam tu još jedno krilo da daje motivaciju Izetu jer očito je nema lik... ne trebamo imat 25 igrača za LP jer to nitko nema, ali treba nam barem potencijalna alternativa za igrače koji igraju na li la. Jer recimo Kadzior nije bio kvaliteta za EL kamoli će onda biti za LP.Dragon1Warrior123

    Iskreno, nisam stekao dojam da planiraju dovoditi još jedno krilo. Mislim da se Bjelica nada kako je LP dovoljan izazov da "nabrije" Hajrovića, a ako ne, onda su tu Beli i Majer (iako niti jedan baš nije prirodno krilo), a zapravo je najizglednije da u tom slučaju ipak Olmo ode na krilo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.