• Dragon1Warrior123
    2.9k
    nažalost da. jer koliko sam skužio samo šesticu traže jednu još...
  • marcio amoroso
    32.3k
    Ja koliko sam skužio ne traže nikoga.
  • Infinity
    15.2k
    Trebalo je bacit pricu da Dinamo pregovara s Viscom. Tad bi se Izet uznemirio i poceo igrati. Ni ne dobija pozive za BiH, a ovaj cak igra na njegovoj poziciji u prvih 11 :rofl:
  • Hipo
    406
    Majer i kadzior su trenutno nogometni terminatori za već duže vrijeme nevidljivog hajru.
  • Infinity
    15.2k
    Majer je igrac sredine terena i mislim da bi bio pucanj u nogu staviti ga 'uz liniju'. Tako se znalo Sammira gurati. Majer treba prostora, a ne liniju.
  • xavier
    11.1k
    Majer je igrac sredine terena i mislim da bi bio pucanj u nogu staviti ga 'uz liniju'. Tako se znalo Sammira gurati. Majer treba prostora, a ne liniju.Infinity

    Slažem se. Majer je igrač sredine terena, Hajrović krilo, a Kadzior samo izvođač prekida.
  • Hipo
    406
    samo za prekidexavier

    Čime je kadzior puno opasniji po gol protivnika od nevidljivog hajre.

    Ok, imao je prečku protiv mađara (zicer s 9m) i slalom uz udarac pod prečku rosenborga bez ikakvog učinka.
  • dinamo vitez
    214
    Vezni: Ademi, Moro, Gojak, Ivanušec, Majer
    Vezni/krila: Olmo, Atiemwen, Kadzior
    Krila: Oršić, Hajrović, Marin, Šitum

    Očekujem da netko ode prije kraja prijelaznog roka. Imamo trenutno 12 igrača za 5 pozicija
    u veznom redu/na krilima od kojih svi moraju igrati, mjesta jednostavno nema. Kadzior bi možda bio i najlogičnije rješenje, mada je za mene dobar igrač, jer je reprezentativac Poljske u najboljim godinama i sigurno mu se ne da trunuti na klupi.

    Mislim da je gurao neku ozljedicu pa zato ne igra. Marin je isto projekt kluba, sumnjam da će ići na posudbu, Atiemwen igra sve bolje, Šitum je tu da krpa rupe. Ovi ostali su nedodirljivi mislim.
  • Hipo
    406
    Ovi ostali su nedodirljivi mislimdinamo vitez

    Ako se tattu ne izuje iz cipela.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    realno Marin i Kadzior tu nemaju šta tražit, a Šitum je ionako više zamjena za beka. znači to je već 9 igrača za 5 pozicija
  • marcio amoroso
    32.3k
    Ma ipak će izgleda Olmo otići.
    Na to sve ove izjave vuku.
  • xavier
    11.1k


    Hajrovićev problem je što je koristan samo kad ima loptu i kad ga ide, a trenutno je potpuno van forme. Dodatni je problem što nije igrač kojeg ćeš izbaciti iz "europske" postave i staviti da igra HNL kako bi se "dignuo". Bojim se da bi ga tako nešto samo potaknulo da digne ruke od svega.

    Upravo iz tog razloga mu Bjelica i dalje daje kredit jer nam Hajrović od prije godinu dana treba u LP. Onakav Izet je, uz Olma i Petkovića, Dinamovo najopasnije oružje.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    mene je isto strah, ali ako ode za to najviše krivim njegovog starog mutavog jer bi mu mogo sjebat karijeru malo (makar je donio dobru odluku dolaskom ovdje, mislim da bi transfer sad bio veeelika greška)
  • Infinity
    15.2k
    Ma ipak će izgleda Olmo otići.
    Na to sve ove izjave vuku
    marcio amoroso

    Ja sam prije tri mjeseca poceo odbrojavati, a sad ostala jos neka 62 sata do ostanka. Nemoj zajebavat :rofl:
  • dinamo vitez
    214
    Ja mislim da Marin mora igrat, bar u HNL-u.. jednostavno je takav talent, njegov razvoj se ne smije kočiti.. za Šituma se slažem generalno, ali zlu ne trebalo, može i na krilo, na beku isto imamo konsolidirano 4 opcije za dvije pozicije, to sam više gledao kroz prizmu toga 'tko sve može igrati'. Stvarno nema potrebe za 12 igrača koji to mogu odigrati.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.