• xavier
    11.2k


    Koja je metodologija iza ovih brojki?
  • Droljo
    5.5k
    Ja sam se onesvijestio na par sekundi dok sam pokušao te brojke provalit
  • plavi67
    920
    e ovoj šugavoj rijeci i smećarskom mariboru ne bi više dao igrača ispod cijene, niti na posudbu!
    fuj.
    ovaj slovenac za 2.7 mil e otišao u 2. francusku, a frigan za 5.5 mil e u belgiju. nije mi jasno kak nismo mogli ponuditi neke pare dovoljne i nekog igrača koji je otišao tak i tak kod njih, koj k??
  • Dinamosaur
    1k
    Jbte Stojkovic je vec na 130%. :rofl:
    :up:
  • Patak
    2.3k
    Moje mišljenje, nema metodologije. Kako je i Clint Eastwood rekao, svako ima pravo na mišljenje
  • Patak
    2.3k
    Postoci se ne zbrajaju...
  • scooniepenn
    2k

    Jesi ti iz nekog izlaska dosao, gdje se ozbiljno zaruzilo? Kaneko i Mykhaylichenko su po meni sigurni u udarnoj 11-ici. Miha odmah, a Kaneko vrlo brzo.
  • Dinamosaur
    1k
    slazem se, pa nismo u konzumu
  • Patak
    2.3k
    Pa svako ima pravo na svoje mišljenje. Kaneko dolazi prvi puta u Europu, nema utakmica u reprezentaciji pa je pitanje prilagodbe. Mihu nisu htjeli zadržati u Anderlechtu do kraja ugovora, dakle u klubu koji je po svim kriterijima lošiji klub od Dinama. Ni u Šahtaru ga nisu smatrali dovoljno dobrim da ga zadrže. To su moje dvojbe oko njih dvojice.
  • Jurki
    9.1k
    Ni u Šahtaru ga nisu smatrali dovoljno dobrim da ga zadrže. To su moje dvojbe oko njih dvojicePatak

    Ne znam zbog cega ga u Šahtaru nisu htjeli, ali je bio standardan 2363 minuta u 32 utakmice kaj ispada 73 minute po susretu..
  • mali M
    3.6k
    Ne znam zbog cega ga u Šahtaru nisu htjeli, ali je bio standardan 2363 minuta u 32 utakmice kaj ispada 73 minute po susretu..Jurki

    sad ćeš još izmisliti da je tamo rat zadnjih godinu pa zato nije igrao u Šahtaru!! :snicker:
  • mali M
    3.6k
    ja ću baš s guštom popratiti Frigana.. volim uvijek popratiti sve te mlade koje se odluče preskočiti Dinamovu ponudu (jer u konačnici oni daju zadnji potpis) pa gledati kako se vani razvijaju.. uglavnom budem baš tužan u 99% slučajeva kad vidim kako propadnu i profućkaju karijeru zbog love.. al zbilja budem tužan jer neki su stvarno dobri mladi igrači tako otišli van i baš teško propali.. kužim ovi koji su u 28-moj još u HNL-u za prosječnu lovu pa odu čopit nešto van, al ove mlade.. baš tužno
  • Patak
    2.3k
    Vratili ga s posudbe u Anderlecht koji ga je odlučio prodati prije isteka ugovora Dinamu iako ima još samo jednog lijevog beka, nekog malog senegalca od 21 g. (prema transfermarktu).
  • Efes Pilsen
    7k
    Ako se ne varam imao je jos godinu ugovora. Shakhtar vise ne kupuje kao nekad, on se u Brusselu nije snasao (neko je vec spomenuo jezik) i nije imao namjeru potpisat novi niti ostajat. Zasto bi bilo cudno da ga daju ispod cijene?
  • Hrc-Vg
    243
    A možda se njemu nije sviđalo u Andrerlechtu? Jovičević ga je baš nahvalio....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.