• deda
    27.5k
    Neće ih pustit jer se donje etaže neće rasprodati očigledno.
  • NORTE
    9k
    Tako bi se smanjio pritisak na sjever i zapad. Meni je osobno bas mocan dojam kad je sjever dolje pun a gore prazan.NitkoBitan
    Protiv sam takve ideje da se sjever gore ne otvori, a otvori se jug.
    Nikako mi nije dobra takva ideja.
    Radije pune obje etaže sjevera nego samo donja i jug.

    Sad kad vidim pun cijeli sjever na tekmama naš nazovi stadion mi je sve draži, iako naravno da je novi stadion najvažniji faktor za rast kluba.

    Jug je tribina za otvorit ju kad se rasprodaju sve ostale.
    Kao tribina za navijačku grupu je fenomenalna.
  • LeonianWrynn
    162
    Pozdrav svima,

    Evo mene zanima vaše mišljenje o cijenama godišnje ulaznice za zapadnu tribinu,

    naime prodaje se samo zapad dolje i to za cijenu od 350€ (300€ za članove, 20€ godišnje).

    Je li to po vama možda ipak previsoko?

    Prošle sezone su se pojedinačne karte za zapad dolje prodavale za 10€ (osim u ligi prvaka i derbijima).

    To je veliki porast cijene u odnosu na prošle sezone, a stadion je isti kao i prije.
  • Tradicija bunta
    5.4k
    Stadion mozda jest isti kao prije ali je zato ovo sezona kad se Dinamo raspada i to se ne smije propustit!
  • LeonianWrynn
    162


    Keep the faith, doći će sad Japanac i još par igrača pa ćemo valjda opet bit prvaci
  • Crusades1986
    9.5k
    Zapadna tribina, proljeće 2024.

    ng4vam4iqe06rjc3.gif
  • blueboy
    107
    Napredak od one harmonike 2010....
  • Bosskovitz
    7.3k


    Pretraži prethodne stranice, tu smo temu izvrtili prije 10-ak dana.
  • criticus
    1.1k
    Čini se da ulaznice za Astanu idu očajno. Bit će zanimljivo dalje pratit kako će ić prodaja karata. Npr dvije uvodne su bile odlična i dobra al jel to samo zato što je derbi? Druga manje možda jer je bilo nevrijeme netom prije ili ljudi otišli na GO? Sad je loše jer su ljudi na GO ili su karte za zapad preskupe? Naravno ima tu još faktora. Primjer rezultat (za zapad), mobilizacija zbog sve većih napada na klub (sjever) itd.

    Nema odgovora još na ova pitanja, samo me zanima kako će se dalje razvijat. Nadam se da neko u klubu radi takve analize. Ako mene ko običnog navijača zanima valjda bi njih trebalo koji "žive" od tog.
  • LeonianWrynn
    162


    S obzirom na to da su u prodaju pustili samo zapad dolje za 25€, mislim da je očito zašto prodaja ide očajno.

    U superkupu smo imali oko 17,5k, što je isto kao i prošle sezone, a protiv Hajduka oko 12k, što je za HNL rekao bih ok brojka za Dinamo (možda eventualno da smo do 15k došli bilo bi super).

    Ali dat 25€ za Dinamo - Astana, to je daleko previše, a ne mogu svi na sjever
  • superhik
    10.2k
    Ali dat 25€ za Dinamo - Astana, to je daleko previše, a ne mogu svi na sjeverLeonianWrynn

    Odgovorio si sam sebi zašto se forsiraju godišnje
  • Do kraja2023
    123
    Mozda da su pustili u prodaju zapad gore po 15-20€ bilo bi vise ljudi al kaj je tu je.
  • LeonianWrynn
    162


    Sumnjam da bi i 20EUR promijenilo puno toga, sad će vidjet klub da ljudi ne žele plaćati 20+EUR na tekme koje nisu derbiji ili skupine lige prvaka
  • LeonianWrynn
    162


    Ali godišnje su 320EUR tako da da gomilu ljudi neće ni godišnje htjeti kupit.

    Ja sam prošlih sezona išao s frendovima koji su studenti na zapad za 10EUR, bilo nam je super, sad da ih pitam da plate 25EUR po tekmi ili da daju 300EUR za godišnju nitko ne bi pristao:(
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.