• LeonianWrynn
    162


    Ali ne razumijem zašto bi opet dizali cijene ako su prošle dvije sezone bile oko 10EUR za kartu?

    Razumijem da je 200-250kuna za godišnju sramota, ali to je bilo prije 10 godina, ja govorim o sadašnjem razdoblju.

    Ovo za godišnje, pretpostavljam da su to ljudi koji bi platili i da koštaju 500+EUR godišnje, a mnogi se i ne pojave kad zahladi ili bude kiše.

    Malo mi je gnjusno da nas klub tako cijedi, ali što je tu je.
  • superhik
    10.3k
    u potpunosti si u pravu kad kažeš da klub nema sluha za svoju targetiranu skupinu poput vas studenata koji neće na sjever dolje, a za zapad su cijene za studente strahota.

    Ali eto to je politika kluba u kojem žele prodati što više godišnjih.
  • deda
    28k
    Također sam mišljenja da treba đake, studente i penzionere izdvojit u posebnu cjenovnu grupu. Kako za godišnje, tako i za pojedinačne ulaznice.
  • LeonianWrynn
    162
    Hvala vam na razumijevanju, i da slažem se i ja da bi za penzionere, djecu i studente cijene trebale biti niže.

    Jako malo studenata i penzionera sebi može priuštiti 320EUR godišnje za godišnju.

    Nova uprava kaže da želi navijače vratiti na tribine, ali rade upravo suprotno:(
  • Mali dioničar
    14.2k
    treba đake, studente i penzionere izdvojit u posebnu cjenovnu grupudeda



    studente do U-23
  • Dinamosaur
    973
    Tribine zapad gore i sjever gore se neće otvarati za HNL.deda

    Ako je tako onda ce biti vise djece i zena na sjeveru dolje. Pretpostavljam po sebi i ekipi koja je coporativno isla na sjever gore
  • DrawTube
    3k
    Dakle do kraja sezone se z gore i s gore otvaraju samo ako se ovo rasproda???
  • mali M
    3.5k
    ma do sutra će nas se skupiti ko kineza.. predviđam oko 13 tisuća..
  • deda
    28k
    Prodan je sektor zapad dolje 3 za Astanu.
  • Bosskovitz
    7.5k
    Ja sam prošlih sezona išao s frendovima koji su studenti na zapad za 10EUR, bilo nam je superLeonianWrynn

    Zapad niti nije tribina za studente za 10€. Problem je kaj je Istok tribina za studente i 10-15€, ali istoka nema.

    Moje viđenje je da je srž problematike s ulaznicama nerazumijevanje vlastitih kupaca, odnosno navijača i posjetitelja stadiona. Istok je uvijek bio sredina između Sjevera i Zapada - i po cijeni, i po mentalitetu, i po tretmanu osiguranja, i po komforu… tog Istoka nema i tu je nastala ogromna rupa, a klub je svjesno ili nesvjesno tu rupu jos produbio povećanjem cijena jer mnogi naprosto ne zele na Sjever kad nisu taj tip navijača, a prva sljedeća dostupna ulaznica košta 150% više i ne mogu si ju ili neće priuštiti.

    Fali ta zlatna sredina. Osobno, ali bez ikakve analize, mislim da bi mozda bilo mudrije da se islo s nizim cijenama za Zapad i “održavanjem” publike do selidbe na Kranjču nego ovako, ali karte su za ovu sezonu done deal i najgore bi bilo sada ići smanjivati cijene.
  • Bosskovitz
    7.5k


    Misliš?

    Nikad baš nisam razumio poantu toga i to mi dugoročno nema nekog smisla, ali opet ja bih potpuno reformirao cijeli sustav članstva pa bi to bila manja stavka.
  • Nevo7
    608
    Mogli su godišnje za Zapad prodavati po sektorima, sredina skuplja, krajevi jeftiniji. Isto tako mogli su Zapad gore pretvoriti u bivši Istok. Zapad gore je neatraktivna i užasna tribina. Istok je Hilton za nju. Devet katova penjanja ne vrijedi i nema smisla da ima isti tretman kao Zapad dolje. Svejedno sa lijevog ruba Sjever niti ne vidiš niti ne čuješ. Lijepo su mogli "istočnu" cijenu karte za nju lupiti i bok. Ili "goste" staviti na Zapad gore uz desni rub, ili zapad dolje desno, a Jug pretvoriti u Istok.
    Sa frendom sa kojim sam još od faksa išao na Istok više na Maksimir, osim četiri besplatne, neću ići. Izbjegava sjever jer na njemu "nema slobode običnog navijača", odnosno nije ultras i to ne živi. Ja bi preživio Sjever a on ne. Brat je svoju glad za utakmicama i nogometom utažio u 30 eura godišnje za Lokomotivu, ja sam je isto uzeo jer je jeftina i vrijedi svake lipe. Kranjčevićeva je ugodnija od Maksimira. A i mogu glumiti polupismenog skauta. Ostatku ekipe ne pada na pamet dati trećinu plaće za Zapad a na Sjeveru se ne vide.
    Jebiga, ja si još razmišljam za Sjever ili ne... Ipak nisam ultras, nego običan navijač.
    No, Uprava je po osjećanju bila naroda gluha i slijepa.
  • Oluja
    3.7k
    Brat je svoju glad za utakmicama i nogometom utažio u 30 eura godišnje za Lokomotivu, ja sam je isto uzeo jer je jeftina i vrijedi svake lipe. Kranjčevićeva je ugodnija od Maksimira.Nevo7

    Tvoj klub ti je skupo pogledati pa si se s burazom jednostavno dolučio gledati neki drugi i još se nazivaš navijačem. Što sve čovjek ovdje neće pročitati...
  • Rex Ramae
    2.5k
    1280x1280-2545ea46-2baa-11ec-9096-3a925a8303a3.webp

    Nevo i buraz
  • LeonianWrynn
    162
    Zapad niti nije tribina za studente za 10€Bosskovitz

    Ali poanta je da je do ove sezone i bila 8-10EUR, i da si ju svaki student skoro mogao priuštiti.

    Čak i uz tu cijenu, većinu utakmica bi tribina bila poluprazna i mogao si 5 min prije tekme kartu kupiti bez problema.

    Ako istok više ne postoji, ne znači da studenti više ne postoje, i u tom trenutku klub je trebao nama studentima izaći u susret i dati neki popust na ulaznice, jer je jedina druga opcija sjever.

    Isto to je klub trebao učiniti i za umirovljenike, neki popust dati.

    Klub javno govori da žele vratiti navijače na tribine, i onda skoro pa utrostruči cijene
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.