• Salva
    2.3k
    Dobar dio Dinamovih navijača su simpatizeri i povremeni gosti na Maksimiru. I ja apsolutno razumijem da takav tip Dinamovaca neće dati pola plaće na godišnju kartu. I isto tako ga razumijem da neće dati 25€ za Astanu, pogotovo ako je 4 dana prije toga dao isto toliko za derbi.

    Podržavam skuplje cijene ulaznica, jasno mi je da se potiče kupnja godišnje karte, ali 25€ za jedinu otvorenu tribinu osim navijačke mi djeluje puno previše. Barem za prvu europsku kvalifikacijsku utakmicu.

    Mislim da bi samo s otvaranjem jeftinijeg zapada gore dobili više gledatelja. Ovako, 7000 gledatelja maksimalno.
  • LeonianWrynn
    162


    A zašto podržavaš skuplje cijene ulaznica?

    Ulaznice su već bile poskupile 22/23 (s 60 na 75 kuna), i sad su još jednom digli i to za više nego dvostruko.

    Ne razumijem što fali cijeni od 10EUR, mislim da je to za našu kupovnu moć i kvalitetu stadiona/lige sasvim fer cijena, 20-25 je suludo.
  • deda
    28k
    Nažalost pogrešne odluke uprave. Tribine zapad gore i sjever gore se neće otvarati za HNL. Imamo ultra skupe za zapad i jeftine za sjever. Nema sredine.
  • LeonianWrynn
    162


    A ništa onda, ove sezone gledam na TV-u. Šteta zbilja
  • deda
    28k
    Ako imaš člansku moći ćeš za HNL koristiti pravo od 4 gratis utakmice za zapad dolje.
  • LeonianWrynn
    162


    Imam još pravo na dvije, to ću otići na derbije a najčešće je to zapad gore.

    Da se pita novu upravu, ne bi ni te 4 utakmice imali
  • Neki tip
    19.3k
    Da se pita novu upravu, ne bi ni te 4 utakmice imaliLeonianWrynn

    Nego koga se pita?
  • criticus
    1.2k
    Ako imaš člansku moći ćeš za HNL koristiti pravo od 4 gratis utakmice za zapad dolje.deda

    E tu je prednost kad imaš puno dice i sve ih učlaniš. Možda za neke utakmice vidite odraslog čovika s dudom u ustima kako očitava kartu. Samo pognite glavu, bit ću zahvalan.
  • deda
    28k
    Za tovare ne možeš na zapad dolje, već zapad gore. Osijek i Rijeku da.
  • LeonianWrynn
    162


    Pita se novu upravu ali neće sigurno micati te pogodnosti sad kad već postoje, da nije tog prije bilo oni bi digli cijene ulaznica i ne bi imali te 4 "besplatne".
  • Neki tip
    19.3k
    Možda za neke utakmice vidite odraslog čovika s dudom u ustima kako očitava kartu. Samo pognite glavu, bit ću zahvalan.criticus

    :rofl:

    Meni je prošle sezone neki srednjoškolac od metar i 87 glumio 10godišnjeg sina, pa što ne bi ti s dudom u ustima. :eyes:
  • deda
    28k
    Ne vjerujem da će ukidat ove 4 gratis tekme.
  • Neki tip
    19.3k
    Pita se novu upravu ali neće sigurno micati te pogodnosti sad kad već postoje, da nije tog prije bilo oni bi digli cijene ulaznica i ne bi imali te 4 "besplatne".LeonianWrynn

    Srećom pa su nam još neke dobrobiti ostale od stare uprave, prije nego što ovi sad sve razjebu, uključujući i besplatne karte za voljeni klub. :heart:
  • Salva
    2.3k
    Podržavam skuplje cijene ulaznica jer godine i godine cijena karata za 1, 5 ili 10 kuna i godišnjih za 200-250kn su bili uvreda za Dinamo. No nigdje nisam rekao da podržavam dati gotovo 200kn za 2. pretkolo kvalifikacija za LP. Klub mora cijeniti sebe i svoj proizvod, a i sami rast cijena godišnjih nije previše utjecao na prodaju istih. Ali 25€ za jedinu neultras tribinu je puno previše.


    Kako deda kaže, nema sredine. Neće svi na sjever a i neće svi dat 50€ da odu sa sinom/ženom/frendom na Astanu.
  • deda
    28k
    Ulaznice za lp ako se plasiramo će biti 60 ili 70 eura zapad dolje tako da oni koji još kalkuliraju oko godišnje to uzmu u obzir. EL bi bila 50.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.