• zagr
    505
    ode sjever dolje 4
  • bbb medimurje
    2.9k
    Pao zapad gore 3
  • mokoxax468
    372
    INFORMACIJE: ULAZNICE ZA 2. PRETKOLO LIGE PRVAKA

    U utorak 25. srpnja Dinamo će na stadionu Maksimir odigrati prvu europsku utakmicu nove sezone i biti domaćin u 2. pretkolu kvalifikacija za Ligu prvaka, a utakmica je na rasporedu u 20:00 sati.

    Pravo prvokupa ulaznica za članove kluba počinje u četvrtak, 20. srpnja u 11h i traje do 23:59h.

    Prodaja za sve ostale navijače krenut će u petak 21. srpnja u 11 sati.

    Obje navedene opcije odnose se ISKLJUČIVO na ONLINE prodaju.

    Online prodaja ulaznica moguća je na servisu: https://www.ulaznice.hr/gnkdinamo/ctl_evt.jsp?act=priredbe&p=t&t=9

    FIZIČKA PRODAJA ulaznica na Ticket pointu počinje u subotu 22.07. u 11 sati i traje do 25.07. u 20:45 sati.

    Fizička prodaja ulaznica na ticket pointu:

    Subota 22.7. od 11 do 19h
    Nedjelja 23.7. od 11 do 19h
    Ponedjeljak 24.7. od 11 do 19h
    Utorak 25.7. od 11 do 20:45h
    Klub će zasad prodavati ulaznice ISKLJUČIVO ZA TRIBINE SJEVER DOLJE I ZAPAD DOLJE. Odluku o eventualnom otvaranju preostalih tribina klub će donijeti naknadno te o tome pravovremeno obavijestiti javnost.

    Cijene ulaznica za utakmicu su sljedeće:

    Tribina sjever dolje 10 eura

    Tribina zapad dolje 25 eura
  • zagr
    505
    to jedino znaci da bude sjever pun al prek 30% tribine ce doc ovi sa zapada.
  • dumitrumitu
    561
    Zapad mi preskup a za sjever sam prestar, znači gledam na tvu.
  • Tundra
    518
    zašto bi bio prestar za sjever? Dođi i poštuj pravila tribine, ostalo su samo izgovori.
  • Neki tip
    19.3k
    al prek 30% tribine ce doc ovi sa zapada.zagr

    Ajde, ne kukajte toliko, da se i nas lijepo "odgojiti" u "poznim" godinama.

    Jbt, pa u nadimku mi je stajalo "sa Zapada", a sad navijam kao i ostali, vizualno se posve uklapam na tribinu, mobitel se grije v žepu, skupljam pomalo i gostovanja (i domaća i europska) i sve u svemu, mislim da tribina nije izgubila na kvaliteti mojim pridruživanjem. ;)

    Ok, moja odluka nije bila financijske prirode, odnosno nisam bio "prisiljen", već motiviran promijeniti okruženje pa to jest nešto drugačije, ali svejedno, hoću reći da ak se sjever nemre popuniti s 4500 ultrasa (a nemre, jer ih nema, još), onda je svako popunjavanje dobro, a tribina i navijanje i pozitiva će ionako odraditi svoje i barem dio ekipe "zaraziti".

    Čisto sumnjam, ionako, da će se odjednom na sjever prebaciti 50godišnjaci koji su inače plaćali 18 eura, ali 25 im je nepodnošljivo.

    Prijeći će možda dio nekadašnjih istočnjaka, a to uopće ne mora biti loše, dapače.
  • dumitrumitu
    561
    Ja volim na utakmici sjediti, jesti kokice i piti pivu. Mogu otići na sjeveru negdje na kraj ali mislim da kazališnoj publici nije mjesto na sjeveru.
  • SAS1987
    13.5k
    ne brini, svi ce se fokusirati na Nigerijca.
  • Tundra
    518
    u redu, to je sasvim ok, ali onda nisu razlog godine već komfor.
  • dumitrumitu
    561
    Da, ali zbog godina mi sada više odgovara komfor. Kao mlađi sam volio ići na sjever.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Zapad mi preskup a za sjever sam prestardumitrumitu

    Otvorit ce u meduvremenu zapad gore za 20 eura ili sjever gore/jug za 10 eura.

    Cisto sumnjam da interes nece biti dovoljno velik.
  • Nino Bule
    11.5k

    Cak je najpametnije jug otvorit za 10
  • NitkoBitan
    12.3k
    Slazem se. Tako bi se smanjio pritisak na sjever i zapad. Meni je osobno bas mocan dojam kad je sjever dolje pun a gore prazan.
  • M77
    453
    Sjever dolje 5 rasprodan... Ostao još samo 1 sektor sjevera dolje za tovare
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.