• Captain America
    13.4k
    Nadam se da će nakon jučerašnje izjave o bitnijim utakmicama koje dolaze nakon petka, Igor ipak izvest glavni sastav i odmah poslat poruku nižoj vrsti. Već sad prije početka prvenstva su nervozni, tko zna što će bit u 10., 11. mjesecu.
  • Fanboy
    2.2k


    Realnost...Već tamo poslije Velike Gospe !
  • zagr
    505
    frende 20 ljudi oko mene skandira dinamo zagreb, neznam jel nisu dobro ocistili usi il kaj
  • puxigadjurdja
    1.4k

    evo prilike novinarima za naslove:

    - Skandal među Boysima; neki već glasno iskazuju nezadovoljstvo.

    - Još jedan propust Šimića&co: BBB jasno na suprotnoj strani

    - BBB i klub ponovo na suprotnim strana, na potezu je uprava.
  • Droljo
    4.8k
    Primjećujem da često kritizirate to što padobranci dolaze na sjever. Pa jel nije bit da dolaze svi koji žele. Pa budu s vremenom naučili famozna "pravila ponašanja" na sjeveru. Jedino tako se može brojnost povećati. Samo lagano i bez agresive.
  • BigZ
    393
    Napokon je pocela nova sezona koju smo otvorili osvajanjem trofeja!
    Nase decke u upravi, stozeru i na terenu ceka jos puno posla, ali dajmo im podrsku i energiju! Radujem se novim vikendima i gledanju tekmi, nakon toga highlightse, pa zakljuciti vikend s videima i analizama.
    Volim Dinamo i samo Dinamo!
  • Tercel
    369


    Meni samo jedna stvar nije jasna. Nije bitno jesi prvi, petnaesti ili stoti put na navijačkoj tribini. Jer sigurno to ne pada na pamet samo ovima koji su prvi put na tribini. Kako ti uopće padne na pamet da ideš krenut sam nešto vikat, pokretat navijanje, skandirat? Meni to nikad neće bit jasno. Kaj je takvoj osobi/osobama u glavi u tom trenutku? Jel se samo želiš pravit pametan, dobit na važnosti? Kak si si uopće zamislio da bi to bilo normalno na navijačkoj tribini, bilo kojoj? I da ima logike u tome? To uopće nisu "pravila ponašanja", to je čista zdrava logika..
  • BBB Mataa998
    1.2k

    Nije problem sto dolazi novi,dapace, ali koliko moras biti glup da vidis i cujes ljude na ogradi koji ti govore sto ces skandirat,cijela tribina to prati a ti ides nesto svoje navijati. Kao sto je vec napisano zanima me sto je tim ljudima u glavi u tom trenutku
  • Eduardo
    17.3k
    Moram se dotaknuti pljuvačine po sucu Belu i tome da je dosudio prekršaj nakon 30 sekundi. Trebalo mu je točno 5 (pet) sekundi da 'ispravi' pogrešku pomoćnog i umjesto kornera dosudi prekršaj - 5 sekundi! Usporena snimka na kojoj se jasno vidi što se dogodilo je išla točno 10 (deset) sekundi nakon toga.

    Ovi na klupi Hajduka nisu to mogli pogledati na tablet prije nego su krenuli divljati? Komentari na tu situaciju su neka nova razina ludosti, počevši od Leke pa do orgijanja na društvenim mrežama. Suludo.

    03:53
  • San Lorenzo
    11.2k

    Bel je promjenio odluku iz kornera u gol aut nakon udarca Špikića, pa nitko od naših igrača ni ljudi s klupe nije histerično siktao na suca i pokušavao se fizički obračunati s njim...kućni odgoj.
  • Crusades1986
    9.6k
    Špikić mu je rekao da se od njega odbilo mislim
  • Sajla
    3.3k
    Špikić mu je rekao da se od njega odbilo mislimCrusades1986

    da, za razliku od onog magareta koje Ivanušeca povuče za nogu i maše "nisam ja ništa". kak ono ide - nismo isti?
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Jel ima neko gif Ljubinog slaloma koji je zavrsio tunelom Odojku? Kakva dobrodoslica :clap:
  • Rocky1986
    244
    :)
    Attachment
    FullSizeRender (24M)
  • Carrasco
    4k
    Attachment
    353822522_1506610493437305_786621713936861575_n (8M)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.