• vjeko1701
    5.9k
    "Kmečanje" nije dovoljno?
  • Ludovic IX
    5.5k
    koliko sam ja vidio, oni vide livi - sahiti okršaj samo kao livijevo hvatanje sahitija za vrat a ono što je sahiti napravio trenutak prije , kao i mediji ne vide..i čude se da je to obostrani žuti..

    članak u sportskima mislim --- "... ali ne razumijem što je to Livakoviću trebalo.." ,
  • Neki tip
    19.3k
    Tovarsko tumačenje okršaja Livija i Sahitija je nešto ko srpsko viđenje Oluje.

    Mirno smo živjeli u Gračacu sve dok najednom ustaške horde nisu navalile s Velebita.
  • immerwieder
    1.2k
    možda da se više Livi ne smije zvati za repku, kad napada bolesnog dečka,
    pod bolesnog zato jer onda nekad navodno nije prošel liječnički za HSV
  • Zagi
    5.1k
    Sahiti inače nije bio ni blizu akcije kad je Livi revoltirano nabio loptu u kuruzu.
    Mlatimudan je doslovno morao šprintat 25-30 m da uđe u fajt sa kapetanom suparničke momčadi oko ničega.
    Kaj je s glavom?
  • rob ljubavi
    774


    Nevjerojatno je da većina glasa za sudacku gresku. Kao i na indexu za naslov hajduka.
  • DrawTube
    3k
    Nakon što je Kalinić otišao, mislim da je Sahiti definitvino preuzeo titulu najodvratnijeg igrača HNLa
  • Neki tip
    19.3k
    možda da se više Livi ne smije zvati za repku, kad napada bolesnog dečka,immerwieder

    Kreće HNL, kreću pretkola, nema mi dražeg dijela nogometne sezone, ima se o čemu laprdati i ovdje, a imam i vremena.

    Takotisvega, ne uvlači mi repku sad u priču kad je najbolje.. :lol:

    Ne da mi se već pauzirat.
  • Infinity
    15.2k
    Normalno da glasa, to je podjebavanje. I ja glasam da smo osteceni iako nismo. Reci cu uzivo nekom tovaru da je u pravu, ali cu se na glupoj i nebitnoj anketi uvijek praviti lud.
  • Zagi
    5.1k
    Uh, pogledaj im klupu. Konkurencija nije slaba.
    Ni zidar ni Kalik ne planiraju tu titulu prepustiti bez borbe.
  • DrawTube
    3k
    Ma zidar, markan i kalik su mala beba za sahitija. Samo mi još Radošević pada na pamet kao konkurencija za prvo mjesto
  • Klenx
    4.1k
    1.) Krovinović
    2.) Mikanović
    3.) Grgić
    4.) Kalik
    5.) Sahiti
    6.) Livaja

    Visoko su bili i Subašić i N.Kalinić samo su srećom prestali igrati za njih. Odvratne face i pojave.
  • Neki tip
    19.3k
    2.) MilanovićKlenx

    On je najpopularniji političar u zemlji.

    4.) KalijKlenx

    Znam da si prirodoslovno pismeniji od mene, siguran sam da znaš da je taj u periodnom sustavu elemenata, ne Hajduku.

    Klenx, vidi se da si na odmoru, jebe ti se.
  • Klenx
    4.1k
    Kad si prije odgovorio, ispravio sam minutu nakon postanja :lol:
  • Neki tip
    19.3k


    A jebiga, taman bio u temi. :smile:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.