• BBB Sibenik
    4k
    Da se nadovežem u vezi ovog magarca iz Litve otkud već, brzo su i njemu zatrovali mozak. Lik je sportski djelatnik a ovom objavom očita mu je namjera bila da potpali masu i širi mržnju!

    Trenutno im je najnovija žrtva Livi, jer pazi po njima je opsova mrtvu majku Sahitiju koji je izgubija mater nedavno. Naravno kriv je i sudac jer je iskljucia Leku, nema ko njima nije kriv zadnjih 18godina. Iskreno taj Leko mi je djelova na presicama normalan, reka bi nije krkan klasičan kakve su stavljali inače. Naravno danas citam njegovu izjavu citiram

    “Nervira me kad netko glumi frajera. Za ovo se u Superkupu, treneru Hajduka, nikad i nigdje ne daje crveni karton. Kazna? Vjerojatno će biti deset utakmica, ništa me to ne bi iznenadilo."

    Pa prijatelju jebes majku sudcu u tunelu i sad se čudiš da bi te moglo kaznit. Nije ti on kriv sta niste prvo pol izašli sa svoje polovice i zapucali na gol u 81min prvi put. Svim se bavite kako na tribini tako i u strukturama kluba, a niste u stanju 18g slozit ekipu i uzet nam naslov. Guba ste bili i ostali
  • Carrasco
    4.1k
    Mene više ništa ne čudi. Oni su jednostavno bolesni, laički bi rekao da je šizofrenija u pitanju.
  • Klenx
    4.1k
    Što godine idu sve su luđi i bolesniji.
    Bili su neuspješni i prije, ali nisu bili tako bolesni. Sad su u svoju bolest uvukli i babe i žabe i mlado i staro, odgojili cijelu generaciju bolesnika koji se ne sjećaju naslova prvaka i stvaraju fame kako su sami protiv svih.

    Za 5 godina će vilama ganjati po Hrvatskoj svakog ko se usudi Hajduku zabiti gol.
  • criticus
    1.2k
    Lik je sportski djelatnik a ovom objavom očita mu je namjera bila da potpali masu i širi mržnju!BBB Sibenik

    Lik je krkan i populist. To se vidilo od prve sekunde. U izjavama, statusima na mrežama i ponašanju. Ovo je jedan u nizu, nebi tom dava neku preveliku pažnju.

    Iskreno taj Leko mi je djelova na presicama normalan, reka bi nije krkan klasičan kakve su stavljali inače.BBB Sibenik

    Izjavio je da nije bitno jel bio faul nego način na koji ga je dosudio. Očekujem da Jakobušić uloži prigovor da se odsad sudac mora prvo konzulturat sa Hajdukovim trenerom ako želi sudit faul protiv njih.
  • DrawTube
    3k
    ja se bojim uopće zamisliti što će biti kroz 5 godina. Već sada se memoriziraju lica sudaca ,cenzuriraju bendovi, te osobe iz kluba potpaljuju vatru.
  • Ludovic IX
    5.5k
    Jel ima netko video tog clasha livija i sahitija
  • Imamo Dinamo
    3.3k
    Attachment
    SaveInsta.App - 3148140689850747420 (1M)
  • San Lorenzo
    11.5k
    Nadam se da će se lukši i hajdučkoj delegaciji izaći u susret i dozvoliti im da utakmicu odgledaju sa istoka u petak, bar bi lukša kao pravi dubrovčanin trebao znati ponešto o karanteni i da se kugavce treba držati podalje od zdrave populacije.
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Sad su u svoju bolest uvukli i babe i žabe i mlado i staro, odgojili cijelu generaciju bolesnika koji se ne sjećaju naslova prvaka i stvaraju fame kako su sami protiv svih.Klenx

    Ovo je vec lagano društveni problem i vec je odavno prešlo granice normalnog. A likovi kao Nikoličius rade vrlo opasne stvari i nepopravljivu štetu,paljenja mase radi svoje guzice i plaće.
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Sa IG stranice lazna9Imamo Dinamo

    Hahaha najjače kako livi odgurne tog šmrkavca, promjeni smjer i krene prema nekom drugom... ono, nebitan si, ajd bok...
  • db-izbjeglica
    12.8k


    Možda ne bi bilo loše u petak ih dočekat tako da cijeli stadion počne revat poput magareta I-AAAA I-AAAA I-AAAA :lol:
  • Noel
    4k
    To je sekta. Govorim već godinama. Sekta u pravom smislu te riječi. To se najbolje vidi kad se neko odbija ponašat po njihovim pravilima ili ima drugačije mišljenje od njihovog nametnutog. Jedna korisna stvar je kaj sami sebi štete sa tim svih ovih godina pa nama Dinamovcima je to način za šprdat ih. No dobro izvan teme malo kaj se tiče tekme u petak treba ih primit dostojanstveno jer mi smo gospoda Purgeri. Nek dečki ponize na terenu to je dovoljna kazna.
  • Mali Zeus
    9.7k
    Znači Sahiti se nabije na Livu, ovaj ga odgurne, jedna sekunda kadra izgleda kao da ga je uhvatio za vrat (iako nije) i oni se uhvate tog ko pijan plota. Gol.hr ima 'članak' izgleda li kao da je Livaković uhvatio Sahitija za vrat.
  • Mali Zeus
    9.7k
    Kao sto rekoh, jednosmjerna prica koja sluzi daljnjem paljenju mase s juga. Cijenu ce platit benzinske postaje.Efes Pilsen

    Nezadovoljstvo Hajdukovih navijača suđenjem i organizacijom sudačke organizacije postoji već nekoliko desetljeća. Ima više stranica na društvenim mrežama koje se bave onim što navijači Bijelih smatraju greškama na svoju štetu, a prati ih i velik broj ljudi.

    :grin:

    Plus kaj sam na više portala vidio di izjednačavaju navodno Livijevo hvatanje Sahitija za vrat s Livajinim ponašanjem u Rijeci i salvama uvreda finog gospodina Leke prema sucu.
  • immerwieder
    1.2k
    stvarno im dijagnoza već zaslužuje i službenu medicinsku šifru,
    na net.hr anketa o opravdanost poništenog gola za tovare
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.