• Imamo Dinamo
    3.2k
    Ako neko slucajno nije primijetio, lijevi bek je pod mus
  • luka modic
    608
    Pitanje za ove sto su na sjeveru,jel bio ikakav oproštaj od Livija il nešt slično poslije tekme?
  • Common Sense
    510
    Nadajmo se samo da se Ivanušec nije nešto ozbiljno ozlijedio
  • Imamo Dinamo
    3.2k

    Pjevalo se Livi ostani i I na strani i kod kuce Livi brani nemoguce, Livi majstoree
  • Mr Anderson
    5.3k
    Sad kad čitam komentare imam dojam da je više vas filozofa na forumu za vrijeme utakmice, nego nas forumaša na stadionu. Tu ne računam ove koji su daleko od Zagreba.
    Samo da je kritizirat. Ja sam zadovoljan, prva utakmica, trofej smo uzeli, neki su odigrali bolje od očekivanog, neki lošije. Idemo dalje. Jedina zamjerka Bišćanu što nije ranije reagirao s izmjenama. Čitam njegovu izjavu, kaže da su možda pretjerali s treninzima ovaj tjedan. U petak bi trebali biti svježiji. Btw, ova "pojačanja" Hajduka su smiješna. Onaj kaj im je ušao u vezu bi bio taman za moje veterane.
  • Mr Anderson
    5.3k

    Naporan si stari. Kaj nije dosta jedna tema da se dipli o transferima 24/7?
  • Juznjak
    2.9k

    Da, baš sam razmišljao o tome poslije utakmice. Nije svako zlo za zlo pa tako treba bit pozitivan i nadat se da će svi koji su imalo zaduženi za izvedbu na terenu uvidjeti pogreške i loše strane i gledat ih ispravit. Hajduk je imao svoje prilike, budimo realni Livaja bi vjerojatno neke i zabio, tj. bolje bi reagirao. Čeka nas novi derbi i gotovo sam siguran da ćemo bit bolji u toj utakmici. Ne sviđa mi se stav velikog dijela forumaša koji podcjenjuju Hajduk. Ima ljudi koji su pisali da Perišićev dolazak u Hajduk ne bi ništa značio i ne znam što sve ne… Mislim da je bolje bit skroman i nastupat uvijek s dozom opreza nego bahat i ponašat se kao da smo nedodirljivi. Bit će uvijek vremena za rugat im se i podjebavat ih. Okej, ne treba Hajduk ni dizat u nebesa i radit od njega velesilu ali treba reći da oni nas mogu pobijediti i da ako ovako ubuduće budemo igrali neće svaki put bit pozitivan rezultat. Nudili smo se previše u pojedinim dijelovima utakmice i nikako mi se ne sviđaju faze u kojima mi njima prepuštamo loptu i čekamo neke kontre. Sigurno da je to sve dio taktike i da ljudi koji su tako odlučili znaju bezbroj puta bolje od mene svaki segment nogometne igre, ali valjda bi se i oni složili da Dinamo može pobijediti i bez toga povlačenja. Prošle godine smo svaku utakmicu doma odigrali bez da smo im ostavili imalo šanse. Nadam se da će tako biti i u petak i da ćemo im pokazat da su ipak razina ili dvije ispod nas.
    Za kraj još, Ademi fali previše, mislim da bi se on sa svojim kretnjama i osjećajem danas našao u ogromnom broju prilika ili bi stvorio puno prilika.
  • Rex Ramae
    2.3k
    Samo imajte na umu da je ovo bila prva tekma u sezoni po velikoj sparini a i poznati smo po tome da malo sporije ulazimo u ritam i duže hvatamo pravu formu.

    Od sutra po pojačanja jer Topić, Špikić i Bulat su dobri za ulazak u 70.minuti protiv Istre ali za pravi i ozbiljan europski Dinamo - nisu ni za prvih 18.
  • Kaktus Car
    341


    Kak onaj drugi forum već danima ne radi, otvori čovjek ovaj i na kaj naleti? Ko fol forum navijača Dinama, a nakon pobjede Dinama se umjesto slavlja otvoreno pljuje po kajkavskom narječju...

    BTW možda bi ti prvo mogao probati naučiti razliku između književnog i standardnog jezika. Ono što ti u stvari tražiš je nametnuto novoštokavsko narječje koje nema veze ni s Dinamom ni Zagrebom. Mnoga od najvažnijih djela hrvatske književnosti su napisana na kajkavskom književnom jeziku!
  • Facke
    2k


    ha gjde bi stigli neznam , al ja sam ja i nem se frkal vu neke kaj nisam i pisal knizevnji. Kaj bi trebal ovak "Cao momci, vrlo dobra utakmica, jako mi se svidao Baturina isto kao i Petkovic, vrlo sam zadovoljan" Nis protiv knizevnoga ali to nisam ja i tak pisal nebum :razz: Negda su bila vremena de bi me svaki navijac Dinama razmel. Same cekam da Ivanusec jemput zapreha kak zna , vi ga razmeli nebi. :sweat:
  • marcio amoroso
    32k
    Negda su bila vremena de bi me svaki navijac Dinama razmel.Facke

    Ma nemoj? A kada su to bila ta vremena?
  • Nolifer
    6.5k


    Draže mi je čut kaj, nego čitat a e opet su nan suci krivi, da nan nisu isključili Leku, bilo bi drugačije, prgava familija
  • Mr Anderson
    5.3k
    Inače, kaj se tiče tribine, bio sam blizu Krune Simona. Lik je legenda, Dinamovac od glave do pete i lud ko puška.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.