• vjeko1701
    5.9k
    Ovo pišem ko rođeni zagorec, al i ja se zbilja trebam potruditi kad čitam postove da skužim kaj piše. Imajući na umu da imamo na forumu navijače Dinama iz Dalmacije, Slovenije, BiH....itd, jednostavno je logično komunicirati na način da te čim više ljudi razumije. Jedno je govor a drugo pisano...
  • Sajla
    3.5k
    Jedan detalj koji ne znam je li se vidio na tv - kad je krenulo ono naguravanje Petko je skočio s klupe i krenuo, pa kod četvrtog suca stao ili je zaustavljen. Nisam vidio druge igrače s klupe da tako reagiraju. Unutra je, aktivan, radi... Nadam se da to znači da ostaje.
  • marcio amoroso
    32.4k

    Ne da imamo nego su forum osnovali redom dečki iz Požege, Bjelovara, Bugojna, Žepča i Zagreba.
  • Papastrumf
    9.9k
    Nemam nista protiv hrvatskih narjecja, al daj pisi knjizevnim jezikom na javnom forumu. Gdje bi stigli da svatko ovdje pise kako prica doma.Papastrumf

    Ko fol forum navijača Dinama, a nakon pobjede Dinama se umjesto slavlja otvoreno pljuje po kajkavskom narječju..Kaktus Car

    Tko pljuje? Zašto lažeš? Ne da mi se uopce siriti dalje ovu raspravu, nije niti tema.
  • vjeko1701
    5.9k
    Svi se nadamo, on je jednostavno igrač kojeg ne možemo zamjeniti.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Potez Livija kad je pokrenuo onu frku, osim što je pravi fajterski i kapetanski je isto tako bio mudar potez. Dobio je vrijeme da se ekipa malo sabere i da se naprave zamjene u miru.
  • vjeko1701
    5.9k
    Ma znam, al puno novih kolega ne zna...
  • Infinity
    15.2k
    Ne pljuje covjek, nego je realno da ne razumijemo sta gospodin pise. Ja preskacem njegove postove, a nemam osobno nista protiv covjeka, a ni narjecja, ali jednostavno ne znam sta pise. Imamo tu dva slovenca cije postove svi citamo bez problema, jer se ljudi trude napisati tako da ih razumijemo.
  • marcio amoroso
    32.4k
    Jedan detalj koji ne znam je li se vidio na tv - kad je krenulo ono naguravanje Petko je skočio s klupe i krenuo, pa kod četvrtog suca stao ili je zaustavljen. Nisam vidio druge igrače s klupe da tako reagiraju. Unutra je, aktivan, radi... Nadam se da to znači da ostaje.Sajla

    To je i mene radovalo, komentirao sam sa dedom da se nadam da je to znak da ostaje. Inače nije tako nabrijan, ali je u toj situaciji bio baš žestok.
  • staglisce1800
    50


    Upravo suprotno , treba podrzavati ljude koji spikaju kaj. Mi v Zagrebu v skoli v 1990 tima nismo to smeli
    pa imamo zagrepcane koji stacu kaj da su slavonci , srbi itd a i osli/tovari danas spikaju 'sta' umjesto 'ca'.
    'Kaj' je jedino kaj nas Purgere moze odrzati od najezda dotepenaca (vise od 10000 ih dojde svakog leta a nas tolko emigrira).
  • staglisce1800
    50
    Bravo mali Baturina i cijela ekipa ! Bilo smo losi al to je normalno , ipak je to prva ozbiljna tekma.
    Jos je slajse kad pobjedis a imas los dan.

    Kak vele Zapresic Boysi , ' O Boze fala ti kaj Purgeri smo mi .....'
  • marcio amoroso
    32.4k
    'Kaj' je jedino kaj nas Purgere moze odrzati od najezda dotepenaca (vise od 10000 ih dojde svakog leta a nas tolko emigrira).staglisce1800

    Trajni Ban!! Otvori si svoj forum bez dotepenaca!!
  • zagr
    505
    službena brojka gledatelja danas?
  • DrawTube
    3k
    17 707, po prvi put unazad ne znam koliko realna brojka na velikim tekmama
  • Zagi
    5.1k
    Ivanušec je rubni međimurec?
    Ja razmem Facketa ali međimurce kad pričaju međusobno baš ništ.
    Drugi jezik. Ne znam koji ali drugi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.