• Mr Anderson
    5.4k
    A tek Bednjanci.
  • Facke
    2k



    :kiss: Fala na podrske.

    Ko hoce nek me preskace nemam nis protiv. Ima tu dosta ljudi kaj mene razme. Najte se zbog mene raspravljati. :blush:
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Leko je malo nervozan.

    62590027-ivan-leko.jpg
  • Juznjak
    3k

    Obožavam ljude na Zoni koji su odlučili otvorit profil kako bi pokrenuli raspravu s nekim tko je tu već jako dugo. Nemoj to radit, stvarno nije lijepo. Nemojte se vi ostali žalit nego se sjetite samo kako je meni kad čitam komentare od gospodina @Facke. Ali može se, nije tolika drama, uglavnom znam što je želio reći :lol: Iskreno bih volio da piše književnije, ali Bože moj, sigurno ga ja neću mijenjati. Dobrodošao na Zonu i savjetujem ti da ne ulaziš više u rasprave ovakvog tipa, za kvalitetu foruma bismo svi to trebali izbjegavati, prvi ja pa onda i ostali.
  • vjeko1701
    5.9k
    A koja ti je poanta pisanja na forumu ak ti nije bitno da svi skuže kaj misliš?
  • Papastrumf
    9.9k
    Ajmo jos jednom, za one koji imaju problema s citanjem i razumijevanjem. Volim raznolikosti hrvatskog jezika, nemam nista protiv narjecja, dapace, lijepo mi je cuti kad dođem u neki hrvatski kraj da ljudi pricaju svojim narjecjem.
    Ovo je ipak pisana rijec i forum na kojem pisu navijaci dinama iz cijele Hrvatske, a i puno šire. Ako ce svi pisati kako pricaju doma na sto ce onda forum liciti?
  • Kaktus Car
    341


    Nemaš ništa protiv, a doslovno u sljedećoj rečenici se protiviš tome da netko piše na narječju koje tebi nije po volji, sam sebi skačeš u usta. S druge strane Leko doslovno na konferenciji za novinare nakon tekme uredno čaka dok valja gluposti i to je svima ok, ali eto, nek se netko usudi kajkati i odmah krene pljuvačina (ne samo ovdje, nego generalno).
  • Facke
    2k

    Ivanusec ti je s Ljubescice odma kraj Novuga Marofa , Ispod Varazdinskih Toplic. Blizu Komina,Zeline.
  • vjeko1701
    5.9k
    Kužim kaj pišeš ali tu zbilja nije točno. Da, veći dio Hrvatske posprdno gleda na kajkavštinu i to cijeli život prolazim...čak i u zg-u. Da ne govorim po televiziji, u javnosti...itd di se na dalmatinski ni ne trepne ali zato je kajkavski odmah "seljačija,"

    Ovak na forumu, pisano, ipak je malo drugačije i nije sad neki skandal tražiti iz neke solidarnosti prema kolegama iz drugih krajeva i zemalja samo malo prikočiti i prilagoditi se.
  • zagr
    505
    jesu je pokazali na ekranu il? jer ja ju nisam videl.
  • Zagi
    5.1k
    Ne razmem ni ove kod moje kleti pri Adamovcu kad krenu pripovedati na bregu, kamoli ove sjevernije.
  • Salva
    2.3k
    Leko budaletina, ali izvlači maksimum od svoje ekipe.
    Povlačenje i naša igra nakon gola za 1-0, užas.
    Pojačanja - pod hitno.
    Špikić, Bulat, Menalo, odlični za rotaciju u HNL-u, ništa više od toga. Marin ni za to.
    Po čemu je Topić zaslužio ući u igru prije Drmića, pa čak i Emrelija?
    Livi kapetančina.
    Trofeji +1, to se piše. Ali razloga za malo brige, moramo priznati da ima.
  • Papastrumf
    9.9k
    na narječju koje tebi nije po voljiKaktus Car

    Eto ti znas sto meni je ili nije po volji. Dosao si tu jucer nakon pada sportneta i pravis se pametan.
  • Kaktus Car
    341

    Ako ga netko baš ne kuži (a to mi je malo teško za povjerovati, ipak je i dalje riječ o hrvatskom jeziku) lagano se preskoči komentar. I ovako, kao što i sam veliš, većina kajkavaca skriva svoje narječje. Nije neka fora zatirati narječja uopće u bilo kojem kontekstu. To je blago svakog jezika koje bi se trebalo njegovati, a ne ovako kako se kod nas često radi posebno s kajkavicom.


    Ali dobro, po stranu narječja - tekma danas odrađena pristojno, rutinski. Ima prostora za napredak, ali očito su noge teške nakon priprema. Treba sad ovu pobjedu potvrditi u petak i prebaciti sav pritisak na te navodne konkurente za naslov.
  • Facke
    2k

    Je lepe je v Adamovcu, blizu sam ja tam. Bil sam dosta igral nogometa na umetnon terenu v Adamovcu. ;) Tam sam si preponu razjebel XD
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.