• Orc123
    5.1k

    Cim biscan ne kuka, znaci da je....Hvala Bogu!
  • Jaro
    5.6k
    Cim biscan ne kuka, znaci da je....Hvala Bogu!Orc123

    Ili je prodan pa nije "nasa" briga :lol:
  • marcio amoroso
    32.4k
    Pohvala i za posjetu, u ovo vrijeme odmora rasprodati stadion je top. Ljudi se vraćaju Dinamu, a kada se vrate potpuno bit ćemo još puno zajebaniji svakome.
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Inače sam kritičan prema Bulatu, al meni je danas on odigrao solidno,pogotovo sto se tiče trke kad smo pali u drugom poluvremenu, koliko sam uspio ulovit sa tribine.
  • Klenx
    4.1k
    Pokušat ću biti realan iako će mi navući sigurno na pljuvačku stranu.
    Baturina je klasa. Svjetska.
    Ekipa dio prvog dijela i početak drugog je bilo dobro, ostalo katastrofa.
    1.) Petković i Ivanušec nikako ne smiju napustiti klub ovo ljeto, s tim da koliko god Petković traži - malo je
    2.) Užasno smo tanki, baš jako. Ovom Dinamu treba jedno 5 igrača i to ne iz francuske 2.lige, alžirski juniori, Topići pičke materine. 5 provjerenih igrača jer trenutno su tovari širi od nas. I to ako nitko ne ode. Lijevi bek, šestica, osmica, oba krila. Ako Šutalo ode onda i stoper.
    I to igrači s iskustvom igranja na visokoj razini.

    3.) Nadam se da Bišćan vidi nešto što ja ne, ali od mene ogroman minus za vođenje tekme. Umjesto Petka stavljaš Topića (ja brijem da on guzi malog, mali ničim dosad nije pokazao da će nekad biti igrač makar za Belupo), vadiš Mišića!?!? umjesto Bulata

    4.) Ako Šimić misli da mu ne trebaju pojačanja, samo nek pogleda akciju kad Baturina napada gol
    S jedne strane moze dodati Menalu, s druge Marinu, a u spici odvijanac ceka Topic.
    Ko da smo Rudes

    5.) U petak se nikako ne smije izgubiti od ovih debila, X minimalno mora bit.

    6.) jos jednom, Ivanusecu i Petku rampa na odlazak
  • San Lorenzo
    11.7k
    Pa bar je Leko djelovao kao normalna osoba...bit će da duža izloženost smradu s Karepovca djeluje psihoaktivno jer je nenormalno da se apsolutno svaka jedinka koja boravi u toj postojbini poseljači u roku od šest mjeseci.
  • Facke
    2k
    Ha decki, Topic je jake mlad. Videl sam da je male napredoval u nekim sitnim stvarima ali to je preslabe. Znam kaj je Biscan stel, da mali zadrzi loptu ko Petko ali za te on jos pune zganci pojesti mora.
  • mokoxax468
    372
    Umjesto Petka stavljaš Topića (ja brijem da on guzi malog, mali ničim dosad nije pokazao da će nekad biti igrač makar za Belupo)Klenx

    ovako pisati za trenera i igrača Dinama je sramotno za ovaj forum
  • San Lorenzo
    11.7k
    2.) Užasno smo tanki, baš jako. Ovom Dinamu treba jedno 5 igračaKlenx

    Doslovno sam ovo od riječi do riječi u poraženom tonu izustio sebi u bradu u 80oj minuti utakmice...baš zabrinjavanuće loša postava je privela utakmicu kraju.
  • DrawTube
    3k
    Zato i ne želim da Perija dođe tamo ,inače i simpatičan reprezentativac će nam se svima zgaditi kroz par mjeseci
  • Zagi
    5.1k
    Samo je glumio.
    Prošle godine nikakvih očekivanja nije bilo, ovu godine nekakvi trofej(i).
    Medeni mjesec je gotov, sad mora producirat.
    Odmah izađe tovarluk.
    Mene to baš nimalo ne iznenađuje. Niti livtvanac nije bio imun okruženja, kamoli rođeni tovar.
    Svoj na svome.
  • vjeko1701
    5.9k
    Misliš da eventualni ulazak u grupe i recimo finale kupa ne bi bilo dosta za mir ove godine?
  • Papastrumf
    9.9k

    Nemam nista protiv hrvatskih narjecja, al daj pisi knjizevnim jezikom na javnom forumu. Gdje bi stigli da svatko ovdje pise kako prica doma.
  • Svi na Sjever
    1.9k
    5.) U petak se nikako ne smije izgubiti od ovih debila, X minimalno mora bit.Klenx

    Sa vecinom se slazem sto si napisao al nadam se da si ovdje ironičan, uz dodatnih tjedan dana treninga,lakše noge i brža lopta òčekujem samo pobjedu.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Od sad cete svoju dicu
    Slat na faks u Podgoricu
    Nema u Zagreb
    Nema u Zagreeb
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.