• jp23
    2.2k
    Samo ću napomenuti, da se nadam da svaki govnar na južnoj tribini ne dođe kući idućih 12 sati i da im želim sve najgore. Na kraju sad te komunističke izdrkotine vikali Livi turčine... , i prije toga još niz uvreda na račun Livakovića.

    Hvala Bogu da nismo i nećemo nikad biti isti kao ta smeća.
  • Orc123
    5.1k
    Pojacanja pod hitno...ako useru ovog Japanca nek sve zatvore...mi smo igrali sa svojih najboljih 11, a Hajduk ce imati 3 igraca nova u prvih 11 i bit ce jaci....treba Bek!
  • Beowulf112
    301
    Ja san gledo zadnjih pola sata..jako dosadna utakmica..Baturina se jedini iskazao sa nekoliko dodira i oslobadanja
  • DrawTube
    3k
    Je li ovo prvi put na većoj tekmi da su brojači savršeno radili? 17 707 i mislim da nitko nije ostao ne popisan
  • NitkoBitan
    12.3k
    Pojacanja pod hitno...ako useru ovog Japanca nek sve zatvore...Orc123

    Uzivaj malo u pobjedi pobogu, o pojacanjima cemo od sutra na dalje
  • Jaro
    5.6k
    Gledao prvo pol, nema tu nikakve razlike od doba Cacica... Jalovi posjed, na trenutke ni to. Jedino vrijedno spomena na terenu je Baturina. Ivanusec ak ce ovak igrat - i Nizozemska ce biti nedosanjan san...
  • BBB Mataa998
    1.3k
    Decki postoje i protivnici na terenu. Ne mozemo
    mi na utakmici stvoriti 10 prekrasnih akcija i zabiti 5-6 golova. Kao sto je Biscan spomenuo,jos uvijek se trenira jako,mozda i prejako. Doci ce to sve na svoje uvjeren sam
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Hajduk danas prvo poluvrijeme igro dupli blok, koda ih Special One vodio, a ne smrdo Leko, kasnije se naravno i ocrkivano otvorili jer su gonili rezultat, samo umjesto da kaznimo, nama trojac u napadu Menalo-Marin-Topic :meh:
  • BBB Mataa998
    1.3k
    Kakav je moron ovaj Leko…
  • Fanboy
    2.2k
    Menalo je meni bolji nego Špikić, ne treba zaboraviti onaj period pred ozljedu da je Menalo igrao dosta dobro. Jasno, dobio je etiketu kao igrač koji ne zna i puno radi "kvara", međutim po meni je prodorniji igrač od Špikića, bolje pronalazi suigrače i ima bolju realizaciju.
  • Blue Austrian
    337
    Leko je Hajduk, tako jednostavno :grimace:
  • Nolifer
    6.7k
    Ukratko, veli da je sudac htio ispast "frajer" i da se to "ne radi tako" i da su zadnjih 6 mjeseci "bili pošteni" :lol:
  • BBB Mataa998
    1.3k

    Ukratko
    Sudac je dosao glumiti frajera. Za ovo se treneru Hajduka ne daje crveni,6 mjeseci sam hvalio suce jer su stvarno bili super ali ovo ne valja… Da je on ostao na klupi drugacije bi tekma zavrsila…
    I na pitanje da li sad nakon tih rijeci ocekuje kaznu. Aludirajuci na Livaja slucaj je rekao nesto ma da treba me kaznit 10 utakmica
  • IstinaZaDinamo
    1.3k
    Citava izjava nakon utakmice mu je baljezganje gluposti, a po meni je vrhunac bila izjava "da nije bilo crvenog bio bi drugaciji rezultat"
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.