• IstinaZaDinamo
    1.3k
    Bas sramota, jer dres je nesto najbitnije, dajte nemojte.

    Mislim bilo bi lijepo da se izbacilo nove dresove ranije, ali nije smak svijeta ako se superkup odigra u proslosezonskim.

    Kao sto je navedeno iznad, nije prvi, a vjerojatno ni zadnji put da se to dogadja.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Nitko ne govori da je smak svijeta ili da je drama ili najvažnija stvar na svijetu imati nove dresove prije početka sezone, samo da bi bilo normalno da je dres već predstavljen.

    Mislim, tomu forum služi.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    3roc0js5hdl21dee.jpg
    Ali ali s posebnom oznakom Superkupa
  • mali M
    3.3k
    ma slažem se ali kažem da opet neznamo okolnosti zašto još nije novi dres predstavljen.. meni baš sve to smrdi da u ovoj cijeloj zavrzlami oko preuzimanja nitko se za dres nije niti ulovio, a Adidas nas sigurno neće podsjećati ako se mi sami ne javimo. Ali ja ni ne kužim zbilja gdje je takva drama. pa ja bi pristao da Dinamo ima iste dresove po 5 godina ako treba, sa trećim nek se igraju svake godine.. pa meni je trening dres najljepši od svih do sad.. šta smo postali neke frajle koje svake godine moramo pratiti modne trendove inače je to znak da je klub u rasulu?
  • Noel
    4k
    Sramota za klub renomea Dinama. Da novu sezonu započinju u staroj opremi nema ni u Moldaviji. Neki klubovi kraj sezone igraju u novoj garnituri čak.
  • Salva
    2.3k
    rtfbnxz7lm1ywr5u.jpeg

    Objavio Dinamo na društvenim mrežama.

    Kako je netko napisao, je da je stari i da je pomalo glupo da u njemu igramo, ali je stvarno jako lijep.

    No na kraju krajeva, imamo puno većih briga hoćemo li superkup odigrati u novoj ili staroj garnituri dresova.
  • mali M
    3.3k
    Sramota za klub renomea DinamaNoel

    eto baš o tome pričam... kakvo dramljenje.. da nam je barem dres najveći problem u Dinamu potpisao bi odmah
  • Gelipter
    3.4k
    Meni je zapravo jedino bitno da odigramo u pobjedničkom dresu
  • Bosskovitz
    7.3k
    Nije smak svijeta, ali je propust koji je u skladu s ovom temom.

    No dobro, prijelazni je period, a marketing & PR ocito ne funkcioniraju, dok ovo sad vec prelazi u sferu mozda namjernog nefunkcioniranja. Kad se sve postavi na noge, bit ce i to smisleno i pametno.
  • BBB Mataa998
    1.2k
    Jel moguce da poneki igranje u proslogodisnjim dresu smatraju nekom velikom sramotom. Znate,nogometna utakmica nije modna revija,sto se mene osobno tice neka igraju u bez dresova i hlacica samo nek pobjeduju.
  • Tundra
    511
    Da novu sezonu započinju u staroj opremi nema ni u Moldaviji.Noel

    I onda se čudimo kad npr. Satriano odustane od transfera u zadnji čas kad uživo vidi gdje igramo i koliko smo neorganizirani.
  • Droljo
    4.8k
    sto se mene osobno tice neka igraju u bez dresova i hlacicaBBB Mataa998

    Bilo bi malo čudno da se pimpeki klate okolo dok se remplaju ili u duelu nekom...
  • Dinamosaur
    945
    Mislim se prijaviti za "matchwornshirt" a pošto sam lajbek koji nije do sad sudjelovao u tim digitalnim aukcijama zanima me kak to funkcionira u smislu same prodaje iliti 'osvajanja' dresa.
    Jel imas pravo na samo jednu ponudu ili ju mozes podebljat ako vidis da je netko ponudio vise?
  • Blue Austrian
    337
    Mozda pretjerujem ali meni je to kao da dodjes na razgovor za posao u poderanoj potkosulji.
    Nova sezona - Novi dres!
    To nije velik i kompliciran zadatak, i nema opravdanja zasto novi jos nije predstavljen
  • Herñan Crespo
    79
    pretjerujes. Igraci tipa Andric su klub hvalili da je organiziran ko real madrid osim samog Stadiona. Al da je slampavo ovo oko dresa, jest.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.