• Olmic
    2.8k
    nije bio veseraj u pitanju , nego peglaona ;)
  • xyz
    840


    Plasman u LP donosi 15 milijuna eura + nagradu za desetogodišnji koeficijent (ove godine bi to za Dinamo iznosilo oko 10 milijuna eura) + remi u LP je milijun eura, a pobjeda 3 milijuna eura.
    Ako se ispadne u četvrtom pretkolu, dobije se 5 milijuna eura + 4 milijuna eura za ulazak u LE + nagradu za desetogodišnji koeficijent (ove godine bi to za Dinamo iznosilo oko 1 milijun eura) + remi u LE je 225K eura, a pobjeda 700K eura.
    Ako se ispadne ranije od četvrtog pretkola, nema ovih 5 milijuna eura.
    Ako nisi prvak, ideš u kvalifikacije Konferencijske lige, ulazak u KL je 3 milijuna eura + nagradu za desetogodišnji koeficijent (ove godine bi to za Dinamo iznosilo oko 300K eura)+ remi 150K eura i pobjeda 500K eura.
    Iz ovoga je jasno što financijski znači ne biti prvak i koliki je to udarac na budžet.
  • Nogo
    1.4k

    Jedan stranac, drugi naš...hm

    Nadam se samo da nije Žaper. Bare je 2 puta bio s našima kroz mjesec dana na razgovoru.
  • emilperska
    3.4k

    Kako ga ne vidis?
    Ja sam revizor pa ga vidim. Gledajte bilancu i biljeske, a ne samo RDG.
    Rekao sam vise puta i na ovoj i na drugim temama. Nije kriticno po meni, ali ako se sad ne presjece moze postat tesko sranje
  • OsamŠest
    2.6k

    Frigan i Satriano :grin:
  • Ivanmtk
    705
    Frigan sinko
  • Salva
    2.4k
    Rekao je da je u doba vladavine Mamića cijela ta financijska konstrukcija bila lijepo upakirana i da je to u javnosti djelovalo stabilno, a da je zapravo bilo sve stihijski i bez plana.
  • Efes Pilsen
    7.1k
    Stojkovic vjv jer Sikic s njim ima najveci problem zbog kratkotrajnog ugovora.
  • Nino Bule
    11.7k
    Bez insajderskih, dajmo sad mira da zavrse nesto
  • Mlađi referent
    11.1k
    Kolege, kakav bi vaš pogled bio na Žapera?
  • Keyser Soze
    8.3k
    Po meni bi Žaper bio odlična rotacija u vezi, a i stopera može pokrit.
  • Jurki
    9.2k
    Kaj Žapera kupit za 2 milje a Sučića dati za geschenk?
  • Droljo
    5.6k
    I ja mislim da bi žaper dobro došao. Već sam pisao tu kako bi dobili na skoku u ova pravca s njim. I za europu beton u vezi on i mišić.
  • Facke
    2.3k
    Ja neznam koj vidite v Zaperu. Po meni nije bas neke pojacanje.
  • Captain America
    14.6k
    Kolege, kakav bi vaš pogled bio na Žapera?Mlađi referent

    Kraj Bulata izgleda ko svemirski brod, al mislim da možemo i boljeg igrača dovest.

    NGL bilo bi zabavno pratit meltdown dolje :cool:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.