• Neki tip
    19k
    Nema te teme na kojoj se Menala ne "tjera" iz Dinama. I mogu vam reć da je meni to pomalo pretjerano seruckanje po igraču.

    Posve je jasno da Menalo nije igrač za konstantu u prvih 11 ili izvjesno ni uopće za prvih 11.

    Ali pobogu, pa ne mogu 22 igrača biti za prvih 11. Ne stane.

    Imao je ponudu Maccabija iz Tel Aviva zimus, navodno nekakvih 1.5 milijuna, nije ga se pustilo, kao trebaju ga.

    Ne dobije kod Čačića ipak ništa ili skoro ništa.

    I opet, kao i 50x prije toga, šuti, igra koliko može i zna, daje ono što ima, ne serucka, ne plače, ne rovari.

    Mogu se ja složit s onima koji vele da oni koji nemaju ambiciju za više od Dinama, nisu za Dinamo, igračkom kvalitetom gledano, ali jebemu nemremo imat 25 ambicioznih igrača koji su ne samo za prvih 11 Dinama, nego i premašuju kvalitetu potrebnu Dinamu pa time imaju i potencijal za prodaju.

    Netko mora biti 13., 14. ili 18. igrač.

    Menalo je posve dobar 13., 14. ili 18. igrač, a ako već po mišljenju i brojnih navijača (ko papagaji "nek "Nemalo" ide") i struke (nudi ga se u razmjenama) nema mjesto u Dinamu, u redu, nemamo neki veliki razlog plakati, ali mislim da bismo prema skromnim i fer igračima Dinama koji imaju neke svoje korektne role i ne koštaju puno trebali iskazivati ipak malo više poštovanja.

    Kad smo već takva jebena gospoda.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Menalo je onim golom protiv Lokomotive itekako pomogao u osvajanju prvenstva. Osim toga je korektan dečko koji se prema dresu odnosi onako kako bi se svaki igrač trebao odnositi.

    Ništa od toga ga ne spašava da od moćnih internet znalaca dobije posprdni nadimak i da ga se tjera u svakom prelaznom roku.
  • Mrvica
    3.1k
    Potpisujem, nikad se nije žalio i nije prigovarao. Po meni izgleda kao jako korektan igrač i nema smisla kenjat po njemu svakodnevno. Stvarno bi trebalo pokazat malo poštovanja.
  • Olmic
    2.7k
    Antolic u lozi , to sve 5 ili?

    Navodno je svaki dan u klubu , kazu nije ni otisao, a otpremninu uzeo
  • mokoxax468
    370
    Naravno da će biti u loži, gdje će drugo biti s obzirom da je dugo bio član uprave.

    A ove priče da je svaki dan u klubu, nemojte pušiti ove glupe mamićevske nebuloze, kao i milijun puta do sada, želi se samo unijeti razdor kod navijača i trenutne uprave
  • IstokKa96
    556
    @Neki tip prvaci smo pljuvanja, a trenutno u kadru nema igraca osim najmladjih kojem se ne moze naci neka greska/mana/grijeh, bilo igracka, bilo po nekim potezima prema klubu iz davnije ili bliskije proslosti, a takvi smo otkad znam za Dinamo.

    Pritom ne mislim na konstruktivne kritike nego klasicne pljuvacnice i izrugivanja
  • superSantos
    2.6k
    Antolic u lozi , to sve 5 ili?

    Navodno je svaki dan u klubu , kazu nije ni otisao, a otpremninu uzeo
    Olmic

    Navodno i ti pričaš gluposti.

    Evo ti slike svečane lože pa ga nađi
    elr26gp4x0sw1k22.jpeg
    brfgfjnonn2bpvrc.jpeg
  • DrawTube
    2.8k
    ovaj iznad barisica mu izgleda slično ali je stariji
  • superSantos
    2.6k
    ovaj iznad barisica mu izgleda slično ali je starijiDrawTube

    to je Naglić
  • Mlađi referent
    10.4k
    Tko je uopće pustio priču u eter da je Antolić bio u svečanoj?
  • Eduardo
    17.2k
    jedna od Facebok stranica.
  • Keyser Soze
    8k
    yib219ssqgb85huv.jpeg

    Ova fotografija kruži, al možda je montirano jer ga na slikama gore nema.
  • Crusades1986
    9.5k
    Bio je u "gornjoj" loži za koju svatko može kupiti kartu
  • San Lorenzo
    11k
    Ova slika izgleda kao da tu ima posla za Billa Murraya, Dana Aykroyda i ostatak družine zadužene za istjerivanje duhova.
  • Crusades1986
    9.5k
    pe6jz1sayvno05cl.jpg

    A možda i nije :chin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.