• Ero
    933
    Mora li sve biti kao u velikim klubovima? Valjda je cilj da se bude inovativan, a ne nužno kopiranje drugi.
  • BBB Mataa998
    1.3k

    Daj mi reci da li jedan veliki klub kao Dinamo uz sve obveze,treninge,utakmice,putovanja,rehabilitacije itd itd ima vremena organizirati druzenje igraca i potencijalno par tisuca navijaca. Kako,gdje,kada?
  • Bosna86
    11.6k
    BBB imaju turnir sljedeći tjedan, pošalješ par igrača… Prije sezone organiziraš na trgu u shopu popust za godišnjake uz slikanje sa prvom momčadi… Dva banalna primjera
  • LM1995
    1.7k
    BBB imaju turnir sljedeći tjedan, pošalješ par igrača… Prije sezone organiziraš na trgu u shopu popust za godišnjake uz slikanje sa prvom momčadi… Dva banalna primjeraBosna86

    Niti će na BBB turniru biti samo godišnjaci niti će samo godišnjaci doći u shop.
  • Bosna86
    11.6k
    Jel bas moram crtati na sto sam mislio
  • plavi67
    920
    da, pošalji skicu da vidimo o čemu se radi :D samo laganini frende, petak je
  • Bosskovitz
    7.5k
    Ima sad već skoro 20 godina, ali sjećate se kad je, ako se ne varam, cijela momčad došla busom u Dugave kad se crtao grb na igralištu? Bilo je na tisuće ljudi, palile se baklje, mislim da su čak i zaigrali tekmu... to zadnje je nedopustivo danas, ali takvi posjeti kvartovima uz užu suradnju s BBB koji nose akcijanje u tim kvartovima su odlična stvar. Ne mora ih biti 10 u godini niti mora doći autobus igrača, ali odvojiti sat-dva, nekoliko igrača, maskota, popričati s ljudima, zapjevati... to je odlično za povratak kluba njegovoj bazi, među ljudima, od kud je otuđen zadnjih godina. Dobro se to radi na onim druženjima za najmlađe u shopu i na Cvjetnom, no na to ih starci moraju voditi. Ovo kad je u kvartu dođu sva djeca, penzići... samo malo vremena uloženog, a povrat je višestruk.

    Opet trčim pred rudo, ali za to i slične stvari (prijateljske s klubovima po Hrvatskoj, Sloveniji i BiH), kup utakmice, razne ljetne festivale, utakmice na kojima ima jako puno ljudi... pop-up klupski store bi bio odlična stvar.
  • Draž
    1.1k
    Početak devetog 2005. ak se ne varam.
    Bio. Kao i cijele Dugave :cool:
  • OsamŠest
    2.6k
    Ja sam iz Dugava. Za mušku populaciju s kvarta, možda i broj 1 događaj vezan za sami kvart. Svaka rasprava i razgovor o Dinamu budi sjećanje na taj dan. Gorilo je!

    Simpatično je da neki stariji znaju prokomentirat da im je Mamić tada bio nadohvat ruke, u stilu "eh, da smo znali kaj radi i kaj će napravit.." :grin:
  • Mali Zeus
    9.7k
    Ta 2005/06 mi je jedna od najdražih sezona ikada. Od momčadi, preko igre do navijanja.

    20050909182511dinamo_dugave_eduardo_de_silva.jpg

    20050909182808dinamo_dugave_kuze_bbb_navijaci.jpg
  • agramZ
    2.3k
    sve je to i danas moguce, rapid u suradnji sa caritasom od 2015. godine redovno organizira turnire po kvartovskim parkovima beca.
    https://www.skrapid.at/de/startseite/news/news/aktuelles/2023/05/impressionen-der-kaefig-tour-im-4-bezirk
    https://www.skrapid.at/de/startseite/fans/klubevents/kaefig-tour
  • Rex Ramae
    2.5k
    @Krizy što spavaš, gdje je tema za sutrašnju tekmu? :lol:
  • Krizy
    36.2k
    Neopravdani napad na moderatora - ban 10 dana! :lol: :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.