• morales
    128
    sta je tu cudno sto je antolić u lozi.svi su oni imali isti cilj i on i simic i barisic i ostala ekipa da sruse mamica da oni vladaju dinamom
  • Mali Zeus
    9.6k
    Jel bilo kaj o Antoliću u loži?
  • Neki tip
    19.2k
    S razlogom je Krešo Antolić iz Dinama ispraćen.

    No, koliko znamo, slobodan je čovjek, valjda ima neko zanimanje za Dinamo i nogomet, da ne velim simpatije, bio je član uprave i ako je bio/da je bio/ako bude u loži - pa što s tim?

    Zamisli, dobio je otpremninu, a i dalje dolazi tamo. Upitno je koliko je to istina, ali evo neka jest.. ne razumijem kako jedno isključuje drugo!? Pa nije mu zabranjen dolazak, nego je razvrgnut ugovor po kojem je dobio otpremninu i više nema upravljačke ovlasti koje su mu po ugovoru pripadale.

    Što sad, Ante Čačić se ne smije pojaviti u Dinamu, jer je dobio otpremninu?

    Mislim, stvarno mi ne pada na pamet stajati na braniku Kreše Antolića, ali svega mi, ja ne razumijem u čemu je ovdje misterij, drama i problem. :eyes:
  • Keyser Soze
    8.1k
    Nije (ili ne bi trebao) to problem za nas sa zone, ono kaj je problem je stvaranje krive slike u javnosti što se već počelo potencirati na pogrešan način.
  • Dinamosaur
    958
    U svakom slučaju ga nije lijepo za vidit opet u svečanoj loži
  • morales
    128
    sve je moguce da je on u jos nekim igrama tu u klubu za koje mi neznamo svasta je se tu desavalo oko smjene vlasti skupstina clanova itd..
  • superhik
    10.3k
    Treba se naći nova tema umjesto toliko željenog izostanka rezultata kad odu poslušnici iz Skupštine
  • bluepower86
    757
    Za razliku od vecine ljubitelja modre boje on je barem bio na stadionu i podrzao klub.
  • NORTE
    9.1k
    Znači, donedavni član uprave kluba i njegov glavni operativac posljednje vrijeme, u klubu je radio zadnjih 10 godina, izjavio da je navijač dinama bio i prije zaposlenja u klubu, otvoreno se suprotstavio osuđenom bjeguncu, podnio ostavku jer ga u klubu više nisu htjeli ni navijači ni mamićevci iz kluba, a kako bi krenule promjene u klubu, ali njegov dolazak na tekmu istog tog dinama otvara medijsko i zonaško kmečanje i teorije zavjere.

    Ok, sve je moguće, ali oko dolaska na jebenu utakmicu nekoga ko je do jučer bio alfa u klubu i podnio ostavku po meni ne treba stvarati ikakvu dramu.
  • Nino Bule
    11.4k
    Za razliku od vecine ljubitelja modre boje on je barem bio na stadionu i podrzao klub.bluepower86

    Imali smo priliku iz prve ruke vidjet kako voli i podrzava klub dok je bio zaposlen u njemu, mozemo mi i bez takvog "podrzavanja" di je bitan samo osobni interes. Nek kupi kartu i gledat utakmice ali nema sta raditi u lozi sa upravom. Izgleda da uopce nije bio u lozi sa upravom ako je uopce bio na utakmici tako da svakako trosimo tipkovnice bezveze
  • Ludovic IX
    5.4k
    Evo nek i zdrqvko dodje u ložu na zadnj3 kolo. Da mu uručimo nagradu za životno djelo. Srebrne narukvice sa kljucevima koje ćemo za vječnu ljubav ritualno baciti u savu kad mu narukvice stavimo na ruke.
  • Fićo1986
    973
    Klub izrazio podršku Peri Bočkaju na društvenim mrežama...očito se puno piše i čita da je pijanac
  • Krizy
    35.9k
    Zvat Ademija da sredi odlazak u njegov klub, vratiti uloženo a može i tamo imati dobru statistiku i zaradu. Win win :blush:
  • Jaro
    5.5k
    Klub izrazio podršku Peri Bočkaju na društvenim mrežama...očito se puno piše i čita da je pijanacFićo1986

    Drustvene mreze su kanalizacija svijeta, ali redovno se dinamove igrace vrijedja i ovdje. I ne govorim o nekoj navijackoj kritici, vec o vrijedjanju i izrazima pijanac, malouman, glup...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.