• Armagedon13
    958
    Ima li što novog oko statuta, skupštine?
    Govorilo se da će skupština prije nove sezone
  • nemapredaje
    1.9k


    kad je bio gost u podcastu je rekao da bio volio sudjelovati u procesu izgradnje stadiona i da misli da tu može puno pomoći
  • OBIGB
    492


    Problem je. Ja sam navijač Dinama 20+ godina, pa ne mogu ušetat u svečanu ložu- a da me netko ne pozove. OK, radio je u Dinamu bla bla bla bla… hvala mu na uhićenjima, aktivaciji plaćenika, držanja leđa ZM godinama, kvalitetnom ugovoru g. Piramidisu, angažmanu hrpe pandura u klubu itd. I ono što je možda radio/napravio ( bilo je i toga) korektno je uspio zasrat navedenim sranjima i spletkarenjima.

    Problem KA ipak nije sve gore navedeno, bar iz trenutne perspektive koliko činjenica da i on dalje rovari, truje i kombinira. To je sigurno.

    Njegov dolazak na stadion sigurno nije bezazlen posjet Dinamovoj utakmici veće neka vrsta poruke, kako ja to vidim. Ima sigurno zaslužnijih ljudi od njega, pa ih ne viđamo u svečanoj loži. Da li je mogao na zapad? Da. Da li je mogao u neku drugu ložu? Da. Vrlo je jednostavno. On se vidi i dalje u nekim kombinacijama s Dinamom ( pitanje je sta ima dogovoreno, ali radi BBB, negativne percepcije, ne može provest) i sugurno ga dio ljudi iz kluba vidi kao brutalnog lika. Kako se kaže, sve je u očima promatrača.

    Pogledao sam taj podcast i neke stvari za koje bi mogao reć da imaju rezona, padnu u vodu kada iza svega stoji tvrdnja “ja sam se prvi suprostavio ZM”.

    On i oni (klupska klika) se nikad ne bi odrekli ZM da ih politika, trenutak vremena, pritisak oko stadiona, UGROZA VLASTITIH SINEKURA, nije natjerala na to.

    Krešimir Antolić je jedno veliko zlo, prefridni manipulator i spletkaroš, jednako kao i ZM, ako ne i veći. ZM je lud, odvalio, i nije u stanju išta normalno rezonirat. KA je govno koje jako dobro zna što trenutno radi i što želi postić. ZM je prošlost, a KA potencijalna budućnost- i kao takav je veći problem trenutno od ZM. Nažalost, neki na pozicijama odlučivanja njega vide kao brutalnog operativca koji je u stanju namirit sva gladna usta.

    Vidjet ćemo kako će se rasplest situacija oko statuta, ali budite sigurni da zlo iza ugla vreba.
  • masacusec
    3k
    KA je okrenuo leđa ZM zato jer je ovaj počeo tonuti i tu je KA vidio svoju priliku da postane capo, a ne zato jer je postao vigilante i upalila mu se lampica poštenja i prosvijetljenosti.
  • Nino Bule
    11.3k
    Zar Ante Čačić nije s vama(bockaj)razgovarao na tu temu?

    - Igor Bišćan je sa mnom prvi dan razgovarao više nego što je Čačić razgovarao u godinu dana! Donesene su neke čudne odluke za koje zaista nisam nalazio razloge ili objašnjenje. Nije bilo samo čudno za mene, već za sve. Sve što govorim nisam izmislio, tako je jednostavno bilo. Na kraju sam se morao pomiriti s tim da me Čačić ne vidi.

    https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/hnl/klubovi/dinamo/petar-bockaj-za-sn-vrlo-otvoreno-o-biscanu-i-cacicu-ovo-sto-govorim-nisam-izmislio-bas-tako-je-bilo-15336494
  • vjeko1701
    5.9k
    Baš me zanima kaj bi bilo da je pogodio ono protiv RBSa
  • Captain America
    13.3k
    Dugo je i izdržo Čač s obzirom na odnos prema igračima.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Menadžeriranje Čačiću nije baš jaka strana.
  • Mlađi referent
    10.3k
    Čačić je uvijek znao s igračima

    7s6ci01o4ryglz7f.jpeg
  • plavi67
    920
    tako je čačke, zato jesi sad menadžer svoje birtije
  • Nolifer
    6.5k


    Jao, kad vidim ko je tam zlo mi je.... :vomit:
  • Mali Zeus
    9.3k
    To su sve pizdarije.
  • Ali
    1.9k

    Pa dobro čovjek je u godinama kad su svi njegovi već dobili barem 50 mirovina. Kaj bi sa 70g trebao managirati neg birtiju
  • plavi67
    920
    pa da je normalan, još bi vodio dinamo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.