• LM1995
    1.7k
    Iz intervjua Roka Šimića za SN...Mali dioničar
    Iz ovog bi se dalo zaključiti da Dario Šimić nije protiv OmeragićaMali dioničar

    Iz intervjua sina zaključuješ kaj o tome misli tata?
  • xyz
    840


    A što bi trebao reći Roko? Uvijek se kaže nešto lijepo za suigrača za medije. Bitno je ono što ti kaže privatno...
  • Mali dioničar
    14k
    Iz intervjua sina zaključuješ kaj o tome misli tata?LM1995

    Ne zaključujem. Ali bi mi bilo malo čudno da sin koji je suigrač Omeragića o njemu govori sve najbolje, a da tata misli da igrač nije za Dinamo.

    Jasno da je to moguće, a sad koliko je vjerojatno nemam pojma. Možemo se igrati babe Vange.

    Ne znam kak ste vi svi zaključili da je upravo Šimić protiv transfera kad je više puta napisano da Šimić ni nije odgovoran za transfere prve momčadi.

    Bitno je ono što ti kaže privatno...xyz

    Ne znam nisam pričao s Rokom pa iznosim "samo" oono što je objavio u medijima. Ako ti znaš kaj veli privatno, slobodno podijeli sa forumom.
  • LM1995
    1.7k
    Iz ovog bi se dalo zaključiti da Dario Šimić nije protiv OmeragićaMali dioničar
    Ne zaključujem.Mali dioničar
  • Mali dioničar
    14k


    Pokleknuo sam pod snagom tvojih čvrstih argumetata.

    Ajde ti znaš koji je član Uprave u pitanju pa podijeli s nama...
  • LM1995
    1.7k
    Ne znam kak ste vi svi zaključili da je upravo Šimić protiv transferaMali dioničar
    Ajde ti znaš koji je član Uprave u pitanjuMali dioničar
    O čem ti pričaš? Di sam ja ikaj takvo napisao?
  • LovroZG
    1.3k
    Ali bi mi bilo malo čudno da sin koji je suigrač Omeragića o njemu govori sve najbolje, a da tata misli da igrač nije za Dinamo.Mali dioničar

    Kad bi novinari pitali Roka za mišljenje o trećem golmanu Züricha pa bi on reko neš pozitivno o njemu, dal bi to značilo da Dario ima na piku zamjenu za Livija?
  • deda
    27.5k
    U al' ste ga zabrazdili. Pogubio sam se. Netko je rekao ne. Ne znamo tko.
  • Mali dioničar
    14k
    Kad bi novinari pitali Roka za mišljenje o trećem golmanu Züricha pa bi on reko neš pozitivno o njemu, dal bi to značilo da Dario ima na piku zamjenu za Livija?LovroZG

    Trećeg golmana Dinamo ima.

    Skoro pa je konsenzus da Dinamo treba stopera s obzirom na istek ugovora KTC-a, mogući transfer Josipa Šutala, zdravstveni karton Boška Šutala, odlazak Lauritsena. Zatim kreće medijsko spominjanje Omeragića koji je gle čuda stoper, a slučajnošću igra u istoj ekipi u kojoj je Roko Šimić, sin člana Uprave Dinama i osobe koja svaki dan dijeli svlačionicu (oprosti ipak sad ne dijeli za vrijeme reprezentlativne stanke) sam se usudio pomisliti da bi možda tu mogla biti neka veza eto vjerojatno nema nikakve veze pa možemo nastaviti nagadjanje koji je od članova Uprave protiv.

    Ako je uopće itko protiv.
  • Olmic
    2.7k
    Prema mojim info Omeragic je nas
  • Nino Bule
    11.3k

    Ako bosko stvarno ima ozbiljne probleme po meni jako dobro rjesenje, a i nadam se da ce naci neko rjesenje za boska da sto prije krene igrat, onda ako prodamo j sutala imamo obranu omeragic,peric,b. Sutalo, perkovic, i jedan od gurlica/katinic/zivkovic ko peti. Po meni rjeseno pitanje stopera.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Još Rog, Vetlesen, Kačavenda i Orša i to je to.
  • Infinity
    15.2k
    A desno krilo? Ili jednostavno negdje mora biti promaja? :rofl: A nije mi ni lijevi bek po volji :brow:
  • SAS1987
    13.2k
    Još Rog, Vetlesen, Kačavenda i Orša i to je to.marcio amoroso

    Vipotnik ako nisu zadovoljni Drmićem koji napokon ima priliku da se dokaže.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.