• maddaddam
    2.9k
    Mathias Chago je stigao u Dinamo iz osjeckog nizeligasa Metalca, te do onih upala pubicne kosti i sviranja gitare ostavio sasvim solidan dojam. Znaci nije nemoguce da nizeligaski igrac uleti u najbolji klub u drzavi, ali su to rijetki petki. Kod Chage su mane dolazile do izrazaja, ali je dosta kompenzirao borbenoscu.
    Kesse je vec 3-4 godine u Hrvatskoj, a jos se nije probio, naprotiv, Varazdin, Segesta, Trnje... u tim godinama bi vec trebao biti u nekom Rudesu, pretedentu na prvu ligu.
    Meni se npr. svidio onaj lik iz Bijelog Brda kada smo igrali protiv njih, Mory Gbane, DM, vidim da je zavrsio u Rusiji i nema neku minutazu.
    Dinamo je jednostavno preveliki klub da bi se zajebavao sa takvima, a mi kao navijaci moramo pucati na puno, puno bolje.
  • marcio amoroso
    31.4k
    Ne slažem se ni ja sa vama u nekim stvarima, pa ne zajebavam onda i ne tražim dlaku u jajetu.

    Ne mjenja mi to mišljenje na temelju viđenog...
    xFire

    Čovječe ne radi se tu o slaganju. Pa nitko ti ne daje za pravo da je igrač iz Trnja koji ima 24 godine za Dinamo. Doslovno nitko. Nemoj izigravati uvrijeđenu tetkicu i biti tvrdoglav kao Čačić.
  • Nolifer
    5.9k


    Pa ko izigrava uvrijeđene tetkice osim vas? Nitko nije ni uvrijeđen.

    Sam razmišljam racionalno i gledam potencijalno dobre igrače uživo niš drugo.
  • Zagi
    4.5k
    Poštovani xFire, uvažili smo Vaš prijedlog i jednoglasno je odbijen.
  • LM1995
    1.6k
    Sam razmišljam racionalnoxFire

    Tvoj prijedlog “dobrog igrača” za Dinamo i racionalno razmišljanje ne idu skupa nikako. Nekoliko ljudi ti je to pokušalo objasniti, ali očito ne ide.
  • Nolifer
    5.9k
    Poštovani xFire, uvažili smo Vaš prijedlog i jednoglasno je odbijen.Zagi

    :lol:

    Tvoj prijedlog “dobrog igrača” za Dinamo i racionalno razmišljanje ne idu skupa nikako. Nekoliko ljudi ti je to pokušalo objasniti, ali očito ne ide.LM1995

    Probaj me razuvjerit da nejde nikako, pa ću prestat . No idalje mislim isto.
  • Jurki
    7.4k
    XFire ako bumo gledali igrace za Dinamo u 3.hnl onda imamo jeben problem. Znaci da je sve otislo u vrazju mater.
    Bez zamjerke. Ak je stranac i "crna zvir" to ne znaci da je dobar.
    Vec smo svi zakljucili da za klub kak je Dinamo nema pojacanja ni u prvoj ligi a kamoli trecoj.
    Ponavljam nama treba iskorak kaj se pojacanja tice na Europskoj razini znaci igraci vise klase.
    Edit: ova tema bi valjda trebala biti za igrace koji bi MORALI biti pojacanja. Tj za igrace za koje bi odmah rekli da je to to.. mozda i neizvedivo za dovesti.
  • xavier
    11k
    Probaj me razuvjerit da nejde nikako, pa ću prestat . No idalje mislim isto.xFire

    Baš si nešto razmišljam da bih mogao i ja zaigrati u Dinamu. Gledam ih na terenu i sve što rade mi se čini lagano...probaj me razuvjeriti da ne mogu :chin:
  • SAS1987
    13k
    Mi smo 29. klub u Europi, Trnje je 32. u Hrvatskoj.Infinity

    Rezultat je trend, ideal je vječan.
  • Nolifer
    5.9k


    :up: :smile:
  • Armagedon13
    958
    Da ga nebi zaboravili,Ojeda zabio dva kola za redom
  • Nolifer
    5.9k


    Je sigurno bu Brko odresil kesu, 8 milki. Skup
  • Laugreano
    1.2k
    I to gol i asistenicija da strani di ga je cuvao nas nesuđeni DL Kai Wagner :D
  • Nolifer
    5.9k
    Zanimljiv igrač

    Kažu da dribla kao onaj Josip Iličić, koji je trebao doći u Dinamo...




    https://www.transfermarkt.com/jens-odgaard/profil/spieler/345590
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.