• Krizy
    35.1k
    Potpuno nerealan
  • Nolifer
    6.5k


    Znam... To ti je ta skuplja nemoguća varijanta. Zato sam prije zagrebao po nižim ligama i gledo potencijalno dobre a ne preskupe igrače. Nisam tolko bedast da ne znam razlike, kao što su neki pisali.

    No hoću reći da za kvalitetnog i ozbiljnog igrača trebaš odriješit kesu i tako lagano stvarat širinu kadra kako bi uspjeli prezimit u Europi... Jer ak ovak nastave nebu dobro...

    A ovaj Odgaard mi se čini baš brutalan igrač... :ok:
  • LM1995
    1.7k
    U tri dana od igrača iz treće lige do igrača za kojeg je AZ prošlo ljeto platio 4.100.000,00€
  • Nolifer
    6.5k


    Utjecaj football managera :joke:
  • Krizy
    35.1k
    Vipotnik može postati upravo takvo ulaganje. Budemo vidjeli
  • Zagi
    4.8k
    Kačavenda i Baturina jučer protiv Engleske igrali u vezi jedan pored drugoga.
    Dobro je to izgledalo.
    (u kontekstu zamjene za Ademija)
  • xyz
    840
    Jučer sam malo pratio tekmu Gruzija - Norveška i dopao mi se napadač Gruzije - Mikaudatze. Nisam dosada za njega čuo. Igra za Metz, 2. francuska liga, solidna statistika, 22 godine, TM 3 mil eura. Po onome što sam vidio pravo pojačanje samo je pitanje da li bi htio u hnl i kolika je stvarna cijena jer mi je nerealno da ga puste za 3 mil eura.
  • Yovitssa
    299

    Njega je Zvezda pikirala kao pojačanje za ljetni prijelazni rok i Ligu prvaka. Spominje se cijena od 3-4 mil €.
  • Krizy
    35.1k
    Mislim da sam ga spominjao na Zoni prije godinu ili dvije. Ili je to bilo na snet.
  • SAS1987
    13.2k
    Statistika mu je brutalna. 27 tekmi, 14 golova i 7 asistencija u 2. francuskoj.
  • Yovitssa
    299
    Je, po meni TOP pojačanje, ali ne ulazi cijenom u okvire koje je zacrtala nova uprava...
    ima još jedan u Ligue 2, isto Zvezdina želja. Jean Philippe Krasso.
    https://www.transfermarkt.com/jean-philippe-krasso/profil/spieler/358515
  • Krizy
    35.1k
    Zanimljivo ista statistika, samo gruzijac ima 111 minuta više.
  • xyz
    840


    Lako za statistiku, ali baš zna igrati. Čak me podsjeća na Petka. Zna se povući u sredinu i razigrati, a uz to je konkretniji u završnici.
  • xyz
    840
    I o

    Ističe mu ugovor u lipnju...
  • Yovitssa
    299

    Ne znam kaj se onda čeka! :-)
    Šalu na stranu, i Omeragiću ističe ugovor, postoji obostran interes, a opet se kilavi...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.