• serbus
    3.6k
    Kača je za dinamo već sad... pa nama fali igrača i za zapisnik a kamoli ne igrač koji je top talent sa iskustvom igranja prve lige
  • Zagi
    5k
    Može igrati 8,10 i krilo. Naći će mu Bišćan mjesto.
  • Nino Bule
    11.4k
    Nece vam stojkovica oni gurat ako ga prodaju, imaju vec soticeka koji ceka koji je okomit, prodoran, brz, ima potencijala
  • Mr Anderson
    5.4k
    Da, tog Sotičeka sam gledao u nekoj utakmici i baš je bio dobar. Nezgodan igrač, jučer mu je Livi skinuo ono. Kačavenda i Stojković bi mogli biti novi Majer i Ivanušec. Obojica su Dinamovci. Samo sumnjam da će ih Šikić dati ispod 3 milje. Oni su mu ključ budžeta za dalje.
  • Captain America
    13.7k
    Ako se moglo platit skoro 3 za Peru Benzinsku, može se i 3 za ponajveće talente našeg nogometa. Od same pomisli na vezni red Mišić, Ljubo, Bulat, Baturina, Kačavenda, Ivanušec, Stojković, Špika cure sline.
  • Infinity
    15.2k
    Mišić, Ljubo, Bulat, Baturina, Kačavenda, Ivanušec, Stojković, ŠpikaCaptain America

    Pravo dobro mi zvucalo do ovog zadnjeg. Odmah pade uzbudjenje :rofl:
  • Captain America
    13.7k
    Ne odustajem od njega i vjerujem i dalje da Igor od njega može napravit što je i Bjelica s Kadziorom. Za rotaciju Špika sigurno može bit koristan.
  • Infinity
    15.2k
    Ja sam na pocetku sezone bio njegov najveci navijac, ali je previse puta razocarao.

    Ne kazem da sutra nece od njega nece biti nesto, al bio bih sretniji da dovedemo bolje krilo. Nemam nista protiv da on bude za rotaciju, ali mi za prvih 11 nije. Ni on, a ni Menalo.
  • Orc123
    5.1k
    Puno bi mi to para trebali iskesirati za igrace koji bi realno bili rotacija trenutno a nw pojacanja za Europu....sve ovisi i o cijeni jer sam siguran da ce loxa izvjesiti ogromne cijene, a nemamo bas vremena za pregovaranja jer nam pojacanja trebaju odmah na pocetku priprema...vjerujem u Simica i njegovu prosudbu...definitivno i Stojkovic i Kača imaju mjesta kod nas ali peoblem je sto mi nemamo igrace za prvih 11....jbg treba prvo par kapitalaca dovesti pa onda uzeti kolko ostane para....jednoga od dua Kača/Stojkovic sigurno...za oba treba vidjeti jel ce iti prostora financijski izgurat to...
  • Nino Bule
    11.4k
    Spika je bio kriminalan jucer a ja sam njegov najveci fan ovdje, super je decko, vjerujem da ce se izvuc iz lose forme i biti kalibar za prvu postavu dinama ali mora hitno smanjit oscilacije u igri
  • Orc123
    5.1k
    Ni stojkovic ni kacavenda trenutno nisu bolji od Spike, od Menala da ali od Spike ne....definitivno.imaju veci plafon i mogu biti bolji jos ali trenutno nisu bolji od njega.
  • Orc123
    5.1k

    Meni spika bio jucer u 1. Pol dobar i stalno je bio tu negdje i energican ali u drugom pol. Poslje 55-60 min je pao totalno ali ne samo on nego i svi....tu pak dolazimo do fizicke pripremljenosti igraca. Dolazi na naplatu lose odradjene pripreme....
  • Nino Bule
    11.4k
    Po meni samo kacavendu ovo ljeto, vjerujem da ce mu i menadzer i on htjeti transfer, nece biti interesa iz liga petice zbog duge ozljede i moci ce ga se za neku normalnu/realnu cifru dovest od 3-4 mil max, a potencijal je za puno vise
  • Orc123
    5.1k

    Puno je to 3-4 milje...puno previse...prije bi rekao 2,5 mil eura bi bila neka realna cijena....iza njega je ozljeda velika a ne mozemo rec da sas briljira pa da odmah se vrati na staru cijenu.
  • Armagedon13
    958
    Rekonstrukciju momčadi koja slijedi u ljeto čekam mirno i s vjerom u Šimića i Bišćana
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.