• Ludovic IX
    5.4k
    Tebi je previše 4 , ovome 2, jedan bi dao tri, ovaj 5.

    Što nas briga koliko će dinamo platiti igrača. Valjda oni znaju koliko mogu su priuštiti da ne sjebu budžet pa ako je i 10 i ako tih 10 donese potencijalno 20, isplati se.

    Koliko je novaca u dinamu doslovno bačeno u "smeće", jedan-dva miliona ne rade nikakvu razliku.

    Dali smo za cabraje, stefulje, bockaje i više od 5 miliona pa nam vrijede skoro 0 a tu pričamo i igračima koji po onome što pokazuju u duzem vremenu, bili bi za prvih 11 dinama.

    Ja sam od onih koji misli da je spiki ovo plafon. On bolje os ovog ne može, može jedino početi jednostavnije igrati. Meni su ovi igrači lokomotive već sad tu negdje s njim a vjerujem da bi sa boljim suigračima bili još bolji.
  • Nino Bule
    11.4k

    Nije to stara cijena, imali su oni ponude iz serije a koje su bile 5+ mil eura
  • Orc123
    5.1k
    Ne znam, samo ne treba nikoga preplatiti...ne trebaju nas svi oderati u HNL kako je bilo do sad ...trebamo biti pametni....vjerujem u Simica...
  • Nino Bule
    11.4k
    Ne treba preplatiti ali onda nema plakanja kad ko beljo ode u bundesligi za tih 4 mil i bude odlican i kako se pustilo top talent
  • Orc123
    5.1k

    Nikad necemo znati koliko smo mi nudili za Belju a za kolko se prodao i kolika je cijena za nas bila. Beljo je bio potencijal ali pitanje je u kakvog ce se razviti igraca, ne briljira u Agsburgu realno....mislim da je nama 5 milja plafon za bilo kojeg igraca.
  • Nino Bule
    11.4k

    Govorim kad se kacavenda proda npr za 4 jer je nama previse, beljo je prodan za 3 + 3 u realnim bonusima sto je za nas malo previse za zimsku kupnju. Na ljeto odlucit sta ce bit sa petkom/drmicem i ulozit u napadaca
  • Mr Anderson
    5.4k
    Da je Beljin menadžer poštovao klub i procedure možda bi ga i kupili. Ovako, ko ga šiša.
  • Orc123
    5.1k

    Istina da....a nadam se da dolazi Vipotnik i da cemo to uspjeti ispregovarati. Mislim da Simic zna posao....
  • Droljo
    5k
    Nama trebaju 4 pojačanja ako išta mislimo u europi napraviti. I to da se nikoga ne proda i da su svi zdravi! 4 minimum. A to je pola ekipe. Brutalna rekonstrukcija nas čeka. A budemo i dobili uvid u kojem smjeru idemo. Budu gurali juniore ili dovodili gotove igrače.
  • Orc123
    5.1k

    Ako se ne ulozi ne moze se ni ocekivati da tinse vrati....mi s juniorima ne mozemo u LP i oni su svijesni toga...velika ali velika razlika je izmedju LP i Europske lige i konferrncijske lige.....25 i 12mil odnosno 8-9 mil eura nije mala razlika....a sam izlog za igrace je nemjerljiv
  • Droljo
    5k
    Ma jasno. Samo me zanima koga će dovoditi. Tu bumo odma videli si smo. I dali bude prodaje daljnje. Livi, risto, petko, mišić, šutalo... To ako se ostavi + još 4,5 pravih pojačanja..... Zvuči mi nemoguće
  • marcio amoroso
    32.3k
    Ja mislim da je Ivanušec najbliže odlasku. Nakon njega Šutalo, a nakon njih dvojice Livaković i Petković. Ostali koji su bitni gotovo sigurno ostaju.
  • Captain America
    13.7k
    Reko je Čačko da se Ivanušec nikad neće prodati :eyes:
  • Nino Bule
    11.4k
    Ja bi ivanusecu rampu stavio do zime, guralo ga se nakon ozljede u krimi formi, izaso mu je klub, cacic, svi u susret da ga se vrati u optimum i sad kad proigra pustit ga na prvu ponudu meni nije bas napeto, jedan baturina je prosjedio citavu skupinu jer se guralo ivanuseca, nemam nista protiv al moze sad i on malo istrpit nas i pricekat transfer. Prevelik remont se mora radit, on nam mora bit oslonac u europi a i mislim da bi s jos jednom skupinom europe i njegovim boljim nastupima mogli dobit vise nego neki 10-12 sad na ljeto.
  • Mali dioničar
    14.1k
    Nece vam stojkovica oni gurat ako ga prodaju, imaju vec soticeka koji ceka koji je okomit, prodoran, brz, ima potencijalaNino Bule

    Treba onda odmah uzeti Šotičeka. On ima ugovor do 2024. i ne bih trebao biti skup.

    Stojković nek još igra za Lokomotivu, njegov je ugovor do 2025. i on će za godinu dana biti relativno jeftin zbog godine dana do isteka ugovora, a svakako dovoljno mlad jer je 2003. godište.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.