• Jaro
    5.4k
    Livakovic nije golman od prije pol godine... Livakovic je izabran u golmana eurolige u jednoj sezoni. Livakovic je u Zagrebu bio medju najtalentima europe. Ako ima imalo volje, pameti i financija - Livakovica treba ugovorno vezati dozivotno u Dinamu. Trenutno Dinamo moze ostat bez Livija za 10 milja eura. Trenutno Livi Dinamu vrijedi 100 milja - pogotovo nakon odlazaka Orsica i Ademija...
  • Imamo Dinamo
    3.2k
    Prošlo je nekako nezapaženo, ali Livi jako sigurno istrčava na lopte poslije ovog Svjetskog. Neznam jeli do iskustva sa SP ili do Čačićevih treninga na zadnjem veznom, i iskreno mi je svejedno, ali mi je drago vidjeti da više nije samo prikovan za crtu
  • Mali Zeus
    9.3k
    Da a kakve su to obrane bile ? Evo livakovic nije imao ni jednu obranu tipa martinezove u zadnji minuti produzetka protiv kolo muaniaHerñan Crespo

    Nisam znao da se za obrane daju ocjene za umjetnički dojam.
  • Jurki
    8.3k
    covjek je pomjesal nogomet i umjetnicko klizanje :rofl:
  • Mlađi referent
    10.3k
    Da a kakve su to obrane bile ? Evo livakovic nije imao ni jednu obranu tipa martinezove u zadnji minuti produzetka protiv kolo muaniaHerñan Crespo

    https://m.youtube.com/watch?v=yoAqVSZBbUs

    Da, baš nikakve. Ovaj refleks čime je spriječio Gvardiolov autogol pa nekakav 1 na 1 zicer Paqueti pa dvaput zatvorio kut tamo nekom Neymaru.. uz to obranio par penala. Od nekoliko relevantnih portala odabran u prvih 11 SP-a. Definitivno ništa posebno od turnira. Ivušić bi ovako isto
  • ZGBhoy
    1.7k
    Dominik Livakovic - Najbolji Hrvatski Golman svih Vremena!
    O cemu mi ovdje pricamo, ne smijemo nikog dizat u nebesa samo zato kaj je nas ali bogme dosta njih podcjenjuje nase igrace i tek shvate kad odu.....
  • plavi67
    920
    svih vremena frende ne bi baš rekao. Škorić, Ladić...
  • Robredo276
    265
    Najbolji Hrvatski Golman svih VremenaZGBhoy

    Zašto jedino "svih" napisano malim početnim slovom? :worry:

    Liva je zaslužio da se to napiše caps lockom - SVIH! To je najmanje što možemo učiniti za njega.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Škorić, Ladić..plavi67

    O Skoricu nemrem nista rec, medutim Ladica i ostalih poslije 1990 se dobro sjecam i meni je tu Livi daleko ispred svih po mom objektivnom misljenju
  • ZGBhoy
    1.7k
    Zašto jedino "svih" napisano malim početnim slovom?Robredo276

    Roden vani, Hrvatska Gramatika mi za k***c :lol:

    Al u pravu si
  • Robredo276
    265
    Hrvatska Gramatika mi za k***cZGBhoy

    Haha, vidim. :wink: Ma sve 5, sad mi je malo jasnije i ovo:

    po mom objektivnom misljenjuZGBhoy

    Valjda si mislio subjektivnom? A taman te stavio u onu rubriku "da se ne zaboravi". :)

    Al u pravu siZGBhoy

    S tim da sam se ja ipak više zezao, nego što to mislim. :wink:
  • Krizy
    35.1k
    Šimunić s U19 repkom ima skor 12-7-9.
    Baš porazno, pogotovo ako je istina da je bio među lošijima po ocjenama na akademiji...
  • Eduardo
    17.2k
    Baš krenuo napisati da su s 3:1 poraženi od Češke. Od naših su igrali Rukavina, Lukanić, Gubijan, Živković i Topić koji je ušao u nastavku.
  • Zagi
    4.8k
    Rukavina leti terenom.
    Ostali tak tak.
    Topić imao par dobrih poteza.
  • criticus
    1.1k
    Jesu krenuli dolazit mailovi za karte za Nizozemsku? Izliza ekran osvježavajući...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.