• nemapredaje
    1.9k


    Daj mi molim te objasni kak je gol protiv Brazila njegov?
  • Herñan Crespo
    79
    Kad ga zaobilazi nije se bacio na loptu tj prema lopti .. ja sam svoje misljenje iznjeo sa argumentima.. ljudi su me poceli vrijedjat jer ne dijelim njihovo misljenje. Evo livakovica jos kod nas, ja ne govorim da je on loš, no nije world classe. Ovaj jedan govori da su ga strani mediji vidjali kao najboljeg golmana, koji mediji? Bilo je puno price oko martineza - bona - livakovica.
    Nasi mozda koj su ga gurali u bayern. Pa je bayern kupio golmana koj je u osmini finala popio 6 komada.

    Drugi ga usporedjuje sa oblakom neuerom dok su onk gurali wc teamove a on ipak dinamo. Eto tolko od mene vi se izpraznite do kraja


    Ludovic evo ti primjer golmana koji su utjecali brutalno na momcad a da neigraju u realu barci ili bayernu. Kobel u dortmundu, sommer dok je u gladbachu igrao, maignan u milanu, rulli u villarealu. Ima ih dosta. Opet ljudi me napadaju kao da sam ja sad sve najgore o livakovicu napisao. On je za dinamo i hnl nesto od najboljeg sto je bilo i ostat ce tako dugo. No za iskorak nisam siguran
  • Nousername
    610
    Neka Livia u Dinamu do kraja karijere.Da mi ponude bilo kojeg golmana za Livia nebi ga mjenjao
  • nemapredaje
    1.9k


    Bacio se koljenima jer je očekivao udarac. U svakom slučaju pripisivati bilo kojem golmanu krivnju za gol u situaciji 1na1 je suludo. A ako već tražiš krivca za ovaj gol pogledaj tko je trebao pratiti Neymara u začetku akcije

    S ostatkom posta se slažem. Livakoviću definitivno fale neke stvari da bude top golman i nije spreman za iskorak u najveće klubove, ali to ne mijenja činjenicu da je bio među, ako ne i najbolji golman na SP-u.
  • The Undertaker
    3.9k
    Mi situaciju sa golmanima moramo riješiti ovo ljeto. Livakovića treba prodati i dati Nevistiću priliku ili Livu ostaviti a Nevistića prodati (iako je pitanje kome i za koliko kad ne brani).
  • Jaro
    5.4k
    Los jesi to ti?
  • blackbully
    4.4k
    Los jesi to ti?Jaro

    Ne daj Bože, jedva smo dočekali da odleprša iz Podcasta.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Mi situaciju sa golmanima moramo riješiti ovo ljeto. Livakovića treba prodati i dati Nevistiću priliku ili Livu ostaviti a Nevistića prodati (iako je pitanje kome i za koliko kad ne brani).The Undertaker

    Vezano za golmana, ja mislim da sam jedini koji bi Labrovica iz Rijeke volio kod nas u slučaju da Livaković ode.
  • xavier
    11.1k
    koji bi Labrovica iz Rijeke volio kod nas u slučaju da Livaković ode.Navijač Dinama

    Već vidim taj transfer...2,5 milijuna + Nevistić + 2, 3 mlada igrača :cool:
  • The Undertaker
    3.9k
    Ima iste falinke kao Livaković. Ja bih otišao po Ivušića ako je procjena da Nevistić nije taj.
  • Mrvica
    3.1k

    Martinez na ovom svj. nije do nožnog zgloba Liviju. Isti taj ništ posebno golman Livi nas je praktički doveo do 3. mjesta kao što je rečeno.. Martinez je dobio nagradu za najboljeg golmana na temelju toga što je Argentina osvojila, i tu se svi slažu da je Livi trebao biti najbolji golman prvenstva ali nije to to ako najbolji golman bude netko ko je osvojio broncu. Svatko ima svoje mišljenje, al mišljenje da je Martinez najbolji golman prvenstva je totalno krivo
  • Herñan Crespo
    79
    Livakovic je odlican kod penala to sve stoji. Al imas ti trenera koj u 119 min pred penale izmjeni golmana, jer jedno je kad se igra utakmica drugo je kad su penali. Velike zahvala livakovicu za penale i odradio je po meni vise nego ocekivano. Al ja sam siguran da je primjerica ivusic golman dinama a livakovic u to vrijeme osijeka da bi ivusic branio na sp-u i da uopce nebi bilo dileme ko je broj 1 u reprezentaciji.
  • Nino Bule
    11.3k

    Ako bi se ivusic dokazao kao dovoljno dobar na europskoj sceni a osijek s livijem igrao samo hnl vjerovatno bi ivusic bio jedinica, logicno, s obzirom da je obrnuta situacija i da je livi taj koji je sad vec dugo na razini u europskim utakmicama (ne hipotetski vec u stvarnosti vec 4 godine) nema dileme da je on broj 1 reprezentacije.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Al ja sam siguran da je primjerica ivusic golman dinama a livakovic u to vrijeme osijeka da bi ivusic branio na sp-u i da uopce nebi bilo dileme ko je broj 1 u reprezentaciji.Herñan Crespo

    Ovo podsjeća na one komentare i vrijeme da se jedino preko Dinama može u repku i da se samo takve gura. Kad samo pomislim da se guralo onog trulog Maloču i svu silnu dicu Hajduka(Balić, Basic, Vukusic, Vlasic i Pasalic jos prije vremena kad nisu upola bili ovakvi igrači i sl) te onda da zbog Dinama i reoke u koju se gura je "propao" trasnfer Sven Susica koji sad došo igrat u Rudes ako se ne varam, a trebo ic prije Brozovica.

    Ivusic je dobar golman, daleko da nije, al dao je Dalić i njemu šanse i Grbiću i Livakovicu, i prije sve trojice dao Lovri Kaliniću, paceru. Očito je sam vidio kao i svi da Livakovic donosi tu određenu dozu stabilnosti, te je isti bio zamjena Subašića, da mu ne treba pretjerana igra nogama od golman kad imaš Lovrena i druge koji onda distribuiraju loptu do sredine pa u napad, uz to sve Livaković ti brani u dugodišnjem prvaku Hrvatske i isto tako nije neki osrednji kvalitete golman, pogotovo kad se radi o poziciji na kojoj ako pružaš dobre i sigurne partije teško da će te zamjenit tek tako lako.
  • Zagi
    4.8k
    Prošlo je vrijeme kada se Livakovića moglo kritizrati za igru nogom.
    Taj segment mu je sada na uistinu zavidnoj razini za golmana.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.