• Herñan Crespo
    79
    Jurki ne blamiraju se
    Volim livija no momak nas nije spasio.
    Nije imao ni jednomu mega paradu i jos je krivac za gol protiv brazila.
    A sta bi bilo da bi bilo … pa belgija je imala srece protiv kanade kolko mi u toj zavrsnoj fazi protiv belgije…
    morala je i belgija puno losije proc protiv kanade pa im sreca nestala protiv nas… livi je ok golman no pretjeruje se tu njegova zasluga… on je mozda u penalima jedan od najboljih golmana al ima on dosta nesigurnih situacija
  • Herñan Crespo
    79
    Deda ako ti biras igrace kroz ocijene sofascore i pravis si misljenja oko njih kroz statistike neka tebi bude. Meni je martinez sigurno imao vaznije obrane nego livakovic.
    Di i dalje prati to preko statistike. Nije livakovic bez razloga vec duze kod nas a i vjerovatno ostaje
  • deda
    27.5k
    Ako ti misliš da je ono što ti misliš argument bez davanja stvarnih argumenata onda si diletant.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Kaj je to mega parada, gdje se to prati i na koji način?
  • Nino Bule
    11.3k
    O cemu pricamo zbog livija smo prosli brazil a imas 5 svjetskih klasa na terenu koje se bore ili ce se borit za osvajanje lige prvaka, a i utakmicu protiv japana i arg je dobro branio (gol brazila sigurno nije njegov). Cinjenica da su prakticki svi svjetski mediji ga svrstavali u momcad citavog prvenstva sve govori.
  • jp23
    2.2k
    Livaković je postavio rekord za broj obrana u utakmici protiv Brazila, te je imao daleko najviše obrana na turniru.

    Ako se dobro sjećam podataka, Martinez je imao svega 7 obrana na turniru naspram Livakovićevih 25. Szczesny koji je ispao sa Poljskom je imao 23 obrane.

    Kada bi se gledalo po clean sheetovima, Pickford je u 450 minuta imao 3 utakmice bez primljena pogotka. U puno manje vremena od Martineza, jednak učinak, i po obranama i po utakmicama bez primljenog gola.

    Po broju obrana prvi je Livaković, a potom Szczesny.
  • Herñan Crespo
    79
    Da a kakve su to obrane bile ? Evo livakovic nije imao ni jednu obranu tipa martinezove u zadnji minuti produzetka protiv kolo muania
    Gol protiv brazila je njegov i protiv belgije je bio jako ne siguran u jednom trenutku se i lovren izderao na njega
    Znam da vi svim srcem gurate livia al treba bit realan
  • Nino Bule
    11.3k

    Protiv belgije je bio nesiguran to nitko ne porice. Kakve su obrane bile ? Ovisno o kojoj pricamo ali protiv brazila je imao vrlo dobrih obrana, to tebi izgleda kao lagano ali to je zato sto je livi svjetska klasa u shot stopanju jer ima vrhunsko postavljanje i brze je na nogama pa tebi to nije atraktivno, u svakom slucaju price da mi srcem guramo livija nemaju puno smisla kad ti govorim da su svi jaci mediji stavljali bas njega za golmana turnira, ali vrlo moguce da su francuski,engleski,i drugi novinari veliki navijaci dinama pa su i oni nerealni.
  • jp23
    2.2k
    Lovren koji je 10 minuta prije toga skoro poklonio Lukakuu gol sa "čišćenjem lopte" koja je trebala ići DIREKTNO VRATARU U RUKE.

    Sreće smo imali pa je Lukaku glavom fulao tog mrtvaca. Stoji da je Livaković bio protiv Belgijaca nesiguran, al ajde realno malo.

    25 obrana, i koliko 4 ili 5 penala obranjenih?

    Treba biti realan da, Martinezova ta jedna obrana vrijedila je njima prvenstvo, Livijevih 12+ protiv Brazila je razlog zašt smo uopće bili u polufinalu.

    Edit:

    Izmjena teksta radi izražaja.

    Jedna dobra obrana ne znači bolji golman. Odnosno na temelju 1 obranjenog udarca donosit zaključke je suludo
  • Krizy
    35.1k
    Evo livakovic nije imao ni jednu obranu tipa martinezove u zadnji minuti produzetka protiv kolo muaniaHerñan Crespo

    Ne znam tko nas je obranama u penalima doveo tako daleko.
  • bluepower86
    700
    Kako vam nije neugodno kritizirat i spominjat Livijevu “nesigurnost”a momak nas prakticki odveo do 3 mjest na prvenstvu a u Dinamu nas je spasavao ohoho puta nego spominjete neku nesigurnost protiv Belgije gdje je cijela ekipa izgledala smijesno i imali smo srece da nismo izgubili sa 3 razlike.Sramite se svi skupa “strucnjaci”.
  • og1986
    2.9k

    Što majka okoti
  • Ludovic IX
    5.1k
    Uzmi zadnjih 5 sezona i osim curtoisa, oblaka, ter stegena i neuera, ja ne vidim golmana koji je toliko utjecao na dobar rezultat svoje momčadi kao livi.

    Donarumma, pickford i takvi imaju 3 put više kikseva nego nad livi
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.