• Somport
    556
    Igra iza kulisa, sad još čekamo da HNS krene čitat Zonu.
  • xavier
    11k


    Pa to i kažem. Evo ti si ozbiljan, a @Mali Zeus piše isto što i ti, ali misli dijametralno suprotno :wink:
  • Neki tip
    18.3k
    sad jedino više nitko nije siguran tko što točno misli :rofl: :rofl: :rofl:xavier

    Kako nije, ujedinjeni smo u prijeziru prema tovarskoj repki koju su donedavno oni pljuvali, a sad kad su slizani s haenesom, sad im je dobra, licemjeri.

    Realno, nije ni čudno da im se omilila, kad je zalizanko tovarski iz Livna navikao prolaziti jedino na penale, ko i Hajduk.

    Nek navrati na fritule, jer titulu neće osvojiti nikad pa ni tad!! Ko ni Hajduk.
  • Jurki
    7.4k
    kad je zalizanko tovarski iz LivnaNeki tip sa Zapada

    Jos kad se sjetim da je dobil novi ugovor do 2026.te godine..
  • Neki tip
    18.3k
    Ma povraća mi se.
  • Jurki
    7.4k
    A realno kurac od trenera.. ima srece vise nego pameti i to je to.
    Ma fuj
  • xavier
    11k
    @Neki tip sa Zapada

    Otkud tebe tu? Nije u skladu s onim što si sinoć pričao :cool: :rofl:
  • Mali Zeus
    8.7k
    A realno kurac od trenera.. ima srece vise nego pameti i to je to.Jurki

    Nema pojma o nogometu. Njegov posao je da samo kaže tko igra, ostalo sve oni obave sami. Kao realno i 1998., moš mislit kaj ih je Ćiro nešto trenirao, ajd molim te.
  • Neki tip
    18.3k
    Otkud tebe tu? Nije u skladu s onim što si sinoć pričao :cool:xavier

    Hahah, evo taman napisao prijedlog u Prijedlozi, pohvale, kritike. Nadam se banu zbog trolanja kad se već ne znam sam maknuti.
  • Jurki
    7.4k
    Mozete me popljuvat tu svi ali realno smo se provukli protiv Belgije i Brazila gde smo realno trebali dobiti u svakoj po 5 komada. A nismo jer imamo golmancinu Livija. Istina je da mu je rezultat top. A to da je kurac od trenera se bumo svi uvjerili kad zalizani majstor uzme neki klub u Europi.
  • Navijač Dinama
    6.8k
    Da nema ove Zone tačno bi je trebalo izmislit,majkemi, ko i vas druge forumaše i upise(nebitno sakasticni ili ne)

    Nastavite decki. :up: :smile:
  • Neki tip
    18.3k
    A to da je kurac od trenera se bumo svi uvjerili kad zalizani majstor uzme neki klub u Europi.Jurki

    On da uzme klub u Europi? Hahahah, pa njega mogu uzeti jedino arapski kozojebi.
  • Kujtim Shalla
    1.8k
    Nude je beno protiv velsa. Sa njima smo se uvijek mučili
  • Mali Zeus
    8.7k
    On da uzme klub u Europi? Hahahah, pa njega mogu uzeti jedino arapski kozojebi.Neki tip sa Zapada

    Ako i oni. Možda ga uzmu jer vole zalizane i masnoglave.
  • Nino Bule
    10.7k
    Ja sam mrzitelj br. 1 dalica ali imam obraza sutit dok ga ide, jurki tebe je bas prehitilo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.