• Somport
    556
    Baš preko one stvari rađeno.maddaddam

    Rekli su da treba brzo odradit, ne vidim u čemu je problem :lol:
  • blackbully
    4.3k
    Baš preko one stvari rađeno.maddaddam

    Nemoj tako, trude se.
  • Gelipter
    3.4k
    Na brzinu treba nekaj napraviti. Ipak su se izgleda iz kluba do zadnjeg trena nadali da Kapetan ostaje. :yawn:
    Računala se pregrijavaju u Maksimirskoj 128. Momentalno dati povišicu svima u odjelu za marketing! :grin:
  • NORTE
    8.9k
    Jutros u bircu gdje pijem kavu prije posla slušam lika kak su ga "zvali iz marketinga Dinama da im složi nešto za Ademija. Vele da im je to sad hitno i da moraju nešto na brzinu napravit."Neki tip sa Zapada
    Odbijam povjerovati da je ovo istina. Nemoj me krivo shvatit, vjerujem da se ne zajebavaš, ali ovo je šok.

    No, sjetimo se da su nedavno imali "onu" ilustraciju. I ne baš tako rijetko objavljene gluposti u vezi najava i praćenja utakmica.
  • Zagi
    4.7k
    Tko god radi kod nas taj marketing niti voli svoj posao , niti nogomet i definitivno ne voli Dinamo.
  • superhik
    10.2k
    Pa naš marketing nema neke veze s marketingom. Sve se svodi samo na komunikacijski dio koji izgleda tako da netko nazove agenciju i kaže: e treba nam nešto za nešto do petka/subote
  • Klenx
    4.1k
    Te iz našeg marketinga, a pogotovo ono smeće Rukavinu, treba stjerat u pičku mamićevsku materinu nesposobnu.
  • Slavonac
    383
    +webshop....znam da ja vas zivciram ( ne namjerno!), ali ako vam je lakse mene zivcira webshop
  • Keyser Soze
    8k
    Pršte lajkovi na instagramu na objavama za kapetana, bilo bi lijepo kad bi se skupilo bar 70% tih ljudi.
  • deda
    27.3k
    Danas nećemo znati broj prodanih karata jer je isključivo za članove, ali stvarno ako ne skupimo bar 8.000 ljudi u nedjelju. :worry:
  • seljak86
    2.2k
    15,000 ljudi je minimum koji bi bio prihvatljiv.
  • Neki tip
    18.8k
    Odbijam povjerovati da je ovo istina. Nemoj me krivo shvatit, vjerujem da se ne zajebavaš, ali ovo je šok.NORTE

    Da, nažalost, istina je. Odnosno doslovno sam citirao lika kojeg sam čuo. S tim da je on to pričao nekom svome s kime je sjedio.
  • Captain America
    13.1k
    8imjj4ddfsr8fpdm.jpeg
    Marketing Dinama u jednoj slici.
  • NitkoBitan
    11.5k
    6476namodi grebza

    I @Slavonac je optimisticniji
  • Keyser Soze
    8k
    Nastojim biti realan, nadam se da sam u krivu...


    jbt, pa ja sad sam sebi zvucim kao Slavonac :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.