• Keyser Soze
    8k
    Ko nama vodi marketing? Je li i dalje onaj jazavac Rukavina?
  • NitkoBitan
    11.5k
    Oprostaj Ademija, posljedni domaci derbi ove sezone, dobar termin i za dolazak "nezagrepcana", toplo i suho vrijeme, serija losih rezultata koja je po meni veci poticaj za dolazak nego neka monotonija pobjeda... mislim da su se kockice poslozile da dodemo blizu peteroznamenkaste brojke, a tko zna mozda ju i prebacimo. Izuzev domace sa Osijekom prosle sezone ja se ne sjecam peteroznamenkaste posjecenosti domace tekme a da nije sa Hajdukom.
  • dzg717
    923
    Jedino Sta zelim vidjet u nedjelju, je Ademi na sjeveru
  • Ludovic IX
    5.1k
    jel nam to i administracija u neku apatiju upala kad nisu promijenili header..a fali i kapetan

    edit: hvala
  • Mali Zeus
    9.1k
    Dobit će prije početka uokvireni dres i cvijeće i to je to. Kakva sramota od marketinga, pripreme, svega.
  • Somport
    556
    Ademi je definirao moju generaciju i mnoge prije kao apsolutna mašina od čovjeka koji se nije dao ni u porazu ni u pobjedi. Jasno, kapetan momčadi bi uvijek trebao držati pozitivan stav, no, Ademi je nešto posebno.

    Meni je čast, ali i u isto vrijeme žalost vidjeti kapetana kako ide u druge prolaze s ovakvim mentalitetom i lošim marketingom, sveopćom melankolijom od strane kluba.

    Što nas čeka nakon Akija? Isti stav ili nešto novo, bilo bolje ili gore?

    To su pitanja na koja klub treba imati jasan odgovor, a trenutno s ovakvim stavom prema svojem prvom čovjeku na terenu, ishod ne izgleda dobro u svakom slučaju.

    Što se tiče utakmice, očekujem ni manje ni više stav gospoda, onih koji se žrtvuju za ovaj klub da bi donosili radost onima koji ga vjerno prate, a i da donese novu nadu onima koji su ga tek počeli pratiti. Stav onih koji će natjerat gostujuće na nepojmljive greške zbog straha koji ih čeka kad stupe na travu Maksimira. Stav onih koji će osigurati pobjedu, makar glavu izgubili. Jer takav je Aki bio, takav i jest, takav će i ostat.
  • deda
    27.3k
    Gospodo, dižite sve što hoda, u nedjelju svi na Maksimir

    Ulaznice za članove već su u prodaji od 11 sati.
  • blackbully
    4.3k
    Ajde krenuli su...

    hqdrylech34tu929.jpg
  • Neki tip
    18.8k
    Jutros u bircu gdje pijem kavu prije posla slušam lika kak su ga "zvali iz marketinga Dinama da im složi nešto za Ademija. Vele da im je to sad hitno i da moraju nešto na brzinu napravit."
  • Efes Pilsen
    6.7k
    Taman sam htio stavit :rofl: IMAMO NAJAVU :lol:
  • deda
    27.3k
    Pa mogli su nas pitat, ali jebiga kad nisam dobar s Rukavinom :rofl:
  • superhik
    10.2k
    Kao osobi kome je marketing kruh, boli me gledati naš marketing, odnosno nedostatak istog
  • maddaddam
    2.9k

    Nastavno na razgovor dobili smo ovo:

    cray1thjhqqpiydm.jpeg

    Baš preko one stvari rađeno.
  • Imamo Dinamo
    3.2k

    3 minute sam desifrirao kaj pise iza blue
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.