• Nino Bule
    11.3k

    Znaci da postoje neki maxevi kako se ne bi narusila struktura placa, da li je to 800k eura za nositelje ne znam, ali ideju generalno podrzavam
  • IstinaZaDinamo
    1.2k
    Kulenovic, Tolic, Marin, Stefulj i Juric sigurno imaju dobre place uz naravno Emrelia - svi preko 200k

    ostali koji su na posudbama imaju minimum 100k godisnje a ima ih puno previse i vecina nikad nece odigrati minute za Dinamo (Cuze, Milic, Vasilj ...)

    ako maknemo vecinu tih ugovora na ljeto onda ce se budzet dobro olaksat i bit ce cak i mjesta za povisice onima koji zasluzuju
  • Odglavedopetedindijete
    97
    Po meni uz igre od ove polusezone je ovo najlošiji Dinamo u zadnjih 4-5 godina. Imali smo sreće jedino sto su hajduk i Osijek toliko pali da su drugoligaška razina ove polusezone. Osim Hajduka nismo odigrali poštenu utakmicu, pobjeda protiv njihovih juniora kamuflirala je realnu sliku naše trenutne kvalitete. Sreća da nismo u Europi jer bi ovakvi doživjeli debakl. Nadam se da će Dario dobro odraditi svoj posao i srediti ekipu na ljeto, a za prvenstvo nema sumnje da ćemo osvojiti jer su nam konkurenti još veći kriminal
  • Nino Bule
    11.3k

    Pa ista ova ekipa je igrala europu i ostvarila vrhunske rezultate, pricas kao da se radi o bar 9 novih igraca pa eto najlosiji dinamo u zadnjih 5 godina
  • Odglavedopetedindijete
    97
    Pa ista ova ekipa je igrala europu i ostvarila vrhunske rezultate, pricas kao da se radi o bar 9 novih igraca pa eto najlosiji dinamo u zadnjih 5 godinaNino Bule

    Prijatelju pricam o igri ove polusezone. Jako loše to izgleda, mučimo se i stvarno kriminalno izgleda. Roster je dobar, ali izgledamo neuigrano, blijedo, bez ideje i sreća sto su tovari toliko pali pa sigurno osvajamo. A u zadnjih 4 sezone sve sezone smo bili čudo i puno bolje igrali nego ove po meni
  • Nino Bule
    11.3k

    Mucimo se i izgleda lose ali slobodno napisi da je vrlo moguci razlog to sto nema natjecateljskog podrazaja i tesko je igrat u nekoj bajnoj formi kad imas +15, nema europe, a svi ostali se za nesto bore. Da je manja razlika i da se i mi borimo za prvaka tesko da bi bas ovako izgledala igra
  • Orc123
    5k
    Koje ruganje s navijacima, on stavi Ljubu na l. Stopera....daj ga stavi i na gol. Ktc igra a Perkovic na klupi? Moras uigrat decka za ljeto a dao si mu do sad 20 min. Bockaj igra krilo a Rukavina trune na klupi. Sirine nemamo na klupi, a tu mnogi zazivaju da cemo juniorima dopuniri kvalitetu!? S cackeom na klupi golobradi mladici nece prismrditi ozbiljnoj minutazi...raubat cemo 13-14 igraca do iznemoglosti...sve se bojim ljetnog prijelaznog roka kad ce gotovo sigueno otici neki prvotimci a ako ce i dalje cacic amenovati transfere crno nam se pise. Treba pustiti Simica da radi taj posao!
  • Orc123
    5k

    Pa nek stavi onda Vrbancica, Rukavinu, Perkovica i slicne pa ce imat motiva....i tako gubimo protiv iznimno skromnog sibenika
  • Nino Bule
    11.3k

    To se u potpunosti slazem samo ante to nikad nece napravit
  • Odglavedopetedindijete
    97
    Slažem se i s tim dijelom da je do natjecateljskog ritma i motiva donekle. Ali u polusezonu nismo ušli s prevelikom prednosti, tovari najavljivali čuda, doveli Leku kao Mesiju i sigurno u tom trenu nije trebalo ni motivirati pretjerano igrače. Pa smo od 3 tekme kiksali zadnju Goricu i Belupo koji je u lošoj formi ove polusezone. I onda smo razbili smjesne tovare i njihove juniore pa je odjednom sve postalo idilično. Prošlo kolo protiv također lošeg Osijeka ništa specijalno, a danas nas Šibenik vodi 2:0. Nije alarm za uzbunu jer uzimamo prvenstvo. Ali igra je teški kriminal od početka polusezone
  • Orc123
    5k
    Ajmo gurlica stoper na veznog a ljubo igra stopera.....ranit cu se
  • Nolifer
    6.4k


    Ciklus hoće ti žena dati ili neće? Ili? :razz:
  • ZGBhoy
    1.7k
    ‪Ja sam se nadao da će danas Gurlica, Rukavina, Vrbancic i Lukanic možda i Perkovic dobit šansu al AC pravi neke lude izmjene opet ‬
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.