• Neki tip
    19.1k
    Imali smo i mi bisera prije godinu dana koji je puštao snimke Interovih utakmica i govorio igračima da tako igraju.Captain America

    Znao sam da igraači kolutaju očima na njegove savjete u poluvremenu, ali za ovo nisam. :lol:San Lorenzo

    Na koga se ovo odnosi?
  • Jurki
    8.5k
    Kopica vjerojatno :rofl:
  • Nino Bule
    11.4k


    Zeljko kopic je pokazivao kako igra conteov inter i trazio iste zahtjeve u igri od bockaja koje perisic ima tamo, ja sam iskreno u soku bio da je takav klaun jer sam ga pamtio po dobrom mandatu u hajduku, a takvih je vrlo malo
  • Neki tip
    19.1k


    Hvala, uopće nisam registrirao da piše "prije godinu dana" :monkey: , logično da se odnosi na Kopića, zujim.
  • SAS1987
    13.4k
    Šimić kaže da su ugovori preveliki. Nisam siguran na koga točno misli al ako hocemo biti i dalje konkurentni u europi trebamo sto duže zadrzavati kljucne igrace a to se ne moze bez dobrih ugovora.
  • marcio amoroso
    32.1k
    Ugovori uopće nisu preveliki. Čak su za rezultate koje Dinamo postiže smiješni.
  • maddaddam
    2.9k
    Eventualno KTC i neki iz drugog plana ili na posudbi.
  • marcio amoroso
    32.1k
    Ja sam nešto načuo da će limit biti 800 tisuća. Za privući dobrog ili odličnog stranca to neće biti dovoljno.
  • vjeko1701
    5.9k
    Ako je do nekih koji su u drugom planu a imaju top 5 ugovore, ok, al nadam se da ne misli na glavne igrače. Od svega kaj je do sad rekao, jedino mi se ne sviđa ta neka najava pomlađivanja, smanjivanja proračuna i ugovora. Naravno, sve ovo samo po sebi nije nužno loše, ali ne želim da budemo isključivo poligon za odgajanje tinejdžera za igračke šeika.
  • Captain America
    13.4k
    S novim formatom Lige prvaka i lovom koja će od tamo dolazit, suludo je ići u smanjivanje plaća.
  • marcio amoroso
    32.1k
    Perković, Kačavenda, Stojković i ta ekipa koje je tu ili se spominje naravno ne treba imati odmah 800 tisuća, ali jedan Ivanušec, Mišić, Petko ili Šutalo moraju imati toliko jer su garancija kvalitete.


    Livaković, Šutalo, Mišić, Baturina, Ivanušec, Petković. To je realno 6 igrača koji garantiraju kvalitet ili prave razliku u HNL-u i pretkolima. Oršić i Ademi su također bili u toj grupi igrača i sada nisu tu. Imali smo 7 top igrača, a sada ih je 6. Baturina je tu stasao u top igrača. Treba uzeti novac u ruke i dovesti dva top igrača, a ne štedjeti. Kad imaš 7 ili 8 top igrača onda možeš bez problema razvijati Kačavendu, Perkovića itd. Ne smijemo ni u kojem slučaju dopustiti da ostanemo na 3 ili 4 top igrača.
  • SAS1987
    13.4k
    Uvjek treba optimizirati nepotrebne troskove ali nikako ne na račun najboljih igrača koji ti pune budget. Treba je gledati kako povečati budget a ne kako ga smanjiti. Pogotovo na račun porasta marketinskih i match day prihoda.
  • Nino Bule
    11.4k
    Vec sam govorio o tome, novi sustainability nas gura u to da moras pazit da ti place ne cine vise od 70% rashoda, po meni rjesenje nije smanjivanje ugovora nego vezanje place uz ulazak u grupne faze europe, sto naravno znaci i smanjenje place ako se ne uđe ali to ce postat standard uskoro tako da nece ni drugdje dobit igraci bolje ugovore. Vjerujem da tu simic isto misli i na neke druge ugovore, tipa zagorac je imao 300k eura, vjerujem da su u slicnom rangu kule, juric, itd
  • og1986
    2.9k
    Ne znam zašto je odabrao tu svotu ?

    Kaj je tako loše plaćati stožerne igrače preko milijun eura ? Pa zbog kostura momčadi nekoliko sezona i jesmo u top 30.

    Zvuči loše, nadam se da će odustati od toga.
  • The Undertaker
    4k
    Pa i sada postoji osnovna tj. garantirana plaća i nagrade za određene uspjehe (plasman u LP) tj. premije. Zato nam i budžet za plaće raste plasmanom u LP. To je tako valjda svugdje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.