• Fićo1986
    974
    Koja mir i tišina na forumu....nekaj je u zraku!
  • Boysica
    461
    Imam osjecaj da je svugdje mir i tišina , zatisje pred buru
  • R13S61
    193
    U temi o upravi dosta se poteže pitanje otkaza pojedinim mamićevim ljudima... jel itko naišao na neki članak di se spominje sudbina Peternaca??
    on je ipak najbliži prvoj momčadi i nadam da je prvi na listi za odstrel... da napokon dobijemo pravog pomoćnog trenera...
  • Olmic
    2.7k


    Imamo 3 pomocna trenera di ces vise
  • Infinity
    15.3k
    Spominju se otkazi ljudima koji su jucer na skupstini bili za Mamica, a ujedno su zaposlenici kluba. Peternac nije skupstinar. Ne spominje ga nigdje nitko, pa tako ni otkaz.
  • R13S61
    193


    ma jasno mi je da su sada aktualni skupštinari... ali s njima sada ima vremena se riještiti do prosinca... a ovaj je ipak glavni mamićev čovjek u svlačionici i njega želim što hitnije van
  • Papastrumf
    10k
    Ne stajemo dok ih sve ne posaljemo u povijest.
    Saljite svi i saljite svima koje znate. Neka dobiju stotine prijava.





    Poštovani,

    Ja, IME I PREZIME kao član Dinama (broj članske iskaznice 1234567890) prijavljujem sljedeće članove skupštine Dinama:
    Mladen Alpeza
    Branimir Barišić
    Ante Biško
    Vladimir Bogdanić
    Niko Bošković
    Maro Đurović
    Stjepan Kezerić
    Adolf Kožul
    Duško Ljuština
    Antun Mamić
    Stojko Mamić
    Milivoj Nikolić
    Robert Palić
    Ada Pernar
    Dalibor Poldrugač
    Kristijan Popovski
    Marijan Primorac
    Ivo Rogalo
    Tomislav Rukavina
    Elizabeta Sverić
    Ivo Šušak
    Heinz Truskaller
    Marijan Vlak
    Damir Zorić
    Jure Zovko

    Dana 9. ožujka 2023. godine sazvana je skupština GNK Dinamo sa dnevnim redom odabira novog Izvršnog odbora i novog Nadzornog odbora kojima ističe mandat.

    S obzirom na opstrukciju i divljačko ponašanje odnosno rušenje kvoruma - sukladno članku 16., stavak 3. "Suzdržavanje od ponašanja i radnji koje štete klubu i njegovom ugledu" - s rušenjem kvoruma i nemogućnošću održavanja redovne skupštine u odabiru dva klupska tijela (IO i NO) sukladno Statutu kluba kao glavnom dokumentu Kluba gore navedene osobe ugrozile su rad i funkcioniranje Kluba, dovele su udrugu u stanje pravne nesigurnosti te su svojim ponašanjem na Skupštini prekršile članak 16., stavak 2. "podupiranje kluba i aktivno sudjelovanje u ostvarenju ciljeva kluba".

    Sukladno navedenom - zahtjevam isključenje gore navedenih Skupštinara sukladno članku 16., stavak 2. i stavak 3.

    Unaprijed zahvaljujem i želim Vam ugodan vikend.

    S poštovanjem,
  • vjeko1701
    5.9k
    Ne mogu znati kakve će poteze Šimić vući, ali mogu pretpostaviti što želi od Dinama. On je Milanov skaut, ali otkako je Roko otišao u Salzburg, put ga je vodio na utakmice Red Bulla. Upoznao je puno ljudi i imao prilike biti u klubu. Prošao je treninge, sve segmente kluba, pričao s ljudima... To što radi Salzburg, Šimića je poprilično impresionirao. U našim razgovorima pričao je puno o tome, ta ideja ga se dojmila. On smatra da Dinamo i svaki klub u Hrvatskoj trebaju snage usmjeriti na odgajanje mladih igrača, na skautiranje i odabiranje igrača koji će slijediti trendove današnjeg nogometa - rekao je Robert Šola.
  • San Lorenzo
    11.8k
    Optimističan sam u vezi Darija, nadam se da će se odmah baciti na posao, pa da vrlo brzo vidimo i neke naznake njegove ideje...dovođenje sportskog direktora me najviše zanima.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Nista kontra napisanog, nego jel samo meni ovo vuce na one izjave trenera kad ih pitaju kako ce igrat - mozemo kao Barca, a mozemo i kao Liverpool.. Branit cemo kao Real, napadat kao Barca :lol:
  • Rex Ramae
    2.5k
    Dok novinari pišu dobro je, problem će biti ako netko od trenera do uprave pođe tako pričati :lol:
  • Jurki
    8.8k
    znamo svi da su promjene nuzne, od skole, skautske sluzbe, ako se politika dovođenja igraca promjeni da ne budu to samo igraci iz hnla i ekipa protiv kojih smo igrali to je vec veliki napredak.
    Da nam trebaju moderniji treneri u skoli i to je tocno.
    A vrijeme ce pokazati kak bu to sve skupa izgledalo.
  • San Lorenzo
    11.8k
    Ako je to Šimićeva vizija, onda mislim da Čačko neće dočekati iduću sezonu kao trener.
  • Captain America
    14k
    Jako lijepo to sve zvuči, nadam se da će se i provest,
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.